Fe-mail

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Fe-mail

Mesaj gönderen funandrock »

2005 Mart'da bir araya gelen Fe-mail grup elemanlarý hýzlý bir þekilde çalýþmalarýna baþlayýp kýsa bir süre içinde kendilerini sahnede buldular. Böylece ilk performanslarýný Biziz Rock Bar'da gerçekleþtiren grup daha sonra oldukça keyifli geçen H.U. Rock festivalinde 2. sahne deneyimlerini gerçekleþtirdiler.
Fe-mail grubu 18 haziran gecesi Rock and Win festivali kapsamýnda Saklýkent/Ankara'da sahne aldý. Yaz sezonunda yeni vokal arayýþýnda olan grup sahnelerden uzak kaldý. Kasýmda Pýnar'ýn katýlýmýyla Fe-mail eski günlerini aratmayacak tempoda çalýþmalara baþladý. Replik Bar, Eskiþehir Hayal Kahvesi ve Garage Bar performanslarýnda yer alan grup çalýþmalarýna devam etmekte..
vokal: pýnar
gitar/back vokal: nazan
bas/back vokal: dilek
davul: çisem

www.fe-mail.org
www.fe-mail.garaj.org

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Resim

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

bir nevi yeni volvox mu
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

garage da özellikle sevilen bi grup fe-mail.. yine son zamanlarda ışık saçan gruplardan :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Fe-mail;

12 mayýs cuma akþam sularýnda Ankara Üniversitesi 60. yýl bahar þenlikleri kapsamýnda tandoðan kampüsünde sahne alacak.

hemen ertesi gece yani
13 mayýs cumartesi akþamý saatler 01.00'ý gösterdiðinde efsane grup Metropolis'in ardýndan Garage'da tekrar sahnedeler.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

fe-mail'den mesaj var. aynen aktariyorum;

2005 Mart ayından itibaren beraber olan Fe-mail 'de vokalleri üstlenen Pınar Kuşdemir şahsi sebeplerden ötürü gruptan ayrılmış olup , grupta vokalleri Ebru Kandemir üstlenmiştir.
Yeni sezonda yenilenen repertuarı ve yepyeni besteleriyle Ankara 'da ve Ankara dışında Fe-mail 'i birçok yerde izleyebilirsiniz.
Grupla ilgili her türlü ayrıntıyı bulabileceğiniz internet adresimizde yenilenme furyasına ayak uydurmuş durumda.Çok yakında tamamiyle aktif olacak.

Sevgiler,
Fe-mail
www.fe-mail.org

sil_bastan
Üye
Üye

Mesaj gönderen sil_bastan »

valla fe mail ismini görünce merak ettim . aynı zamanda şöyle asi görünümlü zaten çirkin ama kendini daha çirkin gösteren gruplardan sandım ama cidden volvox grubunun üyelerine benziyorlar demoları varmı bilmiyorum hiç dinleme imkanım olmadıki ilkkez duydum bu grubu ama çok güzeller :) neyse demolarını buraya ekleselerde performanslarınıda görsek :D yada nereden bulabiliriz ee bizim ankarada olmadığımızı grubunda ankarada olduğunu düşünürsek tanımamm ve dinlememem normaldir :) en azından demolar kısmında görmedim yada ben farketmedim . sitelerindede yok sanırım ben ordada bulamadım bence en kısa zamanda demolarını buradan sunmaları lazım çisem şebonun en eski haline benziyor yok okadarda eski değil o 15-17 yaşlarındaki tombiş cilli çirkin şeye değil :) volvox daki haline .. dilekse özlem tekinin volvoxdaki klavye çaldığı zamanına benziyor.eski elemanları sanırım ebruda aynı ebru bank :D yahu bukadar benzerlik olur inşallah dağılmadan onlardan daha iyi olurlar .

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

sil_bastan yazdı:neyse demolarını buraya ekleselerde performanslarınıda görsek :D

sitelerindede yok sanırım ben ordada bulamadım bence en kısa zamanda demolarını buradan sunmaları lazım
siteleri su an için tasarim asamasinda sanirim. büyük bir ihtimalle sayfalarinda demolari bulunacaktir.

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Selam arkadaþlar öncelikle güzel sözleriniz için grubun tamamý adýna biraz geçte olsa teþekkür ederim.
Þu an için grubun elinde dinleyicilere sunulabilineceðine inandýðýmýz bir
materyal yok.

Ýnternet sitesi de son deðiþikliklerin ardýndan çok yakýnda tamamiyle faal duruma geçecek.

11 Kasým 2006 Cumartesi günü grup repertuara yeni eklenen parçalarýyla Konya Aqustik Rock Fest 'te sahne alacak.
Fe-mail ile beraber Çilekeþ,Yeni Harman,Crossfire,Dawnfall,Magick,Blacktooth,Gri-ff'te ayný etkinlik kapsamýnda sahnede olacak.
Konya Aqustic Rock Fest Truva Showland'de gerçekleþecek.
Ayrýntýlý bilgi için www.aqusticrockcafe.com adresine bakabilirsiniz.

Tüm Konyalýlarý unutulmaz þovumuza bekliyoruz.
Sevgilerle,
Fe-mail
www.fe-mail.org
[email protected]

Kullanıcı avatarı
aqustic
Üye
Üye

Mesaj gönderen aqustic »

Resim

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Selamlar,

Bir Konya macerasýnýn ardýndan tekrar Ankaradayýz ve antrenmanlara son hýz baþladýk.
Konya'da konsere gelip bizi destekleyen ateþli seyirciyi tanýmlamaya kelimeler yetmez.Konya'daki tum arkadaslara ve yeni tanýþýp arkadaþ oldugumuz herkese selam eder;cok kýsa bir süre icinde Konya'da tekrar boy gosterme ihtimalimiz oldugunu bildirmekten kývanc duyarým.

Ve bomba bir haber daha var.....!!!!!

Fe-mail bu cumartesi yani 18.11.2006 akþamý Bursa Çaçaron Rock Bar 'da sahne alacak.
Ýlk Bursa çýkarmamýzda tum Bursalýlarý konsere bekliyoruz.
Ayrýntýlar ve afiþ çok yakýnda burada olacak.
son olarak tekrar belirtmekte fayda var;
tum gorus ve onerilerinizi bize iletmek icin asagýdaki yollara basvurmaktan cekinmeyiniz.

[email protected]
www.fe-mail.org
www.myspace.com/femailband
+90 533 427 76 36

Sevgiler,

Fe-mail
Resim

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Resim

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Fe-mail , 26 Kasým 2006 Pazar gecesi Eskiþehir 222 (doors) Park 'ta sahne alacaktýr.
Piiz grubununda sahne alacaðý geceye tüm Eskiþehirlileri bekliyoruz.
sevgilerle,
Fe-mail

Kullanıcı avatarı
Egohero
Üye
Üye

Mesaj gönderen Egohero »

adana yokmu - adana mersin antalya buralarda görelim sizi hep yukarlar olmuo aip yaz olunca gelirsiniz ama antalyaya ohh kebap

Kullanıcı avatarı
funandrock
Üye
Üye

Fe-mail 'in bu hafta için kesinleþen programýnýn son hali aþagýdaki gibidir.

12 Mayýs 2007 Cumartesi Garage Bar Saat:21.30
13 Mayýs 2007 Pazar Ankara Üniversitesi Saat:17.00
14 Mayýs 2007 Pazartesi Ege Üniversitesi Saat:17.00

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

funandrock yazdı:Fe-mail 'in bu hafta için kesinleşen programının son hali aşagıdaki gibidir.

12 Mayıs 2007 Cumartesi Garage Bar Saat:21.30
13 Mayıs 2007 Pazar Ankara Üniversitesi Saat:17.00
14 Mayıs 2007 Pazartesi Ege Üniversitesi Saat:17.00

Ahh şu ege üniversitesindeki konser bir salı günü olsaydı ne olurdu sanki.. Neyse başka zaman izleme fırsatım olur umarım..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Alfonzo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Alfonzo »

Egede olana gidemedim bende :( tüh yaa...