Anathema Türkiye'de!

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ayrıca flyingden sonra sahneye cıkıpta bir torba su dagıtan hayırsever amcayıda unutmamak lazım... :010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İzmir de iyiydi ya.Gerçi saat 19:00 da kapılar açılcak dendi ama içeri girdiğimizde saat 21:20 idi :016
22:00 de çıktılar sahneye.
shroud of false ,fragile dreams ,empty ,lost control ,deep ,pitiless ,hopes
destiny ,closer ,a natural disaster ,parisienne moonlight ,everything
judgement ,panic ,flying ,angelica vs.. çaldılar(playlisti ele geçirdikte :-D )
700 kişi civarı insan topluluğu vardı.Sıcaktan eridi millet..Ama yinede değer Anathema için :002

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

istanbul konserinden sonra izmir konseri oldukca basarısızdı bence...7de kapılar acılacak diyipte 9 kusurde acmaları gercekten saygısızlıktan ote bir davranıstı.en azından biri gelip gecerli bir acıklama yapıp ozur dileyebilirdi...

ayrıca yas sınırının olmamasıda baya kotu etkilemise benziordu..91li gencler her ne kadar iceriye girmek icin yuzlerine bir ton boya surselerde,sacma salak muhabbetleri ve gurultulerinden yasları cok net belli oluyordu...

kemancı denilen yerin havalandırmasının vantilatorlerden olusması-ki bildigin her evde olan vantilatıor- o kadar insanı ter kardesi yapıyordu adeta...birde sigara dumanı eklenince oksijensiz solunum nasıl yapılır onu gormus olduk...

anathema iyiydi hostu...konserin yarısına dogru cıkmıs olsamda playlist istanbul'la aynı gidiyordu,heralde degismemistirde...ayrıca kemancı ablamız bu konserde yoktu lost control esnasında...lee'yse tum sismanlıgı ve guzel sesiyle karsımızdaydı...

sonuc olarak club 33 faciasına benzer ama o kadarda kotu olmayan bir konser geride kaldı ama bir daha kemancıda konser derlerse 2 kere hatta 3 kere dusunucem...boyle konserleri kaldıramayacak bir mekan oldugu belli...unutmadan konser izlerken arkadan durtup bira istermisiniz diye soran calısanlarsa ayrı bir garipti...bir konserde en az 8 kez gelipte durtup bira satılmaya calısılmaz ki...bırak seyredelim...ama hakkını yiyemem ust balkon koltukları rahattı...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

haklısın jon..Herşeyi geçtim hadi bari biraz havalandırması iyi olsaydı.Ne kadar rahatsız ediciydi.Bende üst balkonun hemen önündeydim.Balkon demiriyli adeta alaşım oluşturdum terden, sıcaktan..Bende bidaha töbe olsun çook zorda kalmadıkça kemancıya gitme taraftarı değilim.. :x

Ana_Thema
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ana_Thema »

İstanbul konserinde mekana girmeden sağdan soldan tanımadığım adamlardan yudumladığım biralar ile 10 şişe içtim herhalde. Kafamın iyi olmasını sağladıkları için burdan onlarada kocaman sevgiler... :-D

Kullanıcı avatarı
ibliss
Üye
Üye

Mesaj gönderen ibliss »

istanbul da ki konserde 1saat geç çýktý ama alt gruptan dolayýydý:Pama çok keyifliydi:P

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

bide kemancı nın sahnesinin alçak olması da problemdi bence.en önlerde olmama rağmen elemanları görmekte ben bile zorlanmışsam arkadakiler naaptı acaba???
ama anathema dan etkilenmiş bi bünye olarak olumsuzlukları unuttum bile
ayrıca konser yüzünden gece 1.5 saat uyuyup dersanede 9 ders işledim ve hala ayakta durmaya çalışıyorum
ama geriye dönüp bakınca kocaman bi sırıtma oluyo yüzümde :-D
...i start to feel a sort of temporary peace...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

asl yazdı:bide kemancı nın sahnesinin alçak olması da problemdi bence.en önlerde olmama rağmen elemanları görmekte ben bile zorlanmışsam arkadakiler naaptı acaba???
ama anathema dan etkilenmiş bi bünye olarak olumsuzlukları unuttum bile
ayrıca konser yüzünden gece 1.5 saat uyuyup dersanede 9 ders işledim ve hala ayakta durmaya çalışıyorum
ama geriye dönüp bakınca kocaman bi sırıtma oluyo yüzümde :-D

evet alt katta arkalara doğru durulduğunda elemanları görmek imkansız oluyor.Bende hem bu yüzden hemde itiş kakışlara kapılmamak için balkondan izledim..iyidi orasıda :-D

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

yeni melek'te ki konser gayet başarılıydı görememe gibi bir problem olmadı,harikaydı çok istesemde''are u there?'' i söylemesede vincent, melankoli ve coşkulu bi konserdi,en kısa zamanda bi daha gelmeleri en büyük dileğim :P
myspace.com/the_rita

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

istanbul konserinde alt grup olacagı acıklanmıstı ki...yinede zmaanında cıkıp beni ucaga gec bırakmadıkları icin cok tesekur etmeliyim onlara :)

evet bende balkon demiriyle bir oldum,neremi dayasam diye dusundum ama asagıda olmaktan iyiydi bencede...asagıda yanlız kucuk sahne vardı onun ustunde ayakta duranlar iyi izledi gibime geliyor...

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

İstanbul - Yeni Melek konseri rezaletmiş oda arkadaşımdan duyduğuma göre..zaten yeni melek havasızlık diyarı,ses sistemi fakiri ve .ok kalabalığa dayanamayan bir yapı..hala orda diretmelerine ben anlam veremiyorum..Catafalque'ın alt grup olması inanılmaz..nightfall ı dinlemek için gelmek isterdim..zaten baya bi kişi tamamını izleyememiş..Catafalque'ta normal normal dinleyen arkadaşlar Anathema'da ortalığı birbirine katmışlar..yine de sebebi yeni melektir diyorum..yoksa oldukça iyi geçebilirdi...Balkonlar(vip) baya rahatmış ama normallerin hali ızdırap olmuş
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

theHeLL yazdı:Balkonlar(vip) baya rahatmış ama normallerin hali ızdırap olmuş
dogru soylemis ama oyle olacagı belliydi...

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

İstanbul konseri hakkında üç aşşağı beş yukarı aynı şeyleri söyleyecem ben de.İyi bir playlist vardı hangi parçayı nerede çalacaklarını çok iyi ayarladılar."angelica" isteğimize anında cevap verdiler.ayrıca konsere gelenlerin boy ortalaması kısa olduğundan şahsen çok rahat izledim konseri ehe... Sahneye göre sol taraf olarak bize ne su ne baget atmaya ne de pena vermeye yanaşmayan grup elemanlarına biraz küfür etmişliğim var =)
Vincent'ın yaptığı stage diving ise şaşırttı beni daha önce bunu yaptığına şahit olan yoktur heralde Türkiye'de :D merak ettiğim nokta diğer konserlerde yaptı mı acaba bunu yoksa İstanbul'da çok mu gaza geldi =)

yeni melek düğün salonunda konser yapmaya daha ne kadar devam edecekler bunu da merak ediyorum ayrıca.leş olduk çıktık konserden.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

az geldi nerdeyse artık acık hava olmalı konserler...

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

ya izmir konserine gidip de fotoğraf çeken arkadaşlar vardır belki burdan onlara seslenmek istiyorum :006
bn fotoğraf makinasının azizliğine uğradm da hani belki gönderirler bana o resimleri falan :oops:
...i start to feel a sort of temporary peace...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

forumumuzun tozsuz arsivlerinde yerini alması gereken eski bir etkinlik...

Kilitli