Otopark (Popüler Rock) - Yalova

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
cindy_mor
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen cindy_mor »

fromhelllll yazdı:
cindy_mor yazdı:süper olcak site eminim. grubu da chooper da görmek istiyoruz :D
teşekkür ederiz tabiki chooper da yer almak isteriz ama bu chooper nedir bi açıklarsan seviniriz....
açıklayamıycam :) özel bişey :P

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

ok msn adresim profilim de yazýyo ama ewe gidemiyorum bu aralar pazartsiden sonra kaþamlarý msn deyim yada özel msj veya mail yoluylada bana ulaþabilirsin

Kullanıcı avatarı
mahser
Üye
Üye

Mesaj gönderen mahser »

[quote="gosarias"]Otopark Yalova Rock Fest'06 da!

Resim

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

Otopark Yalova Rock Fest'06 da! mı _?????? valla çok sevindim başarılarınızın devamını dilerim

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuuubish »

Yaaa bu Yalova Rock Fest'06 10 Ağustos'taydı dimi? :007
Every story has three sides : your side, my side and the truth... ;)

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

Resim

buyrun alperin koyduğu afiş çıkmamış ben koyiim dediim...

afiş için burdan şafak arkaadaşımıza teşekkürler ediyoruz.. ehe

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ya bu festival bu sefer olacak heralde þimdiye kadarkiler hep 10 gün kala iptal omustu otoparkta bu festival ile yavaþ yavaþ yalova defterini kapatýp istanbula açýlýr heralde

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

inşallah. :010

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yalova rock feste 1 gün kaldý yarýn yalova çevresinde olan herkesin izlemesi gereken bir etkinlik kartal da 40 pendikten 35 yenikapýdan 50 dk bursa dan 40 kocaeli den 45 dakika mutlaka izleyin.........

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

dün akşam yalova rock fest teydim.sadece iki grubu dinleyip çıktım
hakikaten ben hayatımda bu kadar berbat bir organizasyon görmedim.sonuç tam bir fiyasko.otopark orda çalan en ii gruptu.herkes şarkılarına eşlik etti.eğlenceli gidiodu.ama sahnede resmen saldırıya uğradılar.neymiş.sahnede çok kalmışlar bu bi otopark konseri diilmiş.yaa arkadaşlar bi kere bu festival YALOVA rock festivali diil mi?ama istanbul dan ordan burdan bisürü grup getirmişler.organizatör arkadaşlar belediye den sadece yalovalı gençler çıkacak die izin almışlar ama yazık ki yalova lı sadece bi grup vardı ve o da otopark.ev sahibi grup olmasına rağmen sahnede diğerleri gibi muamele gördüler.sahneden yuhalayarak in inn! die bağırmalar, fiziksel sataşmalar falan berbattı yane.rocker ız die geçinenler size sölüorum!her ne olursa olsun sahnede olan sanatçı.yuhalanarak aşağıya indirilmek gibi bi saygısızlığa maruz kalmayı haketmez.rock dinliosan sonuna kadar müziğin tadını çıkar.o sahnede fazla kalmış bu az kalmış muhabbeti yapma.sen müziğine bak.kınıyorum yuhlayanları onlar rock sever diil olaysever dicek bişey bulamıorum.bu arad şunu da sölemek istiorum.ses olayı da iğrençti.hele bi ara sol taraftaki kolonlardaki ses tamamen gidip geliodu.yaa hiç bi konserde solistin ya da gitaristin şarkının orta yerinde gitarına ses istediini gördünüz mü?yaa tam bi fiyasko kısacası.o organizatörüm die geçinen arkadaşı da kutluorum.hayatımda gördüüm en berbat konser organizyonuydu.ama yine de otopark iiydi. :015

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

valla bende sölediklerini okuyunca içim burkuldu üzüldüm yaa herkes ben sistemden anlıyorum diye gezerse böle olur işte rock dinleyen kendini hemen rock çı zannediyo bende bölelerini kınıyorum sizleri sonunna kadar destekliyorum

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

parketmeye az kaldı

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

zaten otopark bundan sonra bunun gibi basit ve ücretsiz organizasyonlarda yer almayacak bi de tuba organizatöreden falan bahsetti ne organizatörü yok öyle biþey belediyede staj yapan genç bir cocuk bu o yuzden suçlu aramaya gerek yok o arkadaþta bu iþle kazandýgý tecrübe ile bir daha ki iþinde daha baþarýlý birþey yapacaktýr eminim. giriþ bedeli olarak 1 ytl gibi bir ücret koyulmuþ olsaydý hem ücretli etkinlik oldugu için polis olacaktý hem de tek amacý oraya karý kýz tavlamak olan magandalar gelmeyecek ve kavga cýkartamýyacaktý biz yalova için elimizden geleni yaptýk bundan sonra kendi çýkarlarýmýzýn ön planda oldugu etkinliklerde varýz......

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

konser verecek grup alkol almamalı!!!!!!!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

otopark dağılma aşamasında. hayırlı olsun.
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yok caným olur böyle olaylar iki hafta sonra detelylý konuþuruz ne dagýlmasý daha yapacak çok iþ var can sende böyle dersen

Kullanıcı avatarı
erci125
Üye
Üye

Mesaj gönderen erci125 »

:002 bu arada arkadaşlar sizin başka demo şarkılarınız yokmu yaa bende sadece 2 tane demo şarkınız var :002 :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

yaaa arkadaşlar ne dağılmasından bahsediosunuz.böle her olayda dağılma muhabbeti yaparsanız ooooooo.:023

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

tuba cözdük sayýlýr meseleyi o konu geride kaldý web sitesi ve yeni demolardan falan bahsetmek lazým bunlar ne zamana bitecek acaba

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

ewet web sitesinden bi haber yok.nooldu yaa bitmedi mi daha can? :-D

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

web sitesi hazırlanmıştı.fakat mevzulardan ötürü iptal edildi
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
GOD_OF_WAR
Üye
Üye

Mesaj gönderen GOD_OF_WAR »

bir grup grup olarak birşey yapmaya çalışıyorsa önce arkadaşlıkları güven verebilecek kadar sağlam olmalı yoksa bu yolda zaten herkez yalnız kalabalıklardaki gölgelerden kurtulmak için önce kendi güneşimizi yine kendimizin doğurması lazımdı beyler. olan oldu !!! hayatımda yaşayabileceğim en büyük tecrübelerden birisi buydu şüpesiz bence artık hepimizin toparlanma zamanı geldi ben kendi gerçeklerimle yüzleşiyorum bu ne kadar zor olsada... bu grubun birşeyler yapabileceğine olan inancım hiç azalmadı ve yapacak bunu başta kendim olmak üzere bizi seven sevmeyen herkeze kazanacagımız basarılarla kanıtlayacagımıza eminim... sadece biraz zaman......we benimlr birlikte müzik yapan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum sizinle müzik yapmak çok güzeldi...!!!! bu buarada unutmadan bizi bu günlerimizde yalnız bırakmayan bütün arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum bizim için sizler özelsiniz...
(otopark vokal hakan)

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

Hadi bakalım :013

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

yürü lan kim tutar seni.
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

tamam artýk iç sorun kalmadýgýna göre hadi kaldýgýnýz yetden devam herkes sizden daha iyi iþler bekliyor herkes su star tv de bir dizi varmýþ ümit milli diye jingle yapmak üzere 5 amatör beste arýyolarmýþ birçok kiþi kaçar gibi dizinin espirili yapsýna konusuna uygun dedi ben de þarkýyý diziye göndermeye karar verdim bakalým sonucu ne olur