Mekanlar

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mekanlar

Mesaj gönderen jonnathan »

oturdugunuz ildeki bildiginiz hos,tavsiye edebileceginiz mekanları yazın,konusalım...
En son jonnathan tarafından 17 Haz 2007 03:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

kzızlay da;leman,tenedos...tunalı da;ottimo,natura,zodiac, ve biziz...
and we all went to heaven in a little row boat

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

sadece leman ı biliorm orda da pek oturmusluum yoktur.. ewet arkadaslar özellikle yardım istiorm mümkünse başka kızılay önerisi olan 8)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

tenodos tavsye ederim walla güsel yer...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Lily yazdı:kzızlay da;leman,tenedos...tunalı da;ottimo,natura,zodiac, ve biziz...
gecen konudan devam edelim,rocker takıntın olmasın demissin ok ama cokta cukkacukka yerlerde hosuma gitmez ama leman izmirdede var ve hos biyer diger mekanlarda dedigin gibiyse sorun yok :wink:

Karga
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Karga »

Dayı'nın Yeri.. İzmir Bornova Küçükpark.. En ucuz mekandır (gerek çay, gerekse tost açısından) ve çayıda fena değildir..

En iyi fiyat/persormans ürünü : Limonata (500 bin tl.)

Meraklısına şalgam suyuda var. 750 bin tl. :D

Ama oradan köfte ekmek yiyeceğinize köşede Cd satan elemanın yanında karışıkçı var.. 1.500.000 tl. Tavsiye ederim.. Küçük acı biberler ile karışık çok iyi gidiyor.. Ama hemoroitiniz varsa benim gibi biberleri pek tavsiye etmiyorum.. Baya yediğiniz gibi çıkıyor biberler.. Acılı acılı :D
Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!

Resim

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

jonnathan yazdı:
Lily yazdı:kzızlay da;leman,tenedos...tunalı da;ottimo,natura,zodiac, ve biziz...
gecen konudan devam edelim,rocker takıntın olmasın demissin ok ama cokta cukkacukka yerlerde hosuma gitmez ama leman izmirdede var ve hos biyer diger mekanlarda dedigin gibiyse sorun yok :wink:
yok deiim gibi sen merak etme...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

sen bornovayo yazdın madem bende alsancak'ı yazıyım izmir'den:) bana gore alsancak'ta rock bar olarak en iyisi deep(muzik/fiyat/ortam kriterlerine gore),cafe olaraksa dusler yakası benim icin cok ozel,neden bilmiyorum orda kendimi iyi hissediyorum...boyle iste...unutmadan kordonda cimlere uzanmakta ayrı zevk hernekadar gulcusu,cekirdekcisi,falcısı eksik olmasada....

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

Taksimdeki cumhuriyet meyhanelerin altında bir cafe var gayet hoş bir yer ismi Alamut Kalesi

Bunun dışında istanbulda bir sürü yer var söyle söyle bitmez... aklıma geldikçe yazarım...

drhacker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen drhacker »

hergün büyük bir çığ şeklinde büyüyen krozvays arkadaşlarımız doluşmasaydı şayet ben küçükparkı genel olarak çok seviyordum...

şu an ise ooze ve yeni haliyle dungeon iyi...

oturup çay içmek için de s.o.s i söyleyebilirim...
Usluyum İşte Uslu... :)

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Denizlide Jazz Rock, Gazeteciler derneği içmek için güzel yerer.. İzmirde ise Benim ev, Onur ve Hakanın ev, Beri Blues, Karayel. Diğer mekanları hakan yazmış zaten.
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

cekmek icin kadikoyde yogurtcu parki :P icmek icin moda sahili.. :P bunlarin disinda kadikoyde zincir ve rock pub da tavsiye edilir.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mekanlar, tavsiyeler...

Mesaj gönderen Trimpot »

Izmir, Bornova'da son iki haftadir konser performanslarina yer veren Ooze Bar'i yakindan takip ediyorum. Gayet hos bir dekarasyon, havadar bir ortam.. Konser icin uygun bir sahnesi var.. Sahnenin yuksek olmadi kargasayi onluyor.. Tek kötü yani ise kapidaki iri yari guvenliklerin kabaligi :)

Ayrica yine Bornova'da bulunan Dungeon'i drhacker tavsiye etmis fakat ben tasvip etmiyorum. Zira acilisi gecen hafta sonu yapilan bu yeri DJ'ler basti. Dimtis muzikler, ciksler filan... Son durumu hakkinda endiseliyim.

Istanbul'a gittigim zaman ugradigim mekan ise Gitar Bar... Yine Istiklal'de Orta Kahve'yi ziyaret eder nargilemi ve cayimi icerim...

Ankara'da askerken gorev icin gittigimizde kucuk bir kacamak yaparak disariya ciktik (firar ettik). Guzel mekanlari gezdik lakin ortam olarak Arjantin Caddesi uzerinde Random isimli mekana kapak attik.. Fiyat olarak pahali bir mekan, lakin ortam ve calan muzikler harika. (Not: Burada viski icecek olanlar icin bir uyari: Icine su katiyorlar.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ahahahaa... arjantin caddesi... : ) ankara gezisinde madoda oturmak dısında hıcbısı yapamadık o caddede (!)... trimpot o dedıgın yer de yas sınırı fılan bısıy varmöıydı? keske onceden haberim olsaydı yaklasık 6 ay kdr.. neyse... madoda fena deıldi bn aglıyıp duruyodum gercı pek hatırlamyorum da ... agaclar fılan gozukuyo sanki... güzeldi...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

arjantin biras pahalı bi yerdir yaa bide tikky mi denio o tipler cok olur orda..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

Arjantin hakkaten güzeldir.Biraz pahalı olmasına karşın güzeldir.Ve ciks mekanı ama olsun...mesela orada bi kahveci var starbuck's die...ki bunun kesin istanbul ve izmir de de şubeleri vardır.Son favorim orası...kahve sevenler için (benim gibi) ideal bi yer...bi de jazz çalıolar o da çok hoşuma gidio.Fazla yer yok jazz çalan...huzur ya huzur...

hardcore_metal_fan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen hardcore_metal_fan »

ankaralýlar bence www.hangibar.com 'u ziyaret etsin.

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

k.köy zincir fena deil ...ama bnm en sevdiim mekan taxim-katharsistir...birası küsel,parası küsel,müzii küsel...ondan baska yere de pek gitmem saten..
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

Kadıköy Zincirden nefret ediyorum orda çalışan biri ramazan ayında öğle vakti oraya içmeye gittik tabi kimsecikler olmadığı için gayette güzel ağırladı bizi (3 erkektik) sonra bir akşam birer tek atalım diye gittik aynı adam yanındaki kıza hava atmak için alamayız dedi neden diye sorduk DAMSIZ almıyoruz dedi... Bu sebepten dolayı ben sevmiyorum burayı zaten kim ne derse desin güzel yerde değil

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

damsız giremessinis mi dediler?? ala ala ilginc....ya saten erken kapatıo orası,ama müzik fln fena deil.. gerci takılanların cou da orayla tamamen alakasız ya kız ya da hava pesinde tipler...bnane yaa bn eserse giderim biramı icerim,müziimi dinnerim :D
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

ne damsizi lan? olee bisey yok.. ulaaan bana diyecek.. ayrica bira ucuz oldugu icin oraya gidiyoruz biz.. simdi biz sapsapa gidince demek ki love metal zihniyetli kizlar aaa bunlar.. ne alaka? barlar sokaginda 10 kiza sorsam zaten bi tanesi kabul eder illa bara gitmeye ne gerek var. :P

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

yoo bn herkes icin demedim bunu,kimin ne amacla gittii ztn belli oluo...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

tabi siz daha ii bilirsiniz.. ben erkeklere dikkat etmedigim icin ortamda.. :P gerci gittigim zaman para hesabi yapmaktan hic bi boka dikkat edemiyorum ama..

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

ayrıca sadece erkekler icin gecerli bise deil bu...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

alla alla.. piraye gelsene lan bu cumartesi biz gidiyoz.. bana goster o kizlari.. :P