isyan

Yerli Amatör Müzik Grupları
badxboy
Üye
Üye
İletişim:

isyan

Mesaj gönderen badxboy »

neden sadece adı duyulmus bılınen grupları daima pıyasada goruyoruz (zaaten kac tane grup varkı), neden pop,arabesk falan filan daima onn planda...neden amator grupların yaptıgı demolarının satıldıgı cok cok cok az yerler var...muzık yapan bırcok grup var neden onlara ımkan saglanamıyor neden muzık sırketlerı daima paranın pesınde...muzık ıcın herseyını feda eden gruplar hıc bır zaman kendılerını dogru zaman ve dogru yerde gosteremıyor.....NEDEN....

Karga
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Karga »

Çünkü kapitalist bir sistemde yaşıyorsun !
Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!

Resim

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

hersey boyle hersey para ıcın... duzen para ustune kurulmuş...

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

bi grubun adının duyulması yarattığı eserlere bağlıdır. kimse havadan ünlü olamaz. yani bişeyler yaratmak gerekir. ki eğer yaratıp maddi imkansızlıklardan dolayı yapmak istediğini yapamıyorsa dicek bişey yoktur. napalım sağlık olsun.bakın piyasada salak salak gruplar var parası olup da bişey yapamayan.bence örneği duman. adamlar ünlüler ama bişi yaratamıyolar. belki alışmam lazımda hiç dinlencek bişi yok yani.kaan zıçar gibi şarkı söylesin bi tane şarkı coverlasınlar oh ne ala ne memleket. gelsin paralar. cade çocukları duman dinlesin. neyse ya sinirlendim yine öf.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

willow_rosenberg yazdı:bence örneği duman. adamlar ünlüler ama bişi yaratamıyolar. belki alışmam lazımda hiç dinlencek bişi yok yani.kaan zıçar gibi şarkı söylesin bi tane şarkı coverlasınlar oh ne ala ne memleket. gelsin paralar.
Tamam iyi hoş yazmışsın birşeyler de... Kendi kendini yazdıklarınla yalancı çıkartmışsın sen yaa. Para kazanmak için kurulan bir grup olduğunu söylüyorsun ardından üretmediklerini albüm çıkartmadıklarını...

Para kazanmak için bunları yapacak olsalar "seninde dediğin gibi" yaparlar coverları atarlar albüme.. çıkartırlar albümü... ohh ne alaa gelsin paralar..

sakın yanlış anlaşılmasın.. duman'ın avukatı gibi oldum, arada dinlerim ama müptelası değilimdir bu grubun...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Türkiye'nin ekonomisi de bir etken burada
Avrupa veya özellikle İskandinavya gibi ülkedeki insanların para kaygısı yaşamadığı bir yer olsa burası ne cevherler var..
para kaygısı derken para için çalanlara demiyorum, parasızlık içinde çalmaya çalışanlara diyorum, adam bir yandan geçimi için çalışıyor(geçimini sağlamak için çalışmaya çalışıyor) diğer yandan da amatör olarak birşeyler üretmeye çalışıyor, bunların kaçı devam edebilir kaçı birşeyler yapabilir ki?!

SilweRDeaD
Üye
Üye

Mesaj gönderen SilweRDeaD »

bu ülke böle beyler ya paranla bişeyler yaparsın, yada para için bişeyler yaparsın.bişeyler diyorum çünkü sadece müzik aleminde değil daha farklı alemlerdede bu böle.bu yüzden kaybedilen çok şey var ama bunlar genelde anlaşılmıyor.
Delİ DünyayA AyaK UyduR!!!

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

DeLi yazdı:Türkiye'nin ekonomisi de bir etken burada
Avrupa veya özellikle İskandinavya gibi ülkedeki insanların para kaygısı yaşamadığı bir yer olsa burası ne cevherler var..
para kaygısı derken para için çalanlara demiyorum, parasızlık içinde çalmaya çalışanlara diyorum, adam bir yandan geçimi için çalışıyor(geçimini sağlamak için çalışmaya çalışıyor) diğer yandan da amatör olarak birşeyler üretmeye çalışıyor, bunların kaçı devam edebilir kaçı birşeyler yapabilir ki?!
+666
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

SilweRDeaD
Üye
Üye

Mesaj gönderen SilweRDeaD »

acaba bigün düzelecek mi(düzeltilebilecek mi?)?
Delİ DünyayA AyaK UyduR!!!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ekonomik olarak insanların çoğu rahatlarsa...biraz da bilinçlenirse bazı konularda çok iyi şeyler çıkar müziğin her türünde

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

yaa düzen para üstüne kurulu. böle olunca da herhangi bisey yapmak icin paraya ihtiyacın var. ama sadece para yetmes. kafaya da ihtiyac var. yoksa piyasada 3kağıtçı çok... duman örneği bence iyi.. her zaman sölerim adamlar para icin müzik yapıo. kaan beyin aklı fikri karı. gecen gün izmirde konser çıkısı kıbrıs şehitlerinde geziolar bi kişi onlarla konuşmuo ama kaan bey karşısından gelen hatunlara öpücük yolluo (o.ç.)... adamlar bi coverla meshur olup konser albümü sayesinde hala parayla götlerini siliolar.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

bu arada iyi eserin olcakki desteklenesin...aslında bu ülkede buda yetmio... biz bikaç kez ugrastk bikaç dost grupla bisiler yapmayi ama millet sallamio... adamlarn tek amacı var o da para... maalesef ülke ülke deil... insan nası insan olsun..

Kullanıcı avatarı
bezgiadam
Üye
Üye

Mesaj gönderen bezgiadam »

willow_rosenberg yazdı:bi grubun adının duyulması yarattığı eserlere bağlıdır. kimse havadan ünlü olamaz. yani bişeyler yaratmak gerekir. ki eğer yaratıp maddi imkansızlıklardan dolayı yapmak istediğini yapamıyorsa dicek bişey yoktur. napalım sağlık olsun.bakın piyasada salak salak gruplar var parası olup da bişey yapamayan.bence örneği duman. adamlar ünlüler ama bişi yaratamıyolar. belki alışmam lazımda hiç dinlencek bişi yok yani.kaan zıçar gibi şarkı söylesin bi tane şarkı coverlasınlar oh ne ala ne memleket. gelsin paralar. cade çocukları duman dinlesin. neyse ya sinirlendim yine öf.
+1000
yuru be solicek bisi bırakmamısın :)

Kullanıcı avatarı
peace_maker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen peace_maker »

smD yazdı:maalesef ülke ülke deil... insan nası insan olsun..
al benden de bi o kadar

Kullanıcı avatarı
peace_maker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen peace_maker »

DeLi yazdı:Türkiye'nin ekonomisi de bir etken burada
+1

haklısın hem sonuna kadar piyasa direk ticareti düşündüğü sürece amatör grupların işi iş.ayrıca sadece piyasayı ve sistemi suçlamak olmas,biraz da halkı suçlamalıyız,Kalitesiz va bbasit bir müzik türü olan popun tutulmasında onlarada büyük pay düşüyo