Otopark (Popüler Rock) - Yalova

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

nokia supersoundun sonuçlanmasýan bu kadar az bir süre kala hala grubu dinlemeyen arkadaþlar varsa dinlemelerini bekliyoruz maddi güçleri sayesinde underground piyasada populer olmuþ gruplardan daha iyi iþler yapabilecegimizi þans verilirse göreceksiniz tek hedefimiz ilk onda yer alýp performans gecesine kalabilmek gerisi için zaten kendimizden eminiz

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

ilk 100 e girmişsiniz
hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

nokia supersound yarýþmasýnda ilk 100 e girmemiz için oylarýyla bizleri destekleyen herkese teþekkür ederiz ilk 40 oylamasý içinde herkesten destek bekliyoruz bu arada grup bir süre ara verdiði program çalýþmalarýna kýsa bir süre içinde tekrar yenilenen repertuarý ile baþlýyacak bununla ilgili bilgide en kýsa zamanda forumlardan herkese duyurulacak

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

evet ilk100 haberi sevindirdi bizi.Destek verenlere teşekkür ediyoruz.Ayrıca bar programımız tekrar başlıyor çok kısa bir süre içinde..Bu arada grup yeni bestelere de başladı,bar programlarında en az 5 yeni besteyi de dinleyebilirsiniz. PAPİRÜS'teyiz.
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

desteklediğim bir gruptu.ilk 100e sevindim..
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

darýsý ilk 40 a

Kullanıcı avatarı
karaduman1978
Üye
Üye

Mesaj gönderen karaduman1978 »

selam otopark ben aygen kıbrıstan.nasılsınız iyimisiniz??umarım iyisinizdir sizi unutmadım hep sizi düşünüyorum.Can sen nasılsın iyimisin?nasıl gidiyor grubunuz kendinize iyi bakın.selamlar bye :002 :010

Kullanıcı avatarı
karaduman1978
Üye
Üye

Mesaj gönderen karaduman1978 »

can seni özledim umarım iyisindir?papirüs deki işleriniz nasıl gidiyor ??bana uğlaşmak istiyorsan sana numaramı göndereyimmi??

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

ohanesburger :016

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

karaduman1978 yazdı:can seni özledim umarým iyisindir?papirüs deki iþleriniz nasýl gidiyor ??bana uðlaþmak istiyorsan sana numaramý göndereyimmi??
ah bi de bunlarý özel mesajla göndersen yada o senin online oldugun anda online olan birimizden can ýn msn sini alsan cok iyi olcak burda süpersoundun ilk 40 ýný konuþþak

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

öhm... ilk 40 için çalışmalar başlayacak.. ayrıca yeni besteler için stüdyoya gireceğiz.biraz zamana ihtiyacımız var.
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
purplewind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen purplewind »

Bence oldukça ii ve yolunda gidiyor işler ve gidecekte eminim.Bu kadar uğraş verdiler ve vermeyede devam ediyolar.İyiki varsınız... :015

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

oylamanýn bitmesine az bir süre kaldý oylarýnýzý bekliyoruz

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bugün supersound oylamasýnýn son günü desteklerinizi bekliyoruz

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

otopark ilk 40 da....desteklerınız ıcın tesekkur ederiz

Kullanıcı avatarı
Puritania
Üye
Üye

Mesaj gönderen Puritania »

Onlar süperler..hele bir bassçıları varki aman tanrıııım diyorsunuz..sürekli oturmak için göz kolaçan halde..arada yorulur sigarasını yakar,çalmaz..sonra hakan bakar arkaya başlar çalmaya :D isteksiz deniliyor ama alakasız yok..borumu hysteria ile kendimizden geçirdi bıkmadan usanmadan her gün her dakka her saniye her saat.. =)

ilk 40'a da girdiler zaten bu saatten sonra onları kötüleyenler arızalı yada şizofren gözüyle bakılmalı bence..

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

arkadaþlar ilk 40 a sizlerin detegi ,ile kalmayý baþardýk þimdi sýra ilk 10 da hepnize sonsuz minnetimizi ve teþekkürümüzü bildiriken ilk 10 içinde ayný ilgi ve desteðinizi beklyoruz

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

evet ilk 40'a girmemize yardımcı olan tüm dinleyenlerimizin gıdılarından öpüyoruz.şehvetle kucaklıyor,üzerimizi çıkarmaya başlıyoruz... :002
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
tuuubish
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuuubish »

:003 aaa sevindim hade size çok çok başarılar.inş ilk 10 u da görürüz kutluorum sizi arkadaşlar :006
Every story has three sides : your side, my side and the truth... ;)

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

nokiasupersound partileri başladı.. ilk olarak 4 grup çağırıldı.. biz de INDIGO'da yapılacak partide canlı performans için çağılacağımıza inanıyoruz.Çağırılırsak haberiniz olur zaten. :002

[rock4eva]
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ve sonunda supersound da canlý performanslar baþladý daha ne zaman çaðýracaklarý belirsiz ama özellikle grubumuzu canlý izleme fýrsatý bulamamýþ herkesi indigoya bekleriz eee ilk 10 içinde listenizde yer alýyorsak çok teþekkür ederiz

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

ilk 10 için çok az bir süre kaldı.. bu arada 7 yeni besteyi bitirdik.. çok aybaşında stüdyoya giriyoruz.. yeni şarkılar hakikaten çok iyi oldu. hele 2 tane cover'ımız var ki çok şaşıracaksınız.. yarışmada desteklediğiniz için tekrar teşekkürler.
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
shavo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shavo »

Web sitemiz açıldı arkadaşlar.. http://www.otoparkonline.net .. sitemizde kendi grubunuzu tanıtabileceğiniz,Otopark elemanlarıyla konuşabileceğiniz ve diğer Otopark dinleyicileriyle tanışabileceğiniz FORUM da mevcut..
Otopark - Bass

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

nokiasupersound oylamasýnýn bitmesine saatler kaldý arkadaþlar desteklerinizi bekliyoruz bu arada otopark yeni yýla yeni videolarý ile bomba gibi girecek forum sitesinden(www.otoparkonline.net) takip edebilirsiniz

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ilk ona kalamadýðýmýza sevineceðimi hiç düþünmemiþtim artýk daha cesur adýmlarla otopark yeni yýla bomba gibi girecek para veya popularite gibi sorunlara takýlmadan sadece müzik yaparak