Antalya

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Antalya

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Ben izmirliyim.Geçen haftasonu ablamın iş nedeniyle orda bulunmasından dolayı, bu zamana kadar gittiğim en uzak şehir olan Antalya ya gittim.4 gün 5 gece kaldım.Kaldığım en son gün böyle bi gaza gelerek bütün şehri dolaştım.Gerçekten tek kelimeyle mükemmel.Biz izmirde bence kandırılıyoruz güzel şehir diye.Büyükşehir belediyesi olsun diğer belediyeler olsun gayet iyi çalışmalar yapmışlar şehir düzenlemesi olarak...
Doğa harikası Falezleri olsun, şehir merkezindeki kale içi ve manzarası olsun, konyaaltı plajı olsun , insanı kendisine hayran bırakıyor(yani beni bıraktı :010 )
Nüfusunun büyük bir bölümüde ecnebiler oluşturuyor sanırım :010
O gün merkezden Lara ya gelicektik dolmuşla, Türk'lerden çok yabancılar vardı deyim siz anlayın

Neyse Antalya süper bir şehir.Ben yazın herhalde orda bayağı bir vakit geçirecek gibiyim :-D

Die For You Antalya :-D Miss youuu baby :020

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Antalya

Mesaj gönderen ex »

KoRn_eR yazdı:Ben izmirliyim.Geçen haftasonu ablamın iş nedeniyle orda bulunmasından dolayı, bu zamana kadar gittiğim en uzak şehir olan Antalya ya gittim.4 gün 5 gece kaldım.Kaldığım en son gün böyle bi gaza gelerek bütün şehri dolaştım.Gerçekten tek kelimeyle mükemmel.Biz izmirde bence kandırılıyoruz güzel şehir diye.Büyükşehir belediyesi olsun diğer belediyeler olsun gayet iyi çalışmalar yapmışlar şehir düzenlemesi olarak...
Doğa harikası Falezleri olsun, şehir merkezindeki kale içi ve manzarası olsun, konyaaltı plajı olsun , insanı kendisine hayran bırakıyor(yani beni bıraktı :010 )
O gün merkezden Lara ya gelicektik dolmuşla, Türk'lerden çok yabancılar vardı deyim siz anlayın

Neyse Antalya süper bir şehir.Ben yazın herhalde orda bayağı bir vakit geçirecek gibiyim :-D

bi bakıma ecnebilerin oluştırduğu doğru ama onlar pek yabancı değil kürtler.....%60 ı kürt buranın...vede çok düzensiz sen hep güzel yerleri gezmişin
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

yavs valla pek görmedim öyle insanları bayaada gezdim yani.gitmediğim yer kalmadı gibi.Ama gettolara girmedim pek.Ne bilim güzel geldi bana antalya.izmiri gördükten sonra hele 8)

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

yha antalya sevilmezmi....ben uncalısını bile sevdim oranın yha bilmiorum bence çok şeker bir yer :-D biz mutlaka yılda 2 dfea gidioruz
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kurukafa »

İncekum'u öneririm. Alanya-Antalya yolu üzerinde... Özellikle dalış yapmak isteyenlere ve şişko turist karıların koca iğrenç memelerini görmek istemeyenlere öneririm burayı... :016
En son kurukafa tarafından 30 Mar 2006 18:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

balgam yazdı:yha antalya sevilmezmi....ben uncalısını bile sevdim oranın yha bilmiorum bence çok şeker bir yer :-D biz mutlaka yılda 2 dfea gidioruz
ha bi uncalı güzel denize yakın sessiz sakin eski oturduğumuz yer oluyo....ah nerde uncalı...gerçi orayıda apartman çöplüğüne çeviriyolar her yer inşaat olmuş...eskiden bomboştu
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

hayatkalp
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen hayatkalp »

balgam yazdı:yha antalya sevilmezmi....ben uncalısını bile sevdim oranın yha bilmiorum bence çok şeker bir yer :-D biz mutlaka yılda 2 dfea gidioruz
uncalıyı kim sevmez be :)))

sen bide şafak mahallesine git geri gelebilirsen ne mutlu sana :P
Bazen kelimeler yetmez

Kullanıcı avatarı
quiet_death
Üye
Üye

antalyammm

Mesaj gönderen quiet_death »

antalya sevilmez mi ya benim 6 7 senem orada geçti þimdi istanbulda yaþýorum ama ne yaþamak yaþamak sa eðer antalyanýn sadece sahili yeter.ayrýca arkdaþýmýn biri kürtler flan demiþ benim brçok kürt ark var benim kürt olmamama raðmen ve çoðu ii insanlar sen onlara bulaþýrsýn onlarda sana blaþýr insanlýðn kuralý bu.kim ne derse desin antlaya siper bi yer insanlarý ortamý havasý herþeyi süper ya!!denizin dalgarýný özledim,yüzüme çarpmasýný beaaa!!! :003 :003 :003

hayatkalp
Üye
Üye
İletişim:

Re: antalyammm

Mesaj gönderen hayatkalp »

quiet_death yazdı:antalya sevilmez mi ya benim 6 7 senem orada geçti şimdi istanbulda yaşıorum ama ne yaşamak yaşamak sa eğer antalyanın sadece sahili yeter.ayrıca arkdaşımın biri kürtler flan demiş benim brçok kürt ark var benim kürt olmamama rağmen ve çoğu ii insanlar sen onlara bulaşırsın onlarda sana blaşır insanlığn kuralı bu.kim ne derse desin antlaya siper bi yer insanları ortamı havası herşeyi süper ya!!denizin dalgarını özledim,yüzüme çarpmasını beaaa!!! :003 :003 :003
Sevilir Sevilmesinede ,

O KÜRT felan diyen arkadaşlar çok moralimi bozuyo ulan bende Çerkesim Ve bir çok KÜRT arkadaşım var ve tanıdıgım en dürüst insanlar haklısın dostum eğer sen birine bulaşırsan oda sana haddini bildirir ;)
Bazen kelimeler yetmez

Kullanıcı avatarı
cAnkAtti
Üye
Üye

Mesaj gönderen cAnkAtti »

Antalyadayým ve Favori Mekaným YAT LIMANI-AMFI TIYATRO.. bi de Zeytinköyü var buranýn.. :)) iki ayda bir polis ceviriyo giriþ cýkýs yasak oluyo :))

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Re: Antalya

Mesaj gönderen Catatonia »

KoRn_eR yazdı:Ben izmirliyim.Geçen haftasonu ablamın iş nedeniyle orda bulunmasından dolayı, bu zamana kadar gittiğim en uzak şehir olan Antalya ya gittim.4 gün 5 gece kaldım.Kaldığım en son gün böyle bi gaza gelerek bütün şehri dolaştım.Gerçekten tek kelimeyle mükemmel.Biz izmirde bence kandırılıyoruz güzel şehir diye.Büyükşehir belediyesi olsun diğer belediyeler olsun gayet iyi çalışmalar yapmışlar şehir düzenlemesi olarak...

çok ilginç walla şuana kdr tanıdığım bütün izmirliler izmirin en güzel şehr olduunu idda eder antalyayı beğenmezdi. antalya güzel şehrde pek yapıcak bşyi yok ya! deniz diicksinz şmdi de deniz deniz bi yere kdr sıkılıo insn bi yerden snra. hem rock severlere yönelk mekan çok az hatta 4 tane snrm 3ü kaleiçinde biri beach parkta. mesela beach park çok güzel bi yer ama piyasa yer tikky mekanı bi gizli bahçe war...

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

18 senedir antalyadayým. bazen nefret ettim bu þehirden bazen býrakamadým.. antalyanýn tek sorunu mekan olmamasý..

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

quiet_death yazdı:antalya sevilmez mi ya benim 6 7 senem orada geçti şimdi istanbulda yaşıorum ama ne yaşamak yaşamak sa eğer antalyanın sadece sahili yeter.ayrıca arkdaşımın biri kürtler flan demiş benim brçok kürt ark var benim kürt olmamama rağmen ve çoğu ii insanlar sen onlara bulaşırsın onlarda sana blaşır insanlığn kuralı bu.kim ne derse desin antlaya siper bi yer insanları ortamı havası herşeyi süper ya!!denizin dalgarını özledim,yüzüme çarpmasını beaaa!!! :003 :003 :003
+1 Irkçılığa lüzum yok..

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

antalyada yaþýosanýz tek sorun o ecnebilerdir zaten.. yoksa antalya cennet gibidir..

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

ulan geçen hafta ordaydım 3 4 günlüne geldimdi ne biçim sıcaktır o birader yaaa yaşanmaz kardelşim orda mına koyiim oranın afedersiniz euhehue deniz varmış yerin dibine girsin denizi yaa abi cehennemdemiydim nerdeydim belli deildi yaa aman aman neyse... bidaa yaz aylarında uğramam oraya birader...

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

antalyanýn sýcaðýndan çekiyoruz bizde...

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

aman aman bırak yaa öldüm bittim...

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

walla kýþýn yaþýosan fazla sorun deil nede olsa yazlarý sýcak kurak kýþlarý ýlýk yaðýþlý burasý :-D
yazýn cidden çekilmio ama.. ya denize gidicen yada ewden çýkmýcan klima karþýsýnda film izlicen...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bu pazar geliyorum Antalya bekle beniiiiii :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla deniz olan heryer bana göre iyidir güzeldir bilemiyorum keşke bende oralarda olsam ne güzel olurdu
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

hayatkalp yazdı:
Sevilir Sevilmesinede ,

O KÜRT felan diyen arkadaşlar çok moralimi bozuyo ulan bende Çerkesim Ve bir çok KÜRT arkadaşım var ve tanıdıgım en dürüst insanlar haklısın dostum eğer sen birine bulaşırsan oda sana haddini bildirir ;)
istanbuldakiler gitse ben çok memnun olacam

Kullanıcı avatarı
dudu
Üye
Üye

Mesaj gönderen dudu »

çok sıcaktır yaf oralar ben istanbulun sıcağına zor katlanıyom orda ölürüm heralde :-D

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

antalya bence çok güzel bir şehir ve tarih dolu..özellikle kaleiçi muhteşem ben çok beğendim ve en güzel tatilimi antalya kaleiçinde eski dönemden kalma bir konakta geçirdim..harika bir yer yeniden restore etmişler ama tarihine dokunulmamış...insan odadan dahi çıkmak istemiyor o derece büyülendim...bence herkesin gidip görmesi gereken biryer antalya...bir dahaki sefere müzeyede gideceğim...
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Antalya 3 sene çalıştığım yer,En az eskişehir gibi sevdiğim bir yer,Sanki Antalyayı avrupanın ortasından kopartıp getirmişler gibi...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Antalya diyince aklıma ozel bir yer geliyor...Sonra sıcak geliyor,sonra tekrardan sıcak geliyor...
sleeping with the earth my dying bride