Otopark (Popüler Rock) - Yalova

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
MeLodRaM_Bass
Üye
Üye

Mesaj gönderen MeLodRaM_Bass »

Slm arkadaşLar ben izmirden MeLodRaM grubunun bascısıyım.grubumuzun bateristide yaLovaLı sizden bahsettim biraz.GzL müzik yapıyoLar faLan die.Gerçekten içtenLikLe başarıLar diLe onLara dedi.Yalovanın sağLadığı imkanLarLa böyLe gzL kayıtLar yapmanızı tebrik ederiz gerçekten.Tekrar BaşarıLar...

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

MeLodRaM_Bass yazdı:Slm arkadaşLar ben izmirden MeLodRaM grubunun bascısıyım.grubumuzun bateristide yaLovaLı sizden bahsettim biraz.GzL müzik yapıyoLar faLan die.Gerçekten içtenLikLe başarıLar diLe onLara dedi.Yalovanın sağLadığı imkanLarLa böyLe gzL kayıtLar yapmanızı tebrik ederiz gerçekten.Tekrar BaşarıLar...
Bizler teşekkür ederiz arkadaşlar.Amacımız imkanlar ne olursa olsun yaptığımız şeyi kabullendirmek değildir.Grubuz ama her üyemiz de ayrıca iyi birer müzik dinleyicisi.Eksiklerimizi de görebiliyoruz bu sebeple ve daha iyisi için uğraşıyoruz.Yalova'ya yolunuz düşerse bekleriz,gelip biramızı içersiniz.
MeLodRaM'a da başarılar...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

MeLodRaM_Bass yazdı:Slm arkadaþLar ben izmirden MeLodRaM grubunun bascýsýyým.grubumuzun bateristide yaLovaLý
peki bizde bu bateristi tanýrmýyýz.... gerçi tanýmasak bile yalovadan cýkýp melodram gibi bi gruba bascý olduguna göre inanýlmaz azimli ve çalýþkan bir arkadaþýmýz olduguna eminim....

Kullanıcı avatarı
MeLodRaM_Bass
Üye
Üye

fromhelllll yazdı:peki bizde bu bateristi tanırmıyız.... gerçi tanımasak bile yalovadan cıkıp melodram gibi bi gruba bascı olduguna göre inanılmaz azimli ve çalışkan bir arkadaşımız olduguna eminim....

Tanımazsınız heralde ya ufak yaşta ayrıLmış YaLovadan.orta okuLu biLe izmir'de okudu.zaten grup arkadaşLarımın 3'ü orta okuLda sınıf arkadaşımdı.bi taneside aynı okuL.zaten 4 kişiyiz :010

YaLova'dan çıkıp gruba üye oLan davulcumuz.ama bascıda pek uzak yerden çıkmadı.yani ben.bende Kocaeli'den çıkıp bascı oLdum gruba.Hayatın bize neler getirip götürceğini önceden kestirmek mümkün değil haliyle :006
En son MeLodRaM_Bass tarafından 27 Tem 2006 15:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MeLodRaM_Bass
Üye
Üye

gosarias yazdı:Bizler teşekkür ederiz arkadaşlar.Amacımız imkanlar ne olursa olsun yaptığımız şeyi kabullendirmek değildir.Grubuz ama her üyemiz de ayrıca iyi birer müzik dinleyicisi.Eksiklerimizi de görebiliyoruz bu sebeple ve daha iyisi için uğraşıyoruz.Yalova'ya yolunuz düşerse bekleriz,gelip biramızı içersiniz.
MeLodRaM'a da başarılar...
Çok saoL dostum umarım yoLumuz birgün YaLova'ya Düşer ve oturup tanışmaya kaynaşmaya fırsatımız oLur çok seviniriz.. :006

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

MeLodRaM_Bass yazdı: Çok saoL dostum umarým yoLumuz birgün YaLova'ya Düþer ve oturup tanýþmaya kaynaþmaya fýrsatýmýz oLur çok seviniriz.. :006
melodram grubundan arkadaþlarýmýz cok teþekkür ederiz umarýz biz de bir gün izmire gelirsek tanýþýrýz rocktr forumuna da gruplarýn birbiri ile tanýþýp kaynaþmasýna yardýmcý olduðu için çok teþekkür ederiz

Kullanıcı avatarı
mahser
Üye
Üye

Mesaj gönderen mahser »

Selam, tatil için geldiğim kuşadasında bir internet kafede fermanı duydum ve çok şaşırdım.Yalova dışında hiç dinlememiştim otoparkı.... :-D

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

valla haberimiz yok cok sevindik kim çalýyosa þarkýyý sonsuz teþekkürler kuþadasýnda çalýyosa þarký tutu demek heralde

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

arkadaşlar bende amasya merzifonda oturuyorum arkadaşlara ferman şarkısını dinlettim hasta oldular ve şimdi merzifonun her yerinde bu şarkı çalıyoo

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

arkadaþlar hepinize çok teþekkür ediyoruz sizler sayesinde bu amatör ruhla zor þartlarda birþeyler üretmeye çelýþan gruplar bir yerlere gelecek destekleriniz için çok teþekkür ediyoruz....

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuuubish »

walla arkadaşlar ben otoparkın daimi dinleyicilerindenim.bence de yalova şartlarında gayet iyiler.yalova da rock dinleyici kitlesi çok azdır ve müziğinizi bu gibi yerlerde insanlara kabul ettirmek çok zordur.ama bu tip bi ortamda otopark bunu başardı.ben programlarını izlemeye sık sık gidiorum.her seferinde mekanın full oluo olmasından da beli zaten.yalnız ferman'ın heryerde çalınıo olması çok güzel ve bu grubu daha da ateşleyecek sanıorum.biz de destek olmak için bu şarkıyı dağıtalım arkadaşlar internet aracılığıyla falan.ama hala izleyemedim dream tv'de :( biraz destek olalım köstek diil lütfen.çünkü gerçekten çok zor şartlarda çalışıolar. :010

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

saol tuba.
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
mhyrrhe
Üye
Üye

Mesaj gönderen mhyrrhe »

ya demoda her$eyin orjinal olmaması dezavantaqj yaratıyo tabı ama grubun canlı performansını dınleyenler bılır we tabı fermanın değişikliğe uğramı$ halini...olanaklara rağmen oldukca iyisiniz abi bence daha ne...

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

mhyrrhe yazdı:ya demoda her$eyin orjinal olmaması dezavantaqj yaratıyo tabı ama grubun canlı performansını dınleyenler bılır we tabı fermanın değişikliğe uğramı$ halini...olanaklara rağmen oldukca iyisiniz abi bence daha ne...
tabiki bu bi dezavantaj ama sonuçta bu demo uygun donanıımlı bi stüdyo da yapılmadığı için herşeyin orjinal olmaması bence çok normal.demoyu dinleyince farkedilio zaten.benim merak ettiğim; dream tv de grubu izleyenler performansı nasıl buldular acaba tam olarak?çünkü ben hala izleyemedim ne yazık ki :( bu arada bişey diil cancıım.ne demek :015
Every story has three sides : your side, my side and the truth... ;)

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

bence otopark dream tv ye çıktığında söylemek istediklerinin daha fazlasını söylediler çok güzel görünüyolardı bir kez daha tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum :006

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

bu arada canlı performanslarının demo şarkılarından daha iii olduğu kesin :wink:

Kullanıcı avatarı
mahser
Üye
Üye

Mesaj gönderen mahser »

katılıyorum.....

gosarias
Üye
Üye

teşekkür ederiz arkadaşlar..Ticari hedef güderek yaptığımız şarkıları , iyi bir rock müzik dinleyicisi olarak beğendiyseniz yeni bestelerimiz o zaman daha bir gurur werici olacaktır bizim için...Bildiğiniz gibi yalova da kayıt imkanı olmadığı için yeni şarkılarımızı amatör video sayesinde sizinle paylaşmayı düşünüyoruz.....

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

ewet hatta ben grubun yeni bestelerinden birini dinledim bile.çok güzel bi parçaydı.arkadaşlar bu arada dream deki program hakkında bilgi verdiiniz için çok teşekkürler sayenizde izlemiş kadar oldum.anladıım kadarıyla gerçekten sağlam bişey olmuş.neyse sloganımız neydi herkes bu otoparka parkedecek miydi?ben parkettim bile :victory
Every story has three sides : your side, my side and the truth... ;)

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

arkadaþlar kýsa bir ara verilemek zorunda kalýnan web sitesi çalýþmalarýna bascý arkadaþýmýz can tekar baþladý en kýsa zamanda web sitesi de yayýnda olacak

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

en doğrusunu yapmışsın :002

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

valla siteyi sabırsızlıkla bekliyoruzz

Kullanıcı avatarı
cindy_mor
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen cindy_mor »

süper olcak site eminim. grubu da chooper da görmek istiyoruz :D

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

cindy_mor yazdı:süper olcak site eminim. grubu da chooper da görmek istiyoruz :D
teþekkür ederiz tabiki chooper da yer almak isteriz ama bu chooper nedir bi açýklarsan seviniriz....

gosarias
Üye
Üye

Otopark Yalova Rock Fest'06 da!

Resim