The Beatles - İstanbul

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

The Beatles - İstanbul

Mesaj gönderen smG »

bi izmirli olarak istanbul'dan bi mekan tavsiye etmek garip ama güzel <:.. istanbuldaki son günümde bi tavsiye üzerine gittim buraya.. istiklal caddesi üzerinde bi ara sokakta (tam bilmediğim için oraları tam tarif edemicem).. mekan hafif oda gibi.. daha doğrusu bi odayı cafe yapmışlar.. içerde mükemmel bi grup vardıki sistemi görcektiniz.. zaten müşterilerin zor sığdığı "oda" da vokal+gitar, bas, davul çalan şahıslar var <:.. davul şahane, sadece bir hi-hat + trampet + iki kick davul.. yanyana koymuş hepsini hiçbi kurulum yok.. ama ortamı, elemanların kalitesini göreceksiniz.. caz soundlı harika bi ortamdı gerçekten.. aşırı sıcak ve eğlenceliydi.. kesinlikle tavsiye ediyorum!
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

sık sık gittiğim ender yerlerden biri... tarif edeyim ben. taksim meydanından aşağı inerden sağ taraftaki ağa camiini geçer geçmez sağa dönün. dümdüz aşağı inin, 50 metre falan sonra sol tarafınızda kalacak...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Re: The Beatles - İstanbul

Mesaj gönderen jonnathan »

smG yazdı:zaten müşterilerin zor sığdığı "oda" da vokal+gitar, bas, davul çalan şahıslar var <:.. davul şahane, sadece bir hi-hat + trampet + iki kick davul.. yanyana koymuş hepsini hiçbi kurulum yok.. ama ortamı, elemanların kalitesini göreceksiniz.. caz soundlı harika bi ortamdı gerçekten.. aşırı sıcak ve eğlenceliydi.. kesinlikle tavsiye ediyorum!
bahsedilen grubun bir psycho killer coverı var ki dinlemede yanında yat...guzel bir mekan ve dedigin gibi salon gibi bir yer...hatta bir teyze yanında kopegiyle oturuyordu(belkide oranın sahibidir)

kısacası guzel bir yer evet...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

istiklalde bi cafede oturcaksam tek gittigim yer sanırım. cok sıcak ve seviyeli bi ortamdır. 2 katdır ama bence ilk katı daha ii.
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: The Beatles - İstanbul

Mesaj gönderen smG »

jonnathan yazdı:
smG yazdı:zaten müşterilerin zor sığdığı "oda" da vokal+gitar, bas, davul çalan şahıslar var <:.. davul şahane, sadece bir hi-hat + trampet + iki kick davul.. yanyana koymuş hepsini hiçbi kurulum yok.. ama ortamı, elemanların kalitesini göreceksiniz.. caz soundlı harika bi ortamdı gerçekten.. aşırı sıcak ve eğlenceliydi.. kesinlikle tavsiye ediyorum!
bahsedilen grubun bir psycho killer coverı var ki dinlemede yanında yat...guzel bir mekan ve dedigin gibi salon gibi bir yer...hatta bir teyze yanında kopegiyle oturuyordu(belkide oranın sahibidir)

kısacası guzel bir yer evet...
evet yaw.. girişte bi köpek vardı zaten giren herkesi o selamlıyo (daha doğrusu havlıyo) <:..
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

ben gittigimde sahibinni kucagında mayısmıs o grubu dinliyordu :)

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

arkadaşlar harikasınız :) Bende bir arkadaşımla taksimde nereye gtsek diye düşünüyorduk ki yapılan yorumlara göre buraya gidilir. Arkadşta istanbullu olmadığından değişik yerlere götürmek gerekir.

Bu camiinin hemen alt sokağından mı girip 50metre yürüdükten sonra mı bu cafe?
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

direkt caminin sokagında iste

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya arkadaşlar yadırgamayında beğenmiyorum ben orayı hiç yani orda bi saat oturmaktansa dorock ta saatlerce kafa patlatmayı tercih ederim :D aman yadırgayın ya bu da benim görüşüm :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

the dreams in which im dying are the best ive ever had

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

Bu haftasonu girdik oraya. Müzik tarzını sevdim eskilerden yapıyorlardı ara vermişti elemanlar sanırım ama o kadar sıcaktı ki, bir birayla serinliyeliM dedik alkol yok diye bir kelimeyle karşılaştık :) Arkadaşım dumur oldu. BEnim içinse farketmedi kolayla devam ettim :) Ama mekan rahat ..
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Müzik tarzı ve mekan olarak çok hoş bir mekan.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

bence de güzel bi yer hatta orda bi köpecik var çok şirin..ben de beatlesın yanında vazgal die bi yer var hemen bitişiği..orda garsonluk yapmıştım 4-5 ay falan..izin günlerimde patronlarıma görünmeden beatles a giderdim :-D

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

ben ilk defa bır arkadasım sayesınde gıtmıstım ..cok ıyı bır yer taksım e her gıttıgımde ugradıgım tek yer..
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
nlpy
Üye
Üye

Mesaj gönderen nlpy »

ben ve arkaşlarımla beraber devamlı gittiğimiz ""dorock""adlı rock bar var simsiyah bi ortam herkes siyah canlı müzik (akşamları)
Gündüzleride aklınıza gelen her türlü rock metal ne isterseniz çalıoo=)

istiklal caddesinde yürürken vakkonun önüne gelin ve tam karşısındakı sokaga girn sağ tarafta görüceksınız zatne DOROCK adını ...

:015

Kullanıcı avatarı
chatlak_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen chatlak_rocker »

cafe güzelde tuvaleti yetersiz hep sıra oluyo:D
Rahatına düşkün rahatsız bir insanım beN

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

cok sevdigim ama cesitli sebeplerden dolayı gidemedim yer.. ama guzeldir, rahattır herseyden once.. :)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

istanbula her gittiğimde bi götürülüyorum oraya ben.. köpek hala orda ayaklarımıza dolanmıştı bir keresinde.. küçük yerleri kocaman mekanlara hep tercih etmişimdr sıcak çikolatası güzeldir kışın daha bir sevimli olur :)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ulan bugun orayı aramaya çalıştık yok gideme dim soal lissipe.. :D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!