Eren Kömürlü

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Yıllardır(sanırım 18 yıldır) kaliteli bir şekilde yayın yapan Rock Market tv programı bi süre yayından kalksa da tekrar yayında!!!! ve dün Rockmarket çekimlerinde konuk olarak ordaydım.Ve benim için rock market gibi bir programda konuk olmak cidden gururdu.Rock market röportajımı önümüzdeki programda izleyebilirsiniz

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Rock market 1 eylül gecesi televizyonda tekrar yayına giriyor....
Bu arada önümüzdeki rockstation sayısında bir comp. cd verilecek ve "Phaetonia" adlı parçamla ben de yer alacağım...

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Grubumuzun davulcusu Talat Oflaz ve bas gitaristi Saykan Sanin grubumuzun dışında artık Grup İstasyon ile birlikte de müzik yaşamlarına devam etmekteler.
yeni sezonda ilk konserimiz 24 eylül pazar günü oluyuor,ayrıntıları açıklayacağım...

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

24 Eylül Pazar günü Garage rock bar'da sahnedeyiz.
sahnede:Eren Kömürlü,Nettlethrone,Origam,Burst Appeal,Defo,Neutron
giriş:7.5 ytl(ilk yerli içki dahil) kapı açılış:17:00 ... 22:00 sularında sahnede oluruz...

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

24 eylül konserimiz çok keyifliydi.Orda olup bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

İnternette yayınlanan "Dergi solo gitar" ile bir röportaj yaptık...
linki:
http://dergi.sologitar.com/dergiler/sayi2/roportaj.html

Phaetonia adlı parçamı ve ona çekeceğimiz klibi çok yakında sunacağım.Şuan şarkının gitarlarını yeniden kaydetmekle uğraşıyoruz.İstediğim ve içime sinen tonla parçayı dinletebilmek için...

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Resim

bu aralar video klibimizin çekimleri ile uğraşıyoruz,yarın da son görüntüleri de alacağız...
Yukardaki fotoda klip çekimleri esnasında çekilen fotolardan biri...Klip içerisinde slaytlar halinde daha biçok foto yer alacak.Klip için görüntüleri Hacettepe üniversitesi beytape kampüsü yeşil vadi,Gölbaşı Mogan gölü,Kuğulu Park gibi yerlerde aldık.

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

"Yeni bir hayata" adlı video klibimizin youtube linki
http://www.youtube.com/watch?v=2VKC8a8FyrI
ya da klibi http://rapidshare.com/files/15711283/er ... .divx.html
adresinden indirerek izleyebilirsiniz

klipten kareler
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

bi arkadasımın bugun bana yolladıgı bi linkle pekte iyi bi ünü olmadıgını farkettigim kisi.. alakam yoktur, tanımam etmem ama yazılanları okuyunca garip geldi bana

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=eren%20komurlu

Kullanıcı avatarı
efkk
Üye
Üye

Mesaj gönderen efkk »

çok sağlam olmuş,başarılarının devamını dilerim,yeni çalışmalarını merakla bekliyoruz

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

teşekkürler efkk
Çalışmalarım devam ediyor Nisan ayında "Çöl gecesi" adlı çalışmamı sunacağım.
Bugün normalde yayınlanması gereken "yeni bir hayata" adlı video klibim dream derginin 1.yıl kutlamasından dolayı ertelendi,umarım önümüzdeki programda klibimiz yuxexes'te olacak...

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Yeni çalışmam " Anubis",umarım beğenirsiniz parçayı.

http://rapidshare.com/files/29495710/Er ... s.mp3.html

Resim
("Anubis")

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Selamlar,merhaba.Albümümüzün 2008 in ilk yarısında raflarda olacağını umuyoruz.Gitarda ben,davulda Derun Tekelioğlu,bas gitarda Fırat Kalecik ve vokalde Emre Çakır olarak albüm kayıtlarında yer alacağız şuan çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.Albüm kayıtlarını en kısa süre içerisinde tamamlamak istiyoruz.Albüm dışında müzikal çalışmalarıma başka bir alan olan Tiyatro'da da devam etmekteyim.Alman tiyatro yazarı L.Buchler'in Wayzeck isimli oyununa müzik yapmaktayım ve Tiyatro Ayakbağı isimli tiyatro toluluğu ile Türkiye'nin birçok yerinde bu oyunu sergileyeceğiz.Tiyatro için müzik yapmak benim için önemli bir tecrübe ve çok keyif verici.
Grubumuzla yakında konserlerimize de yeniden başlayacağız,şuan işin mutfak kısmında oldukça yoğun çalışmaktayım umarım çalışmalarımızı en güzel şekilde insanlara ulaştırabiliriz.
Metaltr.net'deki bu ayki köşe yazımı okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://www.metaltr.net/modules.php?name ... &artid=117
Ve de önümüzdeki günlerde,yakın bir süre içerisinde yeni bir video çalışmamı paylaşacağım.Beklemede kalın,yeni gelişmeler,haberler oldukça burdan paylaşacağım,görüşmek üzere
www.myspace.com/ekomurlu

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Metaltr için hazırlamış olduğum yeni köşe yazım için link:

http://www.metaltr.net/modules.php?name ... &artid=144

Yeni kadromuz,yeni bestelerimiz ile Şubat ayından itibaren tekrar sahnelerdeyiz.Yeni canlı performanslarımızı iple çekiyorum.Ayrıntıları yakında açıklayacağım

Müzik yapmış olduğum Tiyatro oyunu da hızla ilerliyor.Oyun çok yakında hazır oluyor 9 Şubat Promiyer diyelim.Oyun için yapmış olduğum müzikleri dinlemek isteyen,oyunu izlemek isteyen arkadaşları bekleriz,bu konudaki ayrıntılar da yakında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Megalomanlığınız yiyip bitiriyor milyonları ama mutlaka İtalyan tandanslı isim lazım.

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

1 Mart Cumartesi gecesi If performance Hall sahnesindeyiz.Albümden parçalarımıza yer vereceğimiz konserimizde saat 23:00 sularında sahnede olacağız.Konserimiz ücretsizdir,herkesi bekleriz

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Yeni bir konser haberi daha var
18 Nisan Cuma günü Çizmeli Kedi'de(Konur sokak-Kızılay) performansımız olacaktır.Konser başlangıç saati 21:30 dur,giriş ücretsizdir,bekleriz

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

13 Haziran Cuma gecesi If Performance Hall sahnesinde olacağız,performansımıza 23:00 de başlayacağız ,herkesi bekleriz

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Yeni albümden 2 promo parça nette
Albümden "Çöl gecesi" ve "Phaetonia2" adlı parçalarımızı www.myspace.com/ekomurlu adresinden dinleyebilirsiniz

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Albümümüz Japonya'daki müzik severlere de ulaşacaktır,albümümüzün Japonya dağıtımı için "Rock Stakk Records" ile anlaşıldı
Ayrıca Amerikan firma "Shredguy Records"'un yayınlayacağı gitarist compilation cdsinde ben de yer alacağım Amerika'da büyük ilgi göreceği tahmin edilen Amerikalı populer gitaristlerin dışında bir Türk gitarist olarak benim de yer aldığım albüm Eylül ayında ABD'de müzik marketlerdeki yerini alacak.
Haberlerin devamı hızla gelecektir

www.myspace.com/ekomurlu

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Ünlü Fransız magazini "MetalHeart" çıkacak olan sayısında bana da yer verecektir.Bunun yanı sıra "Not Defteri" adlı dergi ile röportajımız oldu,derginin Ağustos sayısında yer almaktayım.Onun dışında hardnheavytr.com ve rockindark.com gibi iki yerli internet sitemizle röportajım oldu ve bu sitelerde röportajlarımı okuyabilirsiniz.8 Eylül Pazartesi akşamı TRT Fm'de "Geceye doğru" programında Murat Evgin'in konuğu oluyorum,12 Eylül Cuma gecesi de Yön Radyo'da "Pena" adlı programa konuk oluyorum.Benim işlerimden dolayı albüm tanıtım kapsamında basında Eylül ayından itibaren yer alacağım.Ama Eylül ayından önce de 7 Ağustos Perşembe akşamı saat 20:00 de Radyo Vizyon'da "Rockstation" programında Hicri Bozdağ'ın konuğu oluyorum.

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

8 Eylül Pazartesi gecesi saat 22:00 de TRT Fm'de "Geceye doğru" programında Murat Evgin'in konuğu oluyorum,albümden parçaların çalınacağı,hoş sohbetlerin olacağı programı Türkiye'nin dört bir yanından dinleyebilirsiniz

İstanbul :91.4
Ankara:104.4
İzmir:94.7

Türkiye'nin tüm şehirlerinden dinleyebileceğiniz programın şehrinizdeki frekansını öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/frekanslar.aspx?tur=RD

Yeni bir konser haberimizi de çok yakında detayları ile açıklayacağım.

Albüm ön satışlarımız başlamış bulunmaktadır.Eylül'ün üçüncü haftası Türkiye dağıtımı başlayacaktır.Ön satışlarla ilgilenen arkadaşların bana ulaşmasını rica ederim.
Ayrıca daha önce bahsettiğim Amerikan "Shredguy Records"'un üretimi olan ve benim de yeraldığım comp. gitarist albümünü satın almak isteyen arkadaşlar olursa da bana ulaşabilirler

Ayrıca 24 Tv'deki "Yeraltı" programına konuk oluyorum,salı günü Trt fm röportajımın ertesi günü çekim alınacak,detayları yakında açıklarım
Albümün çıkışı ile bir miktar albüm görsellerinden ve tüm albüm parçalarının kısa kesmelerinden oluşan bir mix track paylaşacağım

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Yeraltı programı için çekimler Taksim'de Rıddım'da alındı.13 Eylül Cumartesi 22.15 ten itibaren program 24 tv ekranlarında yayında

Resim

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Aylar önce çağırıldığım bir ortak çalışmanın tamamlandığını ve sunulmaya başlandığı haberini az önce aldım,haber şöyle:)

Eren Kömürlü @"Shredding acrooss the World" .A.B.D , Japonya , Arjantin , Norveç gibi ülkelerden gitaristlerin bestelerinin bulunduğu ve Türkiye'den benim bir çalışmamın yer aldığı albüm çıkmıştır.
Toplam 15 adet parçanın bulunduğu albümü ülkemizden merak eden,satın almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler (Albüm ABD'de müzik marketlerde,sipariş fiyatı 18$)

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

Albümümüz geçtiğimiz haftalarda çıktı,Avrupa'da raflardaki yerini alan ve şimdilik satışlarından oldukça memnun olduğumuz ilk albümümüz ülkemizde de müzik marketlerdeki yerini almaya başladı,bazı noktalara ulaşması ekstra bikaç gün alacak olsa da albümümüzün dağıtımı dün itibari ile başladı.
Myspace sayfamdan albüme ait medleyi dinleyebilirsiniz
Resim
Resim
Albüm satışı Türkiye içerisinde sabit fiyattır ve 10 YTLdir.Albüm siparişi için myspace sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
eren352
Eren Kömürlü Band
Eren Kömürlü Band

Mesaj gönderen eren352 »

27 Ocak Salı akşamı saat 20:00 de Rock Fm'de yayınlanan,Okan Meriç'in sunduğu "Gitarist" programının konuğu oluyorum (Rock Fm - İstanbul için 94.5 frekansından yayın yapıyor aynı zamanda www.rockfm.com.tr adresinden de programı dinleyebilirsiniz)

28 Ocak günü Numberone tv'de yayınlanan "Stars on Vodafone" programının konuğu oluyorum,programın çekimlerinin alınacağı gün olan Çarşamba'dan sonraki Cuma(30 Ocak) veya 2 Şubat(Pazartesi) günü konuk olduğum programı Numberone ekranlarından izleyebilirsiniz.Programın yayın saati=19:00-20:00

30 Ocak Cuma gecesi saat 23.30-24:00 sularında Yön Radyo'da yayınlanan "Pena" programına konuk oluyorum(Yön Radyo - İstanbul için 96.6 frekansından yayın yapıyor ayrıca www.yonradyo.com.tr adresinden de programı dinleyebilirsiniz)

Blue Jean dergisi ile yaptığımız röportaj Şubat sayısında yer almaktadır.

21 Şubat Cumartesi günü ise saat 15:00-17:00 arasında Radyo Vatan'da yayınlanan "Ozzy ile Türkçe Rock" programının konuğu oluyorum.
Radyo Vatan frekansları :
İstanbul 101.8 Diyarbakır 102.0
Ankara 102.6 Trabzon 88.0
İzmir 98.7 Erzurum 97.4
Bursa 89.0 Çanakkale 96.3
Eskişehir 102.9 Tekirdağ 88.3
Adana 89.8 Denizli 90.4
Antalya 101.8 Gaziantep 88.0

frekansların tümünü görmek için link:
http://www.radyovatan.com.tr/frekanslar/frekanslar.html
aynı zamanda www.radyovatan.com.tr adresinden de programı dinleyebilirsiniz)