Rock-A, Kendine Alternatif Festival '07

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

evet bende öyle biliyordum :) deniz epey kötüydü dibi gözükmüyordu ve çok sýðdý ayný zamanda dragon balýklarý vardý.. hatta duyuru bile yapýldý dikkat edilmesi için bir çok kiþiyi balýk ýsýrdý yada yüzgeci kuyruðu fln çarptý sanýrým çünkü mesela bendede çok oldu olan yerler sonra kýzardý hep ama bazý kiþilerin kanamasýda oldu.

neyse yarýn çok detaylý bir yazý yazarým ama epey kötüydü denilebilir ( organizasyon vs bakýmdan ) yarýn büyük bir sýnawým var yatmam lazým.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

En azından Yalova'dan iyidir diye düşünüyordum, yanılmışım. Detaylı yazıyı da merak ediyorum.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

ha yatmadan önce þunu belirteyim bide rock-a forumlarýna bakarsan belki güzel yorumlar görebilirsin ama sanýrým çoðu daha festival görmemiþ yada çoðu kiþi izmirden olduðu için çoðu arklarý vardý ( bnmde vardý ) o yüzden baya samimi bir ortam oluþtu ( tek + yaný bence ) bu yüzden iyi yorumlar yapiyorlar sanýrým.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Deniz sicak olabilir ama epeyce pisti. Ayrica kalabalikti ve halk plaji edasinda olmasindan dolayi alakali-alakasiz bir ton tip vardi.

Onun disinda, sanirim organizasyonda bulunan arkadaslarin Metal ve türevlerini sevmelerinden kaynaklanan asiri bir Metal firtinasi vardi.

Izmir'de böyle bir festivalin bile olmasi bir mucize. O yüzden ekibi, kendi adima tebrik ediyorum.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Aklım Rock-A da kalmıstı acıkcası Yalovadayken ama burdaki yorumları okuyunca iyi ki gitmemisim dedim. Bu 4 festival arasındaki yarısın galibi Yalova gibi gozukuyor :)

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

yalovada her nekadar ufak aksalklıklar çıksada çok büyük sorunlar olmadı en azından..:)
türkrock diye bi festival çıktı ortalığı inlettiler ama fısss adamlar iptal etiler ve millet parasını bile alamadı
inegölde bişiy vardı onun organizatörleri kayıp meselaa yok ortalarda oda olmadı
bitek rocka oldu ordada bisürü oaly olmuş..
yani bu belli bariz bişiy festival beleş olmaz beleş olursa bişiyler bi sorunlar çıkar mutlaka.. nebiliim it kopuk herkes girer meselaa..
yalovada çıkan aksiliklerde ilk olmasından kaynaklanıyodu bence..
birazda tecrübesizlik diyebiliriz..
ama onu dışında pekde büyük sorunlar olmadı
tamam deniz okadarda temiz olmıyabilir ama sabah girdim ben tertemizdi sabahları girseydiniz sizde kardeşim :P

typhoon
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen typhoon »

en azından rock-a ücretsizdi ve tek geliri oraada satılan gıda maddeleriydi, yalova'daki festival ise ücretliydi içerideki fiyatlar hakkında da fikrim yok açıkcası ama rock-a daki kadar ucuz olacağını da düşünmüyorum zaten, karşılaştırma yaparken bu açıdan düşünmek lazım birde olayı

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Yalova'da fiyatlar aşırı değildi ama rock-a'dan pahalıydı elbette ancak rock-a forumlarına bakarsak yiyecek kalitesinde Yalova'nın üstün olduğunu görüyorum. Eh 1-2 YTL daha veririm, adam gibi yerim mantığı çıkıyor bu durumda.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
pressure
Üye
Üye

Mesaj gönderen pressure »

ya kaldırımda yere yapiştırıyolar rock-a nın çıkartmalarını :S

Kilitli