Kocaeli

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
Mutasyonist
Üye
Üye

Kocaeli

Mesaj gönderen Mutasyonist »

kocaeli ne kadar siktiri boktan bi yer olsada bence bi kırık iskeleye uğrayıp şarap için abi bence süper yani tawsiye ederim :015

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

sakarya ne kocaeli ne aynı iste.burdan kalkıp oraya gitmek bile zor gelio bana.farklı hic bisi yok sakaryayıda sevmiom kocaeliyide gezcek yer bulamıorum ya.en iiisi istanbul yapalım biz bunu ...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kocaeli güzel deil

Mesaj gönderen wolfali »

kocaeli yi kimseye tawsiye etmem eğer gerçekten güzel biyer istiosanız balıkesire gidin!
bunu balıkesir bnm memleketim die sölemiorum
:010

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

ben bilmem kocaeli fln ama antakyayı tawsie etmem mesela.. wallaa en güzel yer balıkesir.. hele susurluk el kadar yer kaybolma gibi bi risk yok:)

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

la bi git bilmediimiz yer olsa yüregim yanmıcak..kaçılası mekan felan die baslık acın kocaeli ba$lıı da oraya ta$ınsın..

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Belsadaki o karizma grup ları dinlein belsanın içinde bi bar hehhe :003
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

la casa..

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drexler yazdı:la casa..

Hay ağzımdan aldın lafı hehe
nasıl oralar bea bi gece kaçıcam la casa ya

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

cok güzel ellerinden öper buralar :010

Kullanıcı avatarı
Abigail
Üye
Üye

Mesaj gönderen Abigail »

şu aptal kocaeli de tek düzgün müzik yapan güzel mekan... tek geciyorum :015

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Abigail yazdı:şu aptal kocaeli de tek düzgün müzik yapan güzel mekan... tek geciyorum :015
Aptal de sen burnumda tütüyo beeee :( yaz gelio benzin parası olduuu sürece çat pat orda burdayım bundan sora... :-D

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

Abigail yazdı:şu aptal kocaeli de tek düzgün müzik yapan güzel mekan... tek geciyorum :015
la casa yı belediye kapatmaya cali$ti ama kapatamadı..

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drexler yazdı:
la casa yı belediye kapatmaya cali$ti ama kapatamadı..
Yapamazlar önlerine dikilirim heheheh :-D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

kocaelnde bi yer warmışş gemiyi kafe yapmşlar manykk bi yermşşş bi oraya gitmedmm ama karamürsel war orası güsel yaa
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bide karamürselden merkeze gidrken deniz otobüsüne bindk o neyaa zewki çıkmaz onla bizm şu ksk iskelsnden olcak hawadar :-D kendmi denz otobüsünde uçakta gibi hissettm :P
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

Mesaj gönderen andytimmons »

darıcadaım ben..kocaeli olmuo dimi bura :)

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

nie canım kocaeli kadar gusel yermi vardır;
gece eylenmeye cıkarsınız ilk once sizi karsılayan nereye gidices dee eylenebilices sorusu olur
bunun hemen ardından gusel bier bulamassın ve ii barii suaraya gideliim dersiin
hadii biere gittin eylenicen calan muzik dıptıs dıptıs hadii kafan biras kıyak bunu onemsemion ve eylenmene bakıosun ordan dallamanın birii
''ne bakıon BİLADER'' der(bilerek bilader die belirtiorum :010 )
sende erkeksin yaa ''ni sakıncasımı var'' dersin veee haydaaa kavga baslamıstır.
eylence sekliin bi sure bole gittikten sonra sende eylenmeyii icip icip mekanda kavga etmek olarak idraak ediosun ve bigun gelipte taksime, kadıkoye gidince ''ben nerdeyiim yaaa'', ''bura turkiemi'' falan oluosun.
yany sonuc olarak kocaelinin en buyuk faydasıı kocaeli haric turkienin kıymetini biliosun :-D

Kullanıcı avatarı
Toranaqa
Üye
Üye

Mesaj gönderen Toranaqa »

Kocaeli diyince Sinirlerim kabarıyooo... nasıl bi şehir se ne suyunda hayır var ne havasında... Üniversite desen ne olduğu belirsiz...

neyse bak gene sinirlerim kaltı.. kocaeliyi duydunuzmuzzz.. en kısa yoldan topuuuuk üniversiteye gidicekler yazmak gibi bi hata falan yapmayın sakıııın....

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Kocaeli

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

Mutasyonist yazdı:kocaeli ne kadar siktiri boktan bi yer olsada bence bi kırık iskeleye uğrayıp şarap için abi bence süper yani tawsiye ederim :015
ayıp yawf her şehir güseldir konya hariç :P
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

ben de gesmeye gidicem kocaeliye şubatta.. :010
pencere önü çiçeği

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

cok da övülecek bi yer deil ama yine de severim kocaeliyi daha dogrusu izmiti... ama gelirseniz sakın gölcüge ugramayın gördügüm en boktan yerler arasında :007

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

bok atmak için mi açtınız bu başlığı??

Kullanıcı avatarı
nirata
Üye
Üye

Mesaj gönderen nirata »

Toranaqa yazdı:Kocaeli diyince Sinirlerim kabarıyooo... nasıl bi şehir se ne suyunda hayır var ne havasında... Üniversite desen ne olduğu belirsiz...

neyse bak gene sinirlerim kaltı.. kocaeliyi duydunuzmuzzz.. en kısa yoldan topuuuuk üniversiteye gidicekler yazmak gibi bi hata falan yapmayın sakıııın....
kocaelide özellikle de izmitte binlerce öğrenci var. ben ankaralıyım ama 3 yıldır kocaelide okuyorum, dolayısıyla burda yaşıyorum. tatillerde elimden geldiğince az gitmeye çalışıyorum ankaraya. Yani demek istediğim ortamın olunca heryer güzel. Ayrıca sizin dediğiniz gibi eğlenmek o kadar da zor değil. Heryere yakın kocaeli, istanbulun ilçesi sayılır, zombardan sıkılanlar akşam trenle istenbula geçer, sabaha kadar taksimde takılır sabah evine geri döner. abartmayın..

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

nirata yazdı:
Toranaqa yazdı:Kocaeli diyince Sinirlerim kabarıyooo... nasıl bi şehir se ne suyunda hayır var ne havasında... Üniversite desen ne olduğu belirsiz...

kocaelide özellikle de izmitte binlerce öğrenci var. ben ankaralıyım ama 3 yıldır kocaelide okuyorum, dolayısıyla burda yaşıyorum. tatillerde elimden geldiğince az gitmeye çalışıyorum ankaraya. Yani demek istediğim ortamın olunca heryer güzel. Ayrıca sizin dediğiniz gibi eğlenmek o kadar da zor değil. Heryere yakın kocaeli, istanbulun ilçesi sayılır, zombardan sıkılanlar akşam trenle istenbula geçer, sabaha kadar taksimde takılır sabah evine geri döner. abartmayın..
yani en buyuk ozelligi isatnbula yakın, istedigin zaman gidebiliosun ama bu kocaelinin ozelligi diil isatanbulun guzelligidir.bunun dısında her eylenmek istedigimde istanbula gidebilmekte kolay olmaz maddi acıdan.tren dedigin seyse gebzeden bedava binip istanbula kadar kacak yolculuk yapmaya calısan ne oldugu belirsiz insanlarda vardırki ya bunlarla kanka olucaksın yada uzakdurucaksın.

en ilginc yanısya kocaeli; uyusturucu ve alkolde gelismis bi sehirdir :( .yasıyan genclerin cogu madde bagımlısıdır ya da bagımlı olduklarını sanmaktadır.ve bunun dogurdugu sonucsa
''haplıydım, taksiciyi oldurdum''
''kafam guzeldi, kız arkadasımın eski sevgilisini vurdum''
''harmandım, sinirliydim kavda cıkardım, sitresimi attım''
bu sehirde yasamak bi ayrıcalıktır :-D

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

birçok şehire göre okullardaki suç oranı daha düşüktür..uyuşturucu bağımlılarının çok olduğunu iddia edenler acaba hangi yolla bu kanıya varmışlardır merak ediyorum..acaba asayişten mi sorumluyuz? yoksa madde bağımlısı mıyız??