Shadow Gallery

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
YuuKo
Üye
Üye

Shadow Gallery

Mesaj gönderen YuuKo »

Dinlerken Dream Theater'dan esinlenildiğini fark ettiğiniz,progressive metal icra etmekte olan gruptur.Şarkılardaki üst seviye tekniğin yanısıra duyguları yansıtabilen nadir gruplardandır.Bu adamların Symphony X ya da Dream Theater'ın yakaladığı başarıyı elde edememiş ama en az onlar kadar iyi olduklarını düşüncesindeyim.Sebebi de büyük bir ihtimalle konser vermemeleri.Albümlerde ; Tyranny bu türü sevmeyenlerin de dinleyebildiği bir albüm olmakla beraber,en sevdiğimdir.Bir de Room V'ı vardır bunun.Buradaki şarkılar daha gitar ağırlıklıdır.Tyranny kadar piyano,flüt vb. enstrumanlardan yararlanılmamıştır.Shadow Gallery'nin çok bileni yoktur aslında ama prog.metalde anılması gereken başlıca gruplardandır.
Confusion will be my epitaph.

Kullanıcı avatarı
YuuKo
Üye
Üye

Mesaj gönderen YuuKo »

http://www.myspace.com/officialshadowgallery

MySpace adresleri de bu.Seven çıkar umarım :010
Confusion will be my epitaph.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bu grup sevilmezmi ya.Henüz albümlerini edinemedim ama youtube.com .vasıtasıyla bir çok parçasını edindim.tek kelime ile harikalar.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..