Karşıyaka Rock Festivali'06

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Karşıyaka Rock Festivali'06

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

arklar izmrde olnlar için 15-16 eyll de rock festiwali war karşıyakada ama amatör gruplar war :-D bostanlıda ..gelmeyii düşünn warmı=S jnmz sıklyo belki giderz=D gerçi 16sında ŞEBO gelio ama bisde para yogh=( bende warda arkda yokk tek de gitmk istemiomm nebilmm öle cumartesi iki seçeneğnz war hafta sonu içn (;
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bahsettigin olay metal mind 3 mi?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

karşıyaka rock fest 15-16 eylülde saat 7de başlayacak.. sadece amatör gruplar çıkacak.. yeri bostanlı rekreasyon alanı..
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kimler katılıyor?link falan var mı detaylı bilgi alabilecegimiz?

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

çok güzel bi soru bn bilmiyorum ((:
amaan gel gör işte 2 dklık yer beğenmezsen dönersin :P

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

isim ve de gucum basımdan askın,deymeyecek birseyse zaman kaybetmeye gerek yok...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

sizin için yapalım siz bu kadar kucumseyin hayır efendim metal mind 3 değil... buyrun yazıyorum...

15-16 eylül saat 19:00

Bostanlı Rekreasyon Alanı Karşıyaka İzmir...

15 Eylül

discipline
random
blue cherry
Cartoon
Phonedeep

16 eylül

rebellion
17 ohm
refüj
platonik
crack

hepinizi bekliyoruz...

ayrıca tüm etkinlikler ücretsizdir...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

gelin gorun bakalım umarım sizinde birgun organizasyonunuza boyle alınılacak seyler yazarlar... bizim bi yerlerimizden kan gelsin 8 ay boyunca belediyeyle hergun kavga edelim milleti eglendirelim diye sonuca bak neyse... gelenlerin de gelmeyenlerinde canı saolsun...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

dev!l_O_ ayrıca şebo ve katt. kemancı ya gelcek diyolarda kemancı kapalı ve biletixte sadece bilet fiyatı var bence hayali bi konser burak la konustuk bunu zaten anlam veremdik ne işse walla gecven sene bi cok konser boyle oldu ... hadi bakalım :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

iyi,guzel yapmıssınızda ben ne bir forumda rastladım,ne de karsıyaka'da oturmama ragmen duvarlarda bir afis olarak gordum...sanırım bu isler sadece belediyeyle kavga ederek olmuyor...alınmaya bozulmaya gerek yok o yuzden,boyle girisimlere sonuna kadar destek veririm,hatta yardımcı olabilecegim birsey olursa yaparımda ama eksilerinide soylemekten kacınmam...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

afişler her yere asıldı... ama artık agzımı bozmak istemiyorum gecen sene bazı surtusmemiz olan kişiler yada bize garezi olanlar afişleri sokmus zaten 750 adet afiş basıldı ki smg burhan_abi ve ogun izmir bulusmasına gelenler afişleri gordu alper de dahil... herneyse alınmayı su yuzden yaptım kucumsendik direk yani bu festivalin devamı aydın ve denizli olarak devam edecektir...(tabi belediyeler aksaklık yapmazsa..)

herneyse yarın bekleriz buyur gel misafirimiz ol biramızı iç...valla bize en buyuk iyiliği fotograf ve video cekerek yapabilirsiniz :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

dedigim gibi buaralar baya mesgulum,deneme-yanılma yontemiyle festival kovalayacak bir donemim degil ama artık ne var ne yok bildigime gore fırsatım olursa fotograf makinamı kapıp ordayım...

gecen sene duzenlenen festivale katılıp oldukca eglenmistim,bu islerde dusmanlık olması oldukca sacma,bu sene olmadı ama gelecek sene tanıtım konusunda da elimden geldigince yardımcı olurum,cok sagol bilgi ve misafirperverlik icin... :010

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gelecek olanlara şimdiden iyi eğlenceler :006 :002

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

birazdan oradayım! :015
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
iced
Üye
Üye

Re: Karsıyaka Rock Festivali

Mesaj gönderen iced »

dev!l_O_ yazdı:arklar izmrde olnlar için 15-16 eyll de rock festiwali war karşıyakada ama amatör gruplar war :-D bostanlıda ..gelmeyii düşünn warmı=S jnmz sıklyo belki giderz=D gerçi 16sında ŞEBO gelio ama bisde para yogh=( bende warda arkda yokk tek de gitmk istemiomm nebilmm öle cumartesi iki seçeneğnz war hafta sonu içn (;
dilimizi ne kadar güzel kullanıyorsun..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Karsıyaka Rock Festivali

iced yazdı:
dev!l_O_ yazdı:arklar izmrde olnlar için 15-16 eyll de rock festiwali war karşıyakada ama amatör gruplar war :-D bostanlıda ..gelmeyii düşünn warmı=S jnmz sıklyo belki giderz=D gerçi 16sında ŞEBO gelio ama bisde para yogh=( bende warda arkda yokk tek de gitmk istemiomm nebilmm öle cumartesi iki seçeneğnz war hafta sonu içn (;
dilimizi ne kadar güzel kullanıyorsun..
muahha sanane desem ukalk mı yapmş olurum böleleride beni bulrr allahm yaa muahah :P

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Lord_Of_Darkness yazdı:dev!l_O_ ayrıca şebo ve katt. kemancı ya gelcek diyolarda kemancı kapalı ve biletixte sadece bilet fiyatı var bence hayali bi konser burak la konustuk bunu zaten anlam veremdik ne işse walla gecven sene bi cok konser boyle oldu ... hadi bakalım :)
ya ama afişlerini asmşlar tuborg un sponsorluğunda ...daa dün gördm afişi beaa giden yokki aramızda bilelm gewrçktn warmı yok mu ..
bu arada dün ses sistemi pek ii deildi anlama ama dışardan bi eşeltri size beni pek sarmadı arkdaşmla gittk böyle küçük özenti kızlar falan wardı ama ii ki gitmişmm çünkü bu festiwal saysende çoooook eski bi arkadşımı gördm!!!dün den beride bundan dolayı pek ii değlmm =S nese yani konseri sonuna kadr izlemedkkk ..gezdkk ws.. :-D

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

ya kusura bakma teknik bilgin eksik galiba ses sitemini seyirciler dısında herkes beyendi yani anlayamadık durumu ayrıca tonmaister superdi ya :) neyse saolun geldiniz için yinede bunun devamı aydın da olacaktır simd
den duyuralım :)

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

walla şuana kadar amatör gruplar konserleri içinde izlediğim, gördüğüm, çaldığım ses sistemleri arasında en iyi olanıydı.. benim eleştirimde cuma gecesi çıkan gruplara olacak aslında.. beğenmedim (blue cherry hariç).. ayrıca çıkan her grubun da yaklaşık aynı parçaları çalması, tekrarlaması da sıktı açıkçası...
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Lord_Of_Darkness yazdı:ya kusura bakma teknik bilgin eksik galiba ses sitemini seyirciler dısında herkes beyendi yani anlayamadık durumu ayrıca tonmaister superdi ya :) neyse saolun geldiniz için yinede bunun devamı aydın da olacaktır simd
den duyuralım :)
:oops: demştm pek anlamam die sadece fikrimi söledm hoşuma gitmedi.. ama yinede böyle etknlkler olması güsel en azndan gruplrn kendlerini gödtermlri açısndan ii bi fırsat.. (;

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Yeni Asırda da bahsetmişler biraz....

Gidemedim üzgünüm...

Ne yapalım hayat şartları ağır bu aralar :x
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

DaRKFuNeRaL yazdı:Yeni Asırda da bahsetmişler biraz....

Gidemedim üzgünüm...

Ne yapalım hayat şartları ağır bu aralar :x
olsun seni bilen biliyor takma :) gecmiş olay boşverin yahu bu organizasyonun 2 ci ayagına bakın siz :)

Kilitli