Mekanlar

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

BALANS MUSİC HALL üzerine yer tanımam.10 aralık 2005'ten beri birçok konsere gittim.bu sene VIP olduğum.ççok şanslıyım.çalışanları bile sıcak insanlar.bir kaç kez gidersiniz zaten yardımcı oluyorlar.bir çok sanatçıyla tanışmama sebep oldu.oraya sonsuz tşk.bu cumartesi teoman konserindeyim.gideyimde bir bira ısmarliyim kerataya :003

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

ters999 yazdı:ark.lar avcılar'da rock-bar war mı yaw?? biraz abes oldu sanırm ama:)
yok galba ama belki ben bilmiyorumdur
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

canım izmirimde kahve bahane, uğrak, kaos, sardunya mekanlarımdı takıldığım, ama artık orda değilim :020
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Bandırma eskiden olan XS ama kapatıldı
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

rita haklısın.aşağıda bina girişinde bekleyen uzun saçlıya bende kıl oluyorum.ya herif sanki beni tanımıyomuş gibi cinslik yapıyor.ya herifi şikayet etmek istemiyorum.her seferinde bana nüfus cüzdanı soruyo.manyak yahu :007
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Lovalace yazdı:Bandırma eskiden olan XS ama kapatıldı
ahh ahh .. hatta orda cıkmaya baslamıstık bis:P

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

gidenler varsa üzgünüm gitmeyenleride uyarıyım dedim bizde youn istek üzerine gittik bi yığın özenti punkcı tip çoğunun yaşı 18 i geçmez evden bozma alkolsüz bnm pek hoşlanamadığım bi mekan taxim karınca :010
dont speak..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

dorock ı çok severim mutlu hissediyorum orda :-D caravan eski havasında diil gitmiyorum oria.
kadıköydede kargayı çok severim huşu bulurum orda,masal evi güzeldir antika havası var pek mutluluk verici zaten duvarda mona lisa tablosu var bitiyorum :-D bide zincir var orayıda severim ama çoluk çocuk kaynıyo hafta içi gündüz.o sebeptendirki hafta sonu akşamları gitmek daha iyi oluyo.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 04:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 04:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Rita yazdı:
masterloves yazdı:rita haklısın.aşağıda bina girişinde bekleyen uzun saçlıya bende kıl oluyorum.ya herif sanki beni tanımıyomuş gibi cinslik yapıyor.ya herifi şikayet etmek istemiyorum.her seferinde bana nüfus cüzdanı soruyo.manyak yahu :007
sana nüfus cüzdanımı soruyor bir de ayıp etmiş be :P
Balans'ı çok seviyor ve gidiyorsan Osman abi ile de sıkı olmalısın yanılmıyorsam :)
bu hafta oraya gidicem ve çalışanlardan bazılarına yılbaşı hediyesi vericem.şimdi buraya yazmayım ayıp olur.dağıttıktan sonra buraya yazarım.
geçen senede hediye vermiştim bazı kişilere,birde baklava falan dağıtmıştım.itibarımızı koruyalım yani :013

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

yürü be :010 para var imkan var :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Antalya da bi Jolly joker war ticky 'rock sewerlerin' takıldığı, kaliteli Rock bar.. iyi gruplar çıksada , oraya takılan kitle pek müzikle ilgilenmediğinden, farkında değiller açıkçası..ama sağlam gruplar çıkıyo ; sound park, retro, blue life ...
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SuPeRGiRL »

Pulp pulp pulp!! Cumartesi gecelerimin vazgeçilmezi.. Bar değil orası, ev... :)

45lik... Canlı müzik istemediğinizde gidilebilecek mekan..
(senelerdir giderim, ilk defa geçen hafta biraya zam yaptıklarını gördüm, 3 ytl olmuş. Bi 5 sene de öyle gider artık)

Paprika var bir de ama oraya arkadaşımın mekanı olduğu için alıştım. Ama güzel. Kimi götürdüysem benden sonra tekrar gitmiş. Cafe bar kıvamında ama şimdi canlı müziğe de başlamışlar.
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
ghosty
Üye
Üye

Mesaj gönderen ghosty »

Taximde bi neva die bi metal bar vardı bir zamanlar..yeni gelen dj abicim dans@ olayına girerek ortamı hafif bozdu gibi..ama yine iyi her telden çalıyorlar.yası basını asmıs saçları beline kadar olan amcalar bile takılıyor :-D bi de Dorock ii bi mekan taximde.bi cumartesileri gidioduk süper bi metal grubu çıkıo ama adını hala öğreneemedm. ama yasınıs bnm gibi küçükse ve boyunuzda kısaysa kapıdaki güvenlik osman beyle kapışabiliyorsunuz :-D
bakırköydede hoş mekanlar var.en iisi cafeinn.Ermeni okulunun hemen arkasında ama ordada bozulma var biralar çok ucuz 1.5ytL ama içinde su oluo bazen :P Bide caruselde renoir die bi cafe var sorma gitsin fecii pahalı italyan mekan.ama çok ii muhabbetli ve kültürlü insanlar bulabiliyorusunuzz... benden bukadar: :010

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

SuPeRGiRL yazdı:Pulp pulp pulp!! Cumartesi gecelerimin vazgeçilmezi.. Bar değil orası, ev... :)

45lik... Canlı müzik istemediğinizde gidilebilecek mekan..
(senelerdir giderim, ilk defa geçen hafta biraya zam yaptıklarını gördüm, 3 ytl olmuş. Bi 5 sene de öyle gider artık)

Paprika var bir de ama oraya arkadaşımın mekanı olduğu için alıştım. Ama güzel. Kimi götürdüysem benden sonra tekrar gitmiş. Cafe bar kıvamında ama şimdi canlı müziğe de başlamışlar.

vaaay sende mi pulpcısın ya :),cumartesi taksimde heryer süper ya :):)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

....masal evi.../kadıköy ....karga..../kadıköy ....klan..../taksim

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

murti yazdı:
SuPeRGiRL yazdı:Pulp pulp pulp!! Cumartesi gecelerimin vazgeçilmezi.. Bar değil orası, ev... :)
evet pulpa 3 sene once girdim cikamiyorum =)
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
chuky
Üye
Üye

Mesaj gönderen chuky »

sürekli mekan deiştirdiğimden bilmem pek adlarını ama çok uğradığım alsancakta 'deep' var küçük ama 3 katlı bi mekan canlı müzik olayıda mevcut ama pişman olabiliyosun dinlediğine.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Rita yazdı:
masterloves yazdı:rita haklısın.aşağıda bina girişinde bekleyen uzun saçlıya bende kıl oluyorum.ya herif sanki beni tanımıyomuş gibi cinslik yapıyor.ya herifi şikayet etmek istemiyorum.her seferinde bana nüfus cüzdanı soruyo.manyak yahu :007
sana nüfus cüzdanımı soruyor bir de ayıp etmiş be :P
Balans'ı çok seviyor ve gidiyorsan Osman abi ile de sıkı olmalısın yanılmıyorsam :)
Evet RİTA.Osman Abi dahil herkesi tanırım.Osman Abi'nin kardeşi Salih samimi arkadaşım.Yaşasın BALANS :016

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

SuPeRGiRL yazdı:
murti yazdı:
evet pulpa 3 sene once girdim cikamiyorum =)
öle ya tuvalet hariç herşeyi çok süper valla :D....istanbulda olsam ahh ben çıkmıcamda.....3 sene önce ufaktı ama şimdi 2 katlı baya genilettiler ya...güzel bi mekan gidilmesi gereken yerlerden bi tanesi..

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

istanbula son gelişidme taksimde pi die bi bara gittim ama adresini bilmiom ya:)

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

güzelyalı/İZMİR Göztepe kulüp binası altı BarBA :) rock bar değil ama hoş bi mekan..

Kullanıcı avatarı
ocagdas
Üye
Üye

Re: Mekanlar

Mesaj gönderen ocagdas »

jonnathan yazdı:oturdugunuz ildeki bildiginiz hos,tavsiye edebileceginiz mekanları yazın,konusalım...
istanbul:45lik,dorock,sincity1-2,line,araf,eski beyrut,melek,neva
edirne:muhabbet olsun,afrika
bursa:resimli,çaçaron
bodrum:körfez
güzel mekanlardır,tavsiye ederim :014

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

murti yazdı:istanbula son gelişidme taksimde pi die bi bara gittim ama adresini bilmiom ya:)
Daha çok cafe/bar havasında orası. Kime sorsan gösterir ayrıca =)
Pulp'ın 4 wc'si vardı. Yakın zamanda bir tanesini kulise çevirdiler. E tabi o da şarttı, güzel oldu =)
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...