Nobel Ödülünü Orhan Pamuk Aldı!

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

ödülü almasındaki gerekce yaşadıgı sehrı cok ıyı yansıtmasıymış. bu kadar kolay olacagını sanmıyorum..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Vampiria yazdı:ödülü almasındaki gerekce yaşadıgı sehrı cok ıyı yansıtmasıymış. bu kadar kolay olacagını sanmıyorum..
nasıl bir alaka kurmuşlar? edebiyat ödülü bu coğrafya ödülü mü
e tabi eserlerinin çok güzel olduğunu savunamayacaklarına göre kendi çaplarında bir sebep bulma çabası içine girmişlerdir..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

kesinlikle, ve insanları bu gerekceye inanmalarını beklemelerı bence buyuk aptallık.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

veronique yazdı:
morcu yazdı:
whatsername yazdı: kendi çıkarları doğrultusunda kullanıyor desek daha doğru olur sanırım..
ya da bunun gibi bir şey :010
bence orhan pamuğun bir çıkarı yok..zaten adam zengin..değil mi ama?
tatlım adam zengin ama herseyi bi kenara bile bıraksak 1 trilyon verdiler bu adama nobelle birlikte.. ayrıca dunyaca tanındı, tarihe gecti... yani neden bi faydası olmasın ki adama
parası olan insanı bir noktadan sonra kariyer ya da şöhret gibi kavramlar sarar.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yawwwww

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bunun ne parayla ne kariyerle ne de egoyla alaksı var!!! bu bir aylık bir senelik bir olay değil arkadaslar öncedende belirttiğim gibi orhan pamuk yazarlık kisvesi altında değişik amaçlara hizmet eden sözde t.c vatandasıdır araştırın diyorum ama kime diyorum!!!!!!

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: yawwwww

Mesaj gönderen MuHoS »

hi_fi_girl yazdı:bunun ne parayla ne kariyerle ne de egoyla alaksı var!!! bu bir aylık bir senelik bir olay değil arkadaslar öncedende belirttiğim gibi orhan pamuk yazarlık kisvesi altında değişik amaçlara hizmet eden sözde t.c vatandasıdır araştırın diyorum ama kime diyorum!!!!!!
evett doru dio arkadaş daha önce msglara baksınlarrr orda kısaca anlatim adamın ne olduğunuu :006
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

ben nobel gibi bilimsel ve toplumsal içerikli ödüllerin siyasi sözle verilebileceðine inanmýyorum he çok da sevindiðimi söyleyemem ama tebrik etmek lazým

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Bence daha fazla reklam etmeye gerek yok sonuçta nasıl alırsa alsın ödül Türkiyeye gelmiştir acaba biz bu şekilde gelmesini istedik mi orası mechul...

Unutulmayacak bir olay... Arşivimizde bulunmalı diorum
† ßaris bili©i †

Kilitli