İstanbul Bahçeşehir Opus Müzik - Gitar Davul Şan Piyano

Sitenizin reklamı, al-ver gülüm hadisesi, eleman ilanları...
Kullanıcı avatarı
555slipknot666
Üye
Üye

İstanbul Bahçeşehir Opus Müzik - Gitar Davul Şan Piyano

Mesaj gönderen 555slipknot666 »

Resim

Bahçeşehir Opus Müzik - Gitar Davul Şan Piyano Dersleri

Deneyimli ve alanlarında profosyonel hocalarımızla, konservatuvara hazırlık, performans, grup dersleri, grup koçluğu...

Bahçeşehir Atrium (mavi) Çarşısı Kat:1 No:113 Opus Muzik

Moder Müzik Akadademisi (MMA) Gitar Bölümü Mezunundan
Her seviye ve Her tarz için.

- Elektro Gitar
- Klasik Gitar
- Akustik Gitar Dersleri

Tüm dersler için iletişim
İrtibat: 0532 572 59 62
E-Mail veya MSN: [email protected]

Derslerin İçeriği Kişinin seviyesine ve isteğine göre şekillenmektedir.

Gitar Dersleri İçeriği

- Solo Gitar Teknikleri : Pena egzersizleri, Hammer on-off, speed picking, slide...
- İleri Solo Gitar Teknikleri : Sweep picking, Legato, Tapping...
- Ritm Gitar Teknikleri : Funky Ritmler, Blues, Vals 9/8, 6/8, 3/4, 5/8’lik Ritmler ile Sağ El Çalışmaları...
- Akorlar: Çevrim, Slash, Arızalı, Açık Pozisyon ve Bare Akorlar, Triadlar...
- Diziler ve Arpejler: Major Minor, Blues, Pentatonik, Armonikler, Modlar, Emprovizasyon...
- Repartuar çalışmaları

----------------------------------------------------------------

Davul Dersleri ve İçeriği

-Davul Seti hakkında her şey
-Notalar
-Rudiments (El Çalışmaları)
-Basit Ritmler & İleri Seviye Ritmler
-Ayak Çalışmaları
-El Ayak Koordinasyonu
-Ataklar
-Shuffle Ritmler
-Basit Funk & Jazz Ritmleri
-Orta & İleri Seviye Jazz
-Repartuar Çalışmaları
-Tercihe göre twin pedal kullanımı

Kısa Özgeçmiş:

2005 yılında Death Metal grubu Heretic Soul'u kurdu. 3 stüdyo albümü kaydetti. Son albüm "Born Into This Plague" ABD'li şirket Rotting Corpse tarafından 23 Şubat 2010'da çıktı.
Grubuyla Avrupa'da birçok festivalde headliner olarak sahne aldı. Şimdiye kadar beraber sahne aldığı gruplar arasında Vader, The Black Dahlia Murder, Destruction, Hatesphere,
Suffocation, Ensiferum, Dying Fetus, Necrophagist, Mayhem, Dark Tranquillity, Opeth, Testament gibi gruplar yer alıyor.
Bu yılki Avrupa turu dahilinde Almanya, Avusturya, Macaristan, İsviçre'de birçok festivalde sahne aldı.

Endorserları(Sponsorları):
Istanbul Cymbals/Alchemy Cymbals - TR
Trick Drums - ABD
B-Stick of Denmark - Danimarka
dB Drum Shoes - ABD
Drum Star Wear - ABD
Moshers Clothing - Almanya

----------------------------------------------------------------

Vokal Dersleri hakkında

Gözde Altan - Şan, Piyano, Solfej Dersleri

http://www.gozdealtan.com

Selçuk Üniversitesi
Devlet Konservatuvarı
Opera ve Sahne Sanatları Şan Bölümü mezunuyum

Deneyimler :

2000 - 2006:
Öğrenim gördüğüm okulda çok değerli hocalarla 5 yıl boyunca sahne, oyunculuk ve şan dersleri aldım. Şan eğitimimi Ankara Devlet Operası sanatçılarından Nuray Sarıoğlu ile tamamladım. Solfej ve piyano eğitimimi öğrenimim boyunca Muhammet Koç ile tamamladım.

Mezuniyetimin ardından bir yıl İzmir Devlet Opera sanatçısı olan Ayşe Tek'den sadece Şan üzerine eğitim aldım. Lale Oraloğlu eğitimim sürecinde diksiyon derslerime girdi.

Askeri Bando ile çok sayıda solo ve koro olmak üzere konser verdim. "Özsoy Destanı isimli Türk Operet"inde başrol (Hatun) oynadım. Arşın ile Mal Alan isimli oyunda, öğrenciliğimin ilk yılında figüran olarak rol aldım.

2006 - 2008:
İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda Ayşenil Sanlıoğlu yönetmenliğinde, başrollerini Yetkin Dikinciler ve Zerrin Tekindor'un oynadığı "Dünyanın Ortasında Bir Yer" isimli oyunda hem koro da hem oyuncu olarak fiilen 2 yıl görev aldım.

2008 - 2009:
Özel bir okulda piyano ve Batı müziği korosu öğretmenliği yapmaktayım. Ayrıca MMA - Modern Müzik Akademisi'nde Şan Vokal ve Piyano dersleri ayrıca Sertifika Programında Solfej dersleri vermekteyim.

5 yıldır özel piyano ve şan dersleri veriyorum

Resim