Pentagram İstanbul Konseri

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bulletproof yazdı:
wolfali yazdı:
Bedirhan yazdı:Ogün şanlısoy anons edilirken popçular dısarıya diye bagırılması çirkin bir davranıştı ..
ogüne yapılmıs bir hareket değildi..keza öyle olsa ogün çıktığında insanlar çıldırmazdı:)
muhtemelen ogün sanlısoy a yapılmış bir hareketti..
bence değildi çünkü her şarkı arasında insanlar ya pentagram yada popçular dışarı şeklinde slogan atıyodu...ogün'ün çıkışına popçular dışarı denk geldi.eğer ogün'e yapılmış bir hakaret olsaydı ogün giderken çılgınca alkışlanmazdı heralde...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ya ama ali ben vapur iskelesinde beklerken bi arkadaş grubunun konuşmasına tanık oldum..

-olum ogünde ne güzel baağırdık dimi? popçular dışarıyı derken kasıtlı olduğunu anlatıp eğleniyolardı.. üzücü bi durum..
herkes senin gibi değil ki ya :)
En son simsiyah_85 tarafından 05 Şub 2007 17:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

o bagıranlar kısa donla gezerken ogün o grupta idi :023
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

gerçekten de öle ki ogün cidden çok iyi söledi.. belki yeni albümlerde tarzı değişmiş olabilir ama ayıp yapılan..

buarada konserde minnacık kardeşler vardı cidden orta okul örencileri falan pentagram tişortleri siyah deri bileklikle güzel güzel giyinmişler süslenmişler.. şarkılarla birlikte avaz avaz bağırmalar baştan sona eşlik etmeler kafa sallamalar çok tatlı manzaralardı hepsine böle sarılasım geldi ya :D

kötü şeyler gibi güzel sahnelerde vardı konserde.. :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

issirganotununissirmiyani yazdı:o bagıranlar kısa donla gezerken ogün o grupta idi :023
böyle sölemeni eshefle ve şiddetle kınıyorum kuzucum çünkü ogün ün bilmem kaç yılında o grupta olduğu ve benim kısa donlu zamanıma gelmiş olması hiç umrumda diil açıkçası. ben şahsen ogünü pentagrama yakıştıramıyorum kim ne derse desin ve evet o slogan kasıtlı yapıldı ama ön taraftaki grup başlattı bunu ve arka taraf devamını getirdi ancak arka taraftakiler hala baarırken ön taraftakiler elemanı görünce birden hoş karşılamaya başladılar. tutarsız gençlik işte biz şok olduk mesela bu duruma.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ama bide şöle bi durum var konserde bunu arkadaşlara da söledim bence bu olay pentagram için çok büyük bi gurur olmalı düşünsenize 20 yıl ya ve 20. yılllarında bile hala deli gibi dinleniyolar üstelik saygı gecesi bile düzenlendi kendilerine teprik ediyorum ben şahsen ve helal diyorum :)
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

vaga_bond yazdı:ben şahsen ogünü pentagrama yakıştıramıyorum ki
ben de..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ogünü küçümsediimden falan diil yannış anlaşılmasın ama dün bi muratın bi tarkanın sesini dinleip bide ogünle kıyaslıyorum ı ıh ne kadar kassamda olmuyo. bu benim düşüncem.

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

vaga_bond yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:o bagıranlar kısa donla gezerken ogün o grupta idi :023
böyle sölemeni eshefle ve şiddetle kınıyorum kuzucum çünkü ogün ün bilmem kaç yılında o grupta olduğu ve benim kısa donlu zamanıma gelmiş olması hiç umrumda diil açıkçası. ben şahsen ogünü pentagrama yakıştıramıyorum kim ne derse desin ve evet o slogan kasıtlı yapıldı ama ön taraftaki grup başlattı bunu ve arka taraf devamını getirdi ancak arka taraftakiler hala baarırken ön taraftakiler elemanı görünce birden hoş karşılamaya başladılar. tutarsız gençlik işte biz şok olduk mesela bu duruma.

yaa yakıssada yakışmasada sonunda ogün şanlısoyun bir pentagram geçmişi var ve dedigin gibi ordan iki kişi bağırmıştır geri kalan kişilerde gaza gelip bağırmışlardır peki ogün sahnede iken o bagıranlar eşlik ettimi egerki slogan atıp birşeyi belirtiyorsan ogün sahnede iken kafa eşlik etmiceksin. deilmi kuzum vee kim ne derse desin harbiden mükemmel bir konser olmuş gidenlerin hepsini kıskandım :(
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

peki eşlik ettiimi nerden biliyosun ben şahsen ogün sahneden inene kadar oturdum çok ciddiyim ama ogün bile bu muhteşemlii bozamadı :-D
hahaha kıskan tabe kıskan kısmetse bi daha konserlere :D

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

http://rapidshare.com/files/15264583/Po ... _.rar.html

bi arkadaşın kendi çapında hazırladığı belgesel tadındaki çekimini izledikten sonra, gaza gelip 25 mart taki konserlerine gitmeye karar werdim ... ta buraalardan, ülkemizin en güneyinden, antalyalardan :-D
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kilitli