Trabzon

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
aliveavril
Üye
Üye

Trabzon

Mesaj gönderen aliveavril »

imam lar dıyarı of ve of un gururu of lu hoca benden tavsıye gelıb bı gorun

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Asıl memleketimdir babam tarafından.Müthiş doğası,müthiş dinliği ve sıcak kanlı insanlarıyla özlem duyduğum şehirdir Trabzon.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

trabzonlu olmasamda önceden ilçe trabzona bağlıymış..her neyse karandenizin her yerini severim..giresun-trabzon özellkle..her şeyi var,şu katüye de bi girsem olay tamam :-D
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

güzel þehir süper bir doðasý var yaylalarýna bayýlýrým ama rock adýna sýfýr katü de bile cok fazla grup yok

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

güzel biryer olduğunu sadece duydum yayalalar falan arkadaşım katüde okuyordu denize sıfırmış :-D ama nasıl ortamı olduğunu bilmiyorum herhalde güzeldir :018
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

bloodline666 yazdı:güzel biryer olduðunu sadece duydum yayalalar falan arkadaþým katüde okuyordu denize sýfýrmýþ :-D ama nasýl ortamý olduðunu bilmiyorum herhalde güzeldir :018
ortamý eh iþte kötünün iyisi 2005 soundwave ile gitmiþtim büyük ünversitelerle kýyslanmaz ama ortalamanýn üstünde eee þehir de güzel yani okunabilecek bir okul

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

bloodline666 yazdı:güzel biryer olduğunu sadece duydum yayalalar falan arkadaşım katüde okuyordu denize sıfırmış :-D ama nasıl ortamı olduğunu bilmiyorum herhalde güzeldir :018
merak etme büyük şehir her ihtiyacını rahat karşılayabilirsin :010
katu evet denize sıfır hele tıp =))
tavsiyedir...

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

Mesaj gönderen maleficia »

yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim gitmeyin trabzona tamam şehir ktü doğa bunlar çok güzel ama öğrenciye yaşam alanı tanınmayan bi yer.. ben ne kadar söylesem de anlamazsınız ama demeden de yapamadım. eğer yolunuz düşerse sinek kafeye uğrayın mutlaka: meydanda royal sinemasının yanında.. tuncay abime meteye selam söyleyinn.. ah ahhh bi orası var yaşanacak,başka bi yer yok
4s

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

gezin görün hala görmediyseniz kayıptır :010
doğu karadeniz için genelleme de yapılabilir bu hususta

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

evet trabzon sadece gezilip görülecek bi yer, yaşanacak diil!!!
4s

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sen yaşayamıyo olabilirsin alışmadıktan sonra
bana da kayseri öyle geliyo
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

seven yaşayabilir :010 bence güzel bir yer trabzon.belki karadenizli olduğum için daha rahat geliyor ama, herkes bir olmuyor tabii :010

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

seven yaşayabilir lafına katılmıyorum, herkes istediği gibi istediği şehirde seviyor olsa bile yaşayamıyabiliyor,derin konular aslında bunlar... trabzon cidden çok güzel,insanın hemen hemen tüm ihtiyaçları karşılanabilir,doğası güzeldir temizdir bi kere( molozun çöplük kokusunu saymazsak),, tabii ki gidin görün ona bi lafım yok, ama öğrenciyseniz sıkıntı çekmemeniz mümkün diil.. şimdi derseniz öğrenci heryerde sıkıntı çekiyo diye;ne diyim o zaman yaşayın ktü'yü kazanın;görün!
4s

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Trabzon Dark Fest'tan bir kare... Çok hoşuma gitti, paylaşmak istedim.

Resim

Bir tarafta Moribund Oblivion, bir tarafta Nitro. Ortada Fatih Kanık

Trabzon'u iyice sevmeye başladım, İstanbul ve Bursa'da sonra yaşayabileceğim üçüncü şehir Türkiye içinde.

Kullanıcı avatarı
maleficia
Üye
Üye

ahhhh ahhhh ben oralarda bi başıma yaşam savaşı verdiğimde nerdeydi bu tayfa??????? benim hayatımı çaldı o şehir; nefret ediyorum nefreeeeeeett!!!
4s

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

maleficia, bana kalırsa sen biraz şanssızmışsın, şanssız olaylarla karşılaşmış olabilirsin Trabzon'da. Hoş ne olduğunu da bilmiyorum zaten ama Trabzon insanlarıyla ve havasıyla gerçekten bambaşka bir şehir. En çok zaman geçirmek istediğim yerlerden biri şu günlerde.

Resim
Bu aralar şu Karadeniz merakım gitgide artıyor, bu resim de Artvin - Arvahi'den. Gerçekten güzel yerler buralar.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

türk black metaline yaptığı katkılardan dolayı trabzon halkına teşekkür ediyorum ayrıca.

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

trabzona gittiğim zaman sadece insanları gözlemleyerek bile çok eğlenceli vakit geçirmek mümkün
bu kadar eğlenceli insanlar birarada ve sen de onların arasındasın doğal güzellikler bir başka yaylalar desen ahh ahh özledim yine
yaylanın soğuk suyunu özledim
YalnızLığı aNLa