2006 Dünya Basketbol Şampiyonası (Japonya)

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Yunanistan-Fransa maçını izleyemedim derin uykuda olduğumdan.ABD-Almanya maçını izleyebildim.ABD il kyarıda oldukça zorlandı fakat 2. yarı savunma sertliğini 2-3 kat arttırınca buldukları hızlı hücumlarla ve Carmelo Anthony&Chris Paul'un iyi oyunuyla maçı koparıp farklı galip ayrıldılar.almanya'da şüphesiz Dirk Nowitzki bekleneni veremedi Amerikan savunması iyi durdurdu onu. ABD-Yunanistan yarı finalinde ne olur kestirmek güç. Fakat ABD finale çıkacaktır tahminimce.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

jonnathan yazdı:
si_keremcem yazdı:FIBA'nın yaptığı "2006 Dünya Basketbol Şampiyonası'nın en iyi oyuncusu" anketinde Türkiye'den Ersan İlyasova da var...

yalnız bırakmayalım...oy verelim...

Oyumuzu Buradan Verebiliriz
Ersan ILYASOVA (TUR) 75%
Jianlian YI (CHN) 16%

oylamada hersey tersine donmus...
vallahi yha..demekki kesin konuşmamak gerekiyorumuş :D
65-53 Litvanya karşısında yeniliyoruz.3dakika kaldı.sanki olmayacak 5.lik :( :018
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Papi yazdı: 65-53 Litvanya karşısında yeniliyoruz.3dakika kaldı.sanki olmayacak 5.lik :( :018
sözümü geri aldım :oops:
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

95-84 :) çok ii ya ,helal olsun bu 12 mükemmel adamlara ya valla çok iiler ya
:)

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Bugün tarihi bir galibiyet aldık.Ellerinize sağlık Ender,Ersan ve Ermal! Ender maçı çevirdi Ersan&Ermal uzatmayı domine etti. Maçı şutörsüz tamamlamak zorunda kalmamıza rağmen inanılmaz bir galibiyet aldık..Helal olsun diyorum gözümden yaş geliyor...

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

valla ya,o ersanın yaptıgı hareket ve sayı unutulurmu ya :),valla helal olsun ya...:)

Kullanıcı avatarı
heLL_in
Üye
Üye

Mesaj gönderen heLL_in »

12 genç adam yine gururlandırdı bizi harikasınız ya

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

oldukça ağlak bi insan olarak maç boyunca sinirden gözyaşlarımı tutamazken,maç sonunda sevinçten salya sümük bi vaziyetteydim.söylencek bişi yok,helal olsun 12 dev adam!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bu 12 genç dev adam 2010 da bu kupayı alır..
bu kadar da iddialı konuşuyorum.
tabi kadro bozulmassa..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

ben dün demiştm yenijez diye ender,ermal,ilyasoviç sağolsun..özellkle enderin 3lüü sağolsn...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2006 dünya basketbol şampiyonası(japonya)

Mesaj gönderen kitten »

ya bu ender deli bi adam ya..üçlüklerde tek geçerim...helal olsun :006

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

aslında biz fibaya başvuru yapalım bu 3.çeyrekleri oyanamayalım :-D her maçta olduğu gibi bu maçdada 3.çeyrek rezildi sadece 4 sayı bulabildik ama son ceyrekde 35 sayı buldukki bu inanılmaz hele uzuatmayı izlerken abdyi izlior zannetim kendimi bloklar smaçlar özellikle ilyasovaya bayıldımm
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Bu sefer 2. periyot çok kötüydü 2. periyotta sadece 4 sayı atabildik.Orda bi yanlışın var =)

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

GeLMiR yazdı:Bugün tarihi bir galibiyet aldık.Ellerinize sağlık Ender,Ersan ve Ermal! Ender maçı çevirdi Ersan&Ermal uzatmayı domine etti.
kesinlikle.maçı çok iyi çevirdi ender.vallahi ne diyim.çok gururlandırdılar..
En son Papi tarafından 31 Ağu 2006 21:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

cenkin sakatlanması talihszlk oldu....saçma top kayıpları yaptık ama ender sayesinde olaya inandık,gaza geldk....ha engini de unutmayalım....en ii sawunma yapan oyuncuydu bana göre....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

5.lik olsun bari demişik kli biz bu maçıda çevirdik fransayla oynayacağımız maçta başarılar
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bu arada ersan açık ara önde devam edelim ona oylarımızı vermeye unutmayalım
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
duman21
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen duman21 »

kim ne derse desin iyiki bu kadroda memo ve hido yok yoksa çoktan vede etmiştikbiz adam gibi savunma yaptık ben böyle savunma görmedim çocuklar ellerinden gelenin en iyisini yaptılar fevkaladenin fevki yani :-D herzaman heryerde 12 dev kardeş

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

valla ender bu kadar övgüyü hakedecek birşey yapmamış kesinlikle. elleriyle verdiği maçın şansını eşitlemiş o kadar. bu maçı çevirenler kesinlikle başta ermal, sonra cenk ve özellikle 2. yarıdaki perormansıyla ersan'dır.
En son layne tarafından 01 Eyl 2006 02:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

layne yazdı:valla ender bu kadar övgüyü hakedecek birşey yapmamış kesinlikle. elleriyle verdiği maçın şansını eşitlemiş o kadar. bu maçı çevirenler kesinlikle başta ersan, sonra cenk ve özellikle 2. yarıdaki perormansıyla ersan'dır.
evet katılıyorum kesinlikle,ender in acaip hataları oldu maç boyunca,o sondaki üçlüğüyle de kendini affettirdi bi bakıma.
az önce bitti maçın tekrarı.düşündüm de litvanya yerinde olmak istemezdim ne berbat bi duygudur ya,kendime gelemezdim herhalde uzun bi süre :-D

Kullanıcı avatarı
heLL_in
Üye
Üye

Mesaj gönderen heLL_in »

maçın tekrarı yarın kaçta bilen warmı yaf????

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

gokchee yazdı:
layne yazdı:valla ender bu kadar övgüyü hakedecek birşey yapmamış kesinlikle. elleriyle verdiği maçın şansını eşitlemiş o kadar. bu maçı çevirenler kesinlikle başta ersan, sonra cenk ve özellikle 2. yarıdaki perormansıyla ersan'dır.
evet katılıyorum kesinlikle,ender in acaip hataları oldu maç boyunca,o sondaki üçlüğüyle de kendini affettirdi bi bakıma.
az önce bitti maçın tekrarı.düşündüm de litvanya yerinde olmak istemezdim ne berbat bi duygudur ya,kendime gelemezdim herhalde uzun bi süre :-D
ben de tekrarını izledim. tüm litvanya'nın duygularını özetleyebilecek bir hareket de maçta gizli aslında. maçın sonlarında fark 10 sayıyken litvanyalı bir oyuncu fast breakle çıkıyor fakat saçma sapan bir biçimde hatalı yürüme yapıyor :) bunun üzerine tüm gücüyle topu sahaya vuruyor. o an anladım litvanyanın duygularını :010
betterman.

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

layne yazdı:valla ender bu kadar övgüyü hakedecek birşey yapmamış kesinlikle. elleriyle verdiği maçın şansını eşitlemiş o kadar. bu maçı çevirenler kesinlikle başta ermal, sonra cenk ve özellikle 2. yarıdaki perormansıyla ersan'dır.
enderin hatalrı oldu ewet..ama maçın sonunda takıma heyecan katan da oydu....o 3lük tüm hatalarına bedeldi..ayrıca cenk dooru düzgün oynamadı..sakatlandı...o yüzden çok fazla bi katkısı olmadı...
edison bile pişman...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

morjan yazdı:
layne yazdı:valla ender bu kadar övgüyü hakedecek birşey yapmamış kesinlikle. elleriyle verdiği maçın şansını eşitlemiş o kadar. bu maçı çevirenler kesinlikle başta ermal, sonra cenk ve özellikle 2. yarıdaki perormansıyla ersan'dır.
enderin hatalrı oldu ewet..ama maçın sonunda takıma heyecan katan da oydu....o 3lük tüm hatalarına bedeldi..ayrıca cenk dooru düzgün oynamadı..sakatlandı...o yüzden çok fazla bi katkısı olmadı...
ama sondaki coşma noktasına kadar biraz direnebildiysek bu cenk ve ermal sayesindedir. ender'e gelince; eğer başta o kadar hata yapmasaydı o sondaki üçlüğe bile gerek olmayacaktı.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

yarın ki fransa maçında ibrahim,cenk ve serkan oynamickmiş :016 ibrahim belki oynayabilirmiş.cenki öğrenemedim.serkanın dizinde olan bir problemden dolayı oynamayacakmış :016 [/img]

Kilitli