İstanbul Buluşması

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Evet hava kapalı.. Perşembe günü cumartesinin hava durumunu öğrenip nihayi kararı veririz.Hava yağmursuzsa moda,yağmurluysa Taksim.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

onun yerine ekimi beklesek keske ben de gelebilsem bole yagmurlu hawada cıkıp dolassak:)

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

Mesaj gönderen andytimmons »

karar verildi mi 3 kişi bulusuoz zaten sanırım...gelmir ters bi de ben

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ya iide ben gelemem ki 2 ekimden once...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

ben her türlü uyarım.. :006

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

bu kadar mı 4 kişi bulusma mı olur :)

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

taksime gidelim bari dorock a gider üst kat yaparız

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

dorock dersenis beni ve morjanýda ekliiin...hee bide muhosu...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

tarih saat yer tam olarak hala belli değil sanırım. gelmeyi düşünen ya da gelebilecek herkes bir fikir vermedikten sonra da belli olmaz gibi. benim için uygun olan tarih 23 eylül ve sonrasıdır. saat olarak buluşmanın başlarına gelemeyebilirim ancak mutlaka katılırım :) yer olaraksa farketmez ama kadıköy ve taksim veya buraların çevresi süper olur. yarışmacı arkadaşlara başarılar. ancak bir an önce karar verilse ne güzel olur :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

endoplazmikjan yazdı:dorock dersenis beni ve morjanıda ekliiin...hee bide muhosu...
beni çıkarın ne yazıkki.. :(
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

öh be abi..benim bu pazar edirneye gitmem lazım malum okul acılıyo cumartesi günü uyar bana..şimdi okullu olucaz daha sınıfları doldurucaz 5. sınıf olduk adam olamadık :) napıorus simdi kesin bi karar alsak ii olucak ama biri gelio biri yok şurda adam gibi toplanıp karar alalim artık bu sekilde söle olsa böle olsa bi sonuca varamayıs ki...bu haftasonu CUMARTESİ cok güzel işte..zaten dısarda mı dolanıcas gideris bi rock bara adam gibi oturur biramızı yudumlar müziğimizi dinleriz yani..hemfikir miyiz bunda?

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

andytimmons yazdı:öh be abi..benim bu pazar edirneye gitmem lazım malum okul acılıyo cumartesi günü uyar bana..şimdi okullu olucaz daha sınıfları doldurucaz 5. sınıf olduk adam olamadık :) napıorus simdi kesin bi karar alsak ii olucak ama biri gelio biri yok şurda adam gibi toplanıp karar alalim artık bu sekilde söle olsa böle olsa bi sonuca varamayıs ki...bu haftasonu CUMARTESİ cok güzel işte..zaten dısarda mı dolanıcas gideris bi rock bara adam gibi oturur biramızı yudumlar müziğimizi dinleriz yani..hemfikir miyiz bunda?
ewt rock bar konusunda hemfikirim ben..ama ben katılamıcam ne yazıkki..cunku 2 ekimden once ist.da olamam..

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

biz sana mng kargoyla yollarıs ya biranı üsülme tersciim :) yalnız kargo ücreti alıcıya aittir :016

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

arkadaşlar gelenler belirtsin kesin ben geliorum die 23 eylül cumartesi saat olarak 12-13 gibi olur yer taksim yada kadıkoy moda olacak şunu kesin bişeye bağlayalımm artık :006
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

endoplazmikjan yazdı:dorock dersenis beni ve morjanıda ekliiin...hee bide muhosu...
dorock deriz de..
gürültüden muhabbete hakim olamayız,muhabbete hakim olamayınca bi bok anlamayız buluşmadan.Yüksek seste kafa sallamaya başka zaman da gidilir,dorock derseniz ben gelmem.Ha gece gidecez agalar derseniz gecesinde dorockta olacam ben zaten..

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

GeLMiR yazdı:
endoplazmikjan yazdı:dorock dersenis beni ve morjanýda ekliiin...hee bide muhosu...
dorock deriz de..
gürültüden muhabbete hakim olamayýz,muhabbete hakim olamayýnca bi bok anlamayýz buluþmadan.Yüksek seste kafa sallamaya baþka zaman da gidilir,dorock derseniz ben gelmem.Ha gece gidecez agalar derseniz gecesinde dorockta olacam ben zaten..
ya bi yerde buluþalým mekan çok önemli deil taksim olsun yeter..kadýköy çok uzak kaçýo..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

abi gece bulusma mu olur?? ben darica da oturuyorum oraya atla gel yapsam gecesi dönemem :) ertesi gün zaten edirneye ucuyorum gece site bulusması olmaz uzaktan gelicekleri düşünmek lazım

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

taksim olursa gelirim.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bence bar mevzusunu yaş konusuna takılabilecekleri de düşünerek ele alın.
betterman.

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

endoplazmikjan yazdı:
GeLMiR yazdı:
dorock deriz de..
gürültüden muhabbete hakim olamayız,muhabbete hakim olamayınca bi bok anlamayız buluşmadan.Yüksek seste kafa sallamaya başka zaman da gidilir,dorock derseniz ben gelmem.Ha gece gidecez agalar derseniz gecesinde dorockta olacam ben zaten..
ya bi yerde buluşalım mekan çok önemli deil taksim olsun yeter..kadıköy çok uzak kaçıo..
Taamdır hocam Taksim'de yapalım.Zaten saat 13.00 civarı buluşacağımızdan modaya geçme kararı alırsak gerçekleştirebiliriz.Gelmeyi düşünen herkese uyuyorsa bu karar "geliyorum" mesajı atın yeterli.
Buluşma yeri gassaray lisesi önü olur heralde.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

14:30'da gelebilirim.. :010
cuma günü tam olarak yazarım..

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

bikaç gün ileri atabilerseniz tarihi ben de seve seve gelirim ama 23ünde istanbulda deilim malesef

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

donnie yazdı:bikaç gün ileri atabilerseniz tarihi ben de seve seve gelirim ama 23ünde istanbulda deilim malesef
Ramazan dolayısıyla kapalıyızzz :-D son durum gösterioki cumartesi taksimde gs lisesi önü saat 13:00 civarında.....
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

MuHoS yazdı:
donnie yazdı:bikaç gün ileri atabilerseniz tarihi ben de seve seve gelirim ama 23ünde istanbulda deilim malesef
Ramazan dolayısıyla kapalıyızzz :-D son durum gösterioki cumartesi taksimde gs lisesi önü saat 13:00 civarında.....
:-D 13 değil 14 yapın bende geleyim.. :P

Kullanıcı avatarı
Meloik
Üye
Üye

Mesaj gönderen Meloik »

23'ündeyse belki ben bir uğrayabilirim ama kimseyi tanımıyorum siteden doğru düzgün nasıl anlıycam kim siteden kim değil? yine de kesin bir konuşun tam belli olsun cuma günü tekrar yazarım ben buraya kendimle ilgili kısmını!
Ama tavsiyem öğlen gibi açık bir mekanda buluşulmasıdır ayrıca bar olayı aynı gün doğaçlama çıkabilir gelen kitleye göre çünkü gelicem diyip de işi çıkan adamlar olacaktır onlar metal dinliyor diye öyle kararlaştırılır çoğunluk metal dinliyor diye dorocka gidilir ama onlar gelmezse terslik olur aynı durum tam tersi için de geçerli.Bu nedenle son sözü buranınd aha eski üyeleri söylesin ona göre cumaya kadar netleşsin ona göre herkes de kesin birşeyler yazar;)
God Gave Rock'n Roll To You,Save Rock'n Roll For Everyone

Kilitli