Sarpedon (Rock) - Çanakkale

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Egohero yazdı:müzik değilde klipte anlatmak istedikleri güzel şeyler
klibi izlemedim ama muzikleri bence de gayet basarısız ama klipleri iyiyse tavsiyem yonetmenlige yonelsinler mumkun mertebe

Kullanıcı avatarı
ras17
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ras17 »

iyi de siz direk grubu baltalıyorsunuz iyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkürler hem o klip değil soundcheck sırasında çekilmiş bi video bakın ben gruptan biri değilim ama performansları gerçekten güzel myspace de ki şarkıları da baya eski kayıtlar olduğu için birçok hata var grubu övdüğümü falan da sanmayın

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

dostum açık mekandayız görüşler hakarete ulaşmadığı kadar serbest...
† ßaris bili©i †

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

sevdiğim bi grup 8)
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
ras17
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ras17 »

eyvallah hakarete ulaşması değil de ama resmen aşalama var gruba karşı onu belirtmek istedim neyse grubu dinlemek isteyen arkadaşlar www.myspace.com/sarpedonband a baksınlar

Kullanıcı avatarı
Egohero
Üye
Üye

Mesaj gönderen Egohero »

Sadece 1 kişi kötü demiş ya bak ben beğendim valla :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ras17 yazdı:iyi de siz direk grubu baltalıyorsunuz iyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkürler hem o klip değil soundcheck sırasında çekilmiş bi video bakın ben gruptan biri değilim ama performansları gerçekten güzel myspace de ki şarkıları da baya eski kayıtlar olduğu için birçok hata var grubu övdüğümü falan da sanmayın
Eger sen veya bir baskası buraya bir konu actıysa devamlı olumlu gorusler bekleyemez oyle degil mi? Bunu grubu baltamak olarak algılamamalısın. Muzik gorecelidir, kimi begenir kimi begenmez. Ben kendi adıma begenmedim, bunu soylemekte ozgurum. Demissin ki yok soundcheck sırasıydı yok eskiydi. Eh, biz grup ne koyduysa ortaya ona yorum yapıyoruz. Madem oyle mazeretleri var, daha iyisini koysunlar ya da hic koymasınlar. Ortada olana bakınca soyleyebilecegim tek sey olmamıs.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
ras17
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ras17 »

eyvallah arkadaşlar daha fazla uzatmayalım bence bu konuyu iyi veya kötü yorum yapan herkese teşekkürler sonuçta iyi veya kötü yorumlar grup faydalı olacaktır ayrıca herkese mutlu yıllar iyi bayramlar diliyorum :006