WE RockTR Turnuvası - İstanbul

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bu ne oyunu tam anlayamadım ya saten okuyamıorum bısı bugun...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

yalnizgezen yazdı:bu ne oyunu tam anlayamadım ya saten okuyamıorum bısı bugun...
Winning Eleven yani kazanan 11 adında anlışalcağı gibi Uzakdoğu yapımlı gelmiş geçmiş en ii futbol oyunudur pc ve konsollarda oynanabilmektedir aynı zamanda PES olarak piyasada görülmektedir buda oyunun aynısıdr avrupada çıkan versionunun adıdır.

arkadaşlar ertelenen turnuvamızı eğer olursa istanbul buluşmasında gerçekleştirmiyi umuoruz bölece bi taşla iki vurmuş oluruz hemde buluşmlar tarihine geçeriz :P ilgilenen arkadaşlara duyrulur :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

MuHoS yazdı:
yalnizgezen yazdı:bu ne oyunu tam anlayamadım ya saten okuyamıorum bısı bugun...
Winning Eleven yani kazanan 11 adında anlışalcağı gibi Uzakdoğu yapımlı gelmiş geçmiş en ii futbol oyunudur pc ve konsollarda oynanabilmektedir aynı zamanda PES olarak piyasada görülmektedir buda oyunun aynısıdr avrupada çıkan versionunun adıdır.

arkadaşlar ertelenen turnuvamızı eğer olursa istanbul buluşmasında gerçekleştirmiyi umuoruz bölece bi taşla iki vurmuş oluruz hemde buluşmlar tarihine geçeriz :P ilgilenen arkadaşlara duyrulur :-D
evet arkadaşlar ist. buluşmasında bir ara bu olayıda aradan çıkarıcaz diğer grup ise kendi aralarında sohbete devam edecek..
ben muhos ve diğerlerini yendikten sonra hep birlikte devam edeceğiz bulusmaya bir taşla iki kuş :-D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

wolfali yazdı:
MuHoS yazdı:

evet arkadaşlar ist. buluşmasında bir ara bu olayıda aradan çıkarıcaz diğer grup ise kendi aralarında sohbete devam edecek..
ben muhos ve diğerlerini yendikten sonra hep birlikte devam edeceğiz bulusmaya bir taşla iki kuş :-D
Wolfali'cim milletin gözünü bukadr korkutmayalım yoksa kimse gelmez falan aman he :-D güsel güsel oturacaz gülecez eğlenecez dielimm :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

MuHoS yazdı:
wolfali yazdı:
MuHoS yazdı: Winning Eleven yani kazanan 11 adında anlışalcağı gibi Uzakdoğu yapımlı gelmiş geçmiş en ii futbol oyunudur pc ve konsollarda oynanabilmektedir aynı zamanda PES olarak piyasada görülmektedir buda oyunun aynısıdr avrupada çıkan versionunun adıdır.

Wolfali'cim milletin gözünü bukadr korkutmayalım yoksa kimse gelmez falan aman he :-D güsel güsel oturacaz gülecez eğlenecez dielimm :P
bu başlığa gerenk yok esasında buluşmada devam edelim..
zaten işin esprisi bu önemli olan eğlenmek hoş vakit geçirmek..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

mekanı faşist arkadaşlarımla basıcam, içerde anarşistler varmış dicem onlara.

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Yenen Yendi Yenilen Yenildi bittiiiiiiii :)
† ßaris bili©i †

Kilitli