Placebo

Yabancı Müzik Grupları
the_heartless
Üye
Üye

Placebo

Mesaj gönderen the_heartless »

daa önce placebo başlığı varmıştır muhakkak tekrar açılmasında bi sakınca görmedim HIM'le beraber hayatımın grubu ünvanına sahip placebo için ne sölesem az gelir..hissettirdiği şeyler öyle farklıki...herkesin beğendii hoşuna giden bikaç placebo şarkısı vardır ama benim için öle deil her parçasının tadı ayrı her albumünün yeri farklı ama without you i'm nothing dinlediim ilk placebo albumü olması sebebiyle onu ayrı bi yere koymak isterim her dinleyişimde üzerimde deişik ruh halleri bıraktıı için belki de...evet tavsiyem albumleri yalayıp yutmuş bir fan iseniz placebonun daa önce b-side olarak yayınlanmış parçalarına ağırlık verin.. leni,bubblegun,slackerbitch,flesh mechanic...hepsi super ayrıca placebo cover olayını da çok ii becerebilen bir grup beğenmediim tek bir cover yok hepsi nefis orjinal hali kadar ii hatta bazıları orjinal halinden daa küsel(bknz johnny&mary) dinlenesi parçalar kulaklara şenlik yakında toplama album de gelio içinde bir de yeni parça var merakla beklioruz..iiki varsın placebo!
ezilenlerin şiddeti meşrudur!

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

ibiş brian'ın grubu....ama çok beğendiim bi grup.Ve kesinlikle "without you i'm nothing" albümünün yeri başka.Onun dışındaki "black market music" ve "sleeping with ghosts" albümleri de çok güzel.Brian ın sesi güzel olmamasına karşın çok temiz,duygulu ve güzel söölüo.bazı Şarkılarında homoseksüelliği barındıran ama kesinlikle dinlenesi bi grup...
and we all went to heaven in a little row boat

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

every you and every me soraa pure morning soraa scared of girls ve de cogunuzun bilmedigini tahmin ettigim rare parcalari slacker bitch sarkilarini cok severim.. idare eder bi grup iste.. :P

the_heartless
Üye
Üye

Lily yazdı:ibiş brian'ın grubu....ama çok beğendiim bi grup.Ve kesinlikle "without you i'm nothing" albümünün yeri başka.Onun dışındaki "black market music" ve "sleeping with ghosts" albümleri de çok güzel.Brian ın sesi güzel olmamasına karşın çok temiz,duygulu ve güzel söölüo.bazı Şarkılarında homoseksüelliği barındıran ama kesinlikle dinlenesi bi grup...
homoseksüelliği barındırması nie bu kadar göze batıo anlamış deilim placeboda söz yazarı brian ve kendisi aa bu şarkım da homo özellikte olsun die düşünüp yazmıo içinden ne geliosa onu yazar sonuçta adam kendi iç dünyasından bi şeyler katıo esere ve çok da küsel oluo benim için hiç bi sakıncası yok ister biseksüel olsun ister gay müziğindeki duyguyu bana geçirebildikten sonra problem deil..

the_heartless
Üye
Üye

grungy yazdı:every you and every me soraa pure morning soraa scared of girls ve de cogunuzun bilmedigini tahmin ettigim rare parcalari slacker bitch sarkilarini cok severim.. idare eder bi grup iste.. :P
idare eder lafı placebo'ya yakışmaz hiçbi zaman tabi o senin görüşün o ayrı...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

kendi kendini sorgulayip dogru yaniti bulduguna sevindim. 8)

the_heartless
Üye
Üye

amma sorunlusun olm nese placebo başlığını da batırmana izin vermiycem :P

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hastir lan.. evet sorunluyum ben sorunlu sorunlu hebel ehebele hebele

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

coverlarının tumunun muekmmel olduguna katılmıyorum... dm i feel you nun ıcıne etmıs mesela molko... ayrıca nırvana all apologies de aynı sekılde... onun dısında sozlerı fazla umurumda deıl ancak muzıklerı guzel.

the_heartless
Üye
Üye

all apologies'ı kurt'den duymaya alışık olduumuzdan ilk başta ben de garipseip yabancı kaldım ama iidir ya ii..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

en sewdiğim gruplardan biridir..brian ın sesi bence çok özel bi ses ve bunu süper kullanıyor.. gay olması sorununa gelince BANA NE, my sweet prince şarkısı benim için çok özeldir :)
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

the_heartless yazdı:[homoseksüelliği barındırması nie bu kadar göze batıo anlamış deilim placeboda söz yazarı brian ve kendisi aa bu şarkım da homo özellikte olsun die düşünüp yazmıo içinden ne geliosa onu yazar sonuçta adam kendi iç dünyasından bi şeyler katıo esere ve çok da küsel oluo benim için hiç bi sakıncası yok ister biseksüel olsun ister gay müziğindeki duyguyu bana geçirebildikten sonra problem deil..
sana katılıorum ayrıca da ben bana battığı için söölemedim.Ben homoseksüelliğe aykırı bakan bi insan diilim.Herkesin cinsel tercihi kendine...My sweet prince şarkısı benim için de çok özeldir.Her duyduumda içimden bişeyler gidio.Bana birini hatırlatıyo hep...
and we all went to heaven in a little row boat

the_heartless
Üye
Üye

herkes için bi parçası özel benim içinse hepsi! brian'ın mükemmel bir sesi olmayabilir ama öyle tatlı söylüoki insan o şarkı söylerken ölebilir my sweet prince brian'ım canım benim :P

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Çok sevdiğim bi grup. Rock'ta sadece gitar anlayışını kıran iyi gruplardan. Son 3 albümünü çok severek dinlemekteyim. İlk albümlerini dinlemedim zaten. Radiohead, Placebo ve Muse şu yeni nesilde tuttuğum sağlam gruplar.. Lazım ya bunlar dünya'ya bırakın gay gay takılsınlar.Sonuç güzel mi? Güzel.. Gerçi son albümleri öncekilere kıyasla oldukça hetoroseksüel bi albüm.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

the_heartless
Üye
Üye

shidow yazdı:Çok sevdiğim bi grup. Rock'ta sadece gitar anlayışını kıran iyi gruplardan. Son 3 albümünü çok severek dinlemekteyim. İlk albümlerini dinlemedim zaten. Radiohead, Placebo ve Muse şu yeni nesilde tuttuğum sağlam gruplar.. Lazım ya bunlar dünya'ya bırakın gay gay takılsınlar.Sonuç güzel mi? Güzel.. Gerçi son albümleri öncekilere kıyasla oldukça hetoroseksüel bi albüm.
heteroseksüelden kastın sanırım içinde daa fazla elektronik öğe barındırıyor oluşu deil mi?yanlış anlamadım umarım..

the_heartless
Üye
Üye

bu arada şu gay muhabbeti baydı artık..herkes elemanların müziklerinden çok cinsel tercihlerine takılıo bırakın müziklerini konuşalım..ayrıca placebonun hepsi gay deildir..nedense dipnot olarak belirtmk istedim.

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

the_heartless yazdı:herkes için bi parçası özel benim içinse hepsi! brian'ın mükemmel bir sesi olmayabilir ama öyle tatlı söylüoki insan o şarkı söylerken ölebilir my sweet prince brian'ım canım benim :P
without you i'm nothing albümü bastan sona özeldir bnm icin...

haklısın brian'ın gercekten cok tatlı bi ses tonu war... ama her türlü ville valo'yu tek gecerim :wink: ...
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

the_heartless
Üye
Üye

brian&ville ikisinin de yeri ayrı bende birini dierinden fazla sevmek zor bea :P

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

cok da zor deil ville her zmn tektir bnm icin :D
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Kullanıcı avatarı
jewel
Üye
Üye

Mesaj gönderen jewel »

: ) benim nerdeyse taptıım bi grup..("nerdeyse" yersiz oldu biraz sanırım..resmen tapıyorum: )) bu aralar elimde olmayan sebeplerden dolayı dinleyemiyorum en kısa zamanda yeniden edinicem..my sweet prince,evey you every me,centrefolds,special k,nancy boy en sewdiklerim..ya adamların tüm albümleri güzel işte.günlerce övgü dolu cümleler yazabilirim...:P

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

jewel yazdı:: ) benim nerdeyse taptıım bi grup..("nerdeyse" yersiz oldu biraz sanırım..resmen tapıyorum: )) bu aralar elimde olmayan sebeplerden dolayı dinleyemiyorum en kısa zamanda yeniden edinicem..my sweet prince,evey you every me,centrefolds,special k,nancy boy en sewdiklerim..ya adamların tüm albümleri güzel işte.günlerce övgü dolu cümleler yazabilirim...:P
elinde olmayan sebepler :P cd lerini haşat etmişler :)
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

the_heartless
Üye
Üye

deadgrungy yazdı:brian molko gay degil ki bisexual benim bildigim.. :P yaa guzel grup ama hic bi sarkisi every me and every you kadar guzel degil iste.
evet biseksüel zaten ama çoğu kişi gay zannedio..ilk normal ilişkisini 14 yaşında yaşamış bi heriftir kendisi,ilk homo ilişkisiyse bundan 2 yıl sonra olmuş zaten..neyse biliorum gereksiz bir bilgiydi :? ama kapansın artık gay ırt zırt muhabbeti..

Kullanıcı avatarı
butterflies_hurricanes
Üye
Üye

Mesaj gönderen butterflies_hurricanes »

ben de hastayım placeboya..my sweet prince -crawl-david bowie le duet yaptığı without you şarksı hepsi super..
Thoughts of A Dying Atheist

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen morvedelisi »

ahh placebo iiki varsın ne diielim işte.. tartışmalar eleştiriler hiçbirzaman bitmez ...
summers gone :cry:
nedesem boş mükemmel..placebo :roll:

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

the_heartless yazdı:
shidow yazdı:Çok sevdiğim bi grup. Rock'ta sadece gitar anlayışını kıran iyi gruplardan. Son 3 albümünü çok severek dinlemekteyim. İlk albümlerini dinlemedim zaten. Radiohead, Placebo ve Muse şu yeni nesilde tuttuğum sağlam gruplar.. Lazım ya bunlar dünya'ya bırakın gay gay takılsınlar.Sonuç güzel mi? Güzel.. Gerçi son albümleri öncekilere kıyasla oldukça hetoroseksüel bi albüm.
heteroseksüelden kastın sanırım içinde daa fazla elektronik öğe barındırıyor oluşu deil mi?yanlış anlamadım umarım..
Bu bi şaka di mi? Hetoroseksüelden neyi kastettiğini anlamadım deme bana.. Elektronikle falan bi alakası yok. Ben gerek sözlere gerekse çektikleri kliplere dayanarak demiştim.. Ya şu cinsel tercih konusunu kapatalım dendi ama bu açıklamayı tapmam lazım galiba.. Hetoroseksüel karşı cinse ilgi duyan demek. Yani bilenlerden ve bu konu altındaki cinsel tercih muhabbetlerinde sıkılmış olanlardan özürdilerim..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.