Site Hakkında Öneri ve Istekler

Öneriler, düşünce, istekleriniz ve duyurular...
Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

reklam mozilla da üzerine denk geldiği sekmeleri bloke ediyor.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

opera için de aynı sorun geçerli.
betterman.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Reklamın kapattığı bölümlere ana sayfadan ulaşılabilir.Anasayfaya giden en kısa yolda ; Sol üstteki Rocktr logosudur.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

mesaj yazarken daha çok türkçe karakter kullanılsa iyi olur vede ß yerine B kullansak yada onugibi harfler i kullanmasanak. kelimeleri (kElİMelEri) gibi bir büyük harf, bir küçük harf kullanmasak daha güzel olur sanki(msnde nick yazmıyoruz dimi) teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Doğru diyorsun da, yeni nesil böyle ya.Üst düzey Türkçe yazıları var.Umarım gerçek hayatta da böyle yazı yazmıyorlardır.İnsanda alışkanlık yapar mazallah.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

çok mu şikayetçi oluyorum ne. sırf yazmak için konulara yazılar yazmayıda gereksiz görüyorum sanki.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

houseofholy yazdı:sitede rahatsız olduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.. siteye eklenen resimlerin bazılarının çok alakasız ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.. ayrıca hiçbir foruma yazı yazmadan sadece kendi fotoğraflarını yüklemek için siteye girenlerin varlığından rahatsız oluyorum.. nasıl bir çözüm üretilir buna bilmiyorum ama bu konu beni ciddi anlamda rahatsız ediyor..
Ne yazik ki buna müdahalemiz söz konusu degildir. Sonucta orasi kisisel bir alandir.

Fakat, diger kullanicilari rahatsiz edecek boyutta olan fotograflari biz zaten kaldiriyoruz. Onun disinda yapabilecegimiz baska birsey yok ne yazik ki.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

fzyaso yazdı:mesaj yazarken daha çok türkçe karakter kullanılsa iyi olur vede ß yerine B kullansak yada onugibi harfler i kullanmasanak. kelimeleri (kElİMelEri) gibi bir büyük harf, bir küçük harf kullanmasak daha güzel olur sanki(msnde nick yazmıyoruz dimi) teşekkürler.
Bir büyük bir küçük harf kullanarak mesaj yazilmamasi gerektigini zaten forum kurallarinda belirtmistik.

Ayrica, düzgün yazarak ingilizce karakter kullanan (bkz: ben) kisileri uyarma ya da düzeltme yoluna gitmek bence yersiz olur. Zira, insanlar böyle alismis olabilir, klavyeleri ingilizce klavye olabilir vs.vs. gibi nedenler siralanabilinir.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Edmond yazdı:reklam mozilla da üzerine denk geldiği sekmeleri bloke ediyor.
Hem firefox hem de ie7 icin yapabilecegim en iyi ayarlamayi yaptim. Bundan iyisi olmuyor ne yazik ki :)

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Trimpot yazdı:
Hem firefox hem de ie7 icin yapabilecegim en iyi ayarlamayi yaptim. Bundan iyisi olmuyor ne yazik ki :)
şu anda daha iyi. en azından forum merkezi yerine fotoğraf galerisini kapatıyor :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

layne yazdı:
Trimpot yazdı:
şu anda daha iyi. en azından forum merkezi yerine fotoğraf galerisini kapatıyor :)
evet, böyle daha iyi oldu.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Trimpot yazdı:
Gece gece kafam biraz daha calisti sanirim. ie7 icin en iyisini yaptim (tum linkler calisiyor), firefox icinde en iyisini yaptim (ana sayfa linki haric hepsi calisiyor). ana sayfa 'ya ulasmak icin logoya basiniz lütfen tesekkurler :)

Kullanıcı avatarı
azothoth
Üye
Üye

Mesaj gönderen azothoth »

daha önce önerildimi bilemiyorum ama radyo yayını istesek çok mu zahmetli olur aceba?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Evet daha önce bu konu konuşuldu ve şimdilik düşünülmüyor.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Site rengini degiştirelim farklı bir renk tasarımı olsa fena olmaz gerci herkes alıstı bu renge ama yeni bir renk fena olmaz diye düsünüyorum..

Mesajı yazarkende aklıma geldi smiley kısmına alıntı yada haber oldugunu gösterecek kücük belirgin bir ikon konulsa güzel olur diye düsünüyorum..

Şimdilik bu kadar ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

komplikemanyak yazdı:Site rengini degiştirelim farklı bir renk tasarımı olsa fena olmaz gerci herkes alıstı bu renge ama yeni bir renk fena olmaz diye düsünüyorum..

Mesajı yazarkende aklıma geldi smiley kısmına alıntı yada haber oldugunu gösterecek kücük belirgin bir ikon konulsa güzel olur diye düsünüyorum..

Şimdilik bu kadar ..
amatormuzik.com 'dan sonra ikinci isimiz rocktr.com'un tasarimini ve yazilimini ozellestirmek olacak.

o nedenle boyle birsey suan icin dusunulmuyor.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

30.000 e ne kalmış yahu 30.000 nci üyeye bi süprizmi yapsak şuan 29,978 deyiz kücük bir ilçe olduk yakında il olurmuyuz ?
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

10 kasım sebebiyle hazırlanan "özlüyoruz" başlıklı bölümde Atatürk ün naaşını görmek beni rahatsız etti, her gördüğümde tuhaf hissediyorum. başka bir resim konmasını öneriyorum.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

houseofholy yazdı:10 kasım sebebiyle hazırlanan "özlüyoruz" başlıklı bölümde Atatürk ün naaşını görmek beni rahatsız etti, her gördüğümde tuhaf hissediyorum. başka bir resim konmasını öneriyorum.
bu konuda elestiri gelecegini tahmin ediyordum. gereken yapilacaktir. tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SuPeRGiRL »

Sekmeleri tıklamak için ctrl ve scroll yaptım, biraz kocaman olunca tıklanabilir oldu :)

O değil de hep sorucam unutuyorum. Başka birisi bahsetmemiş sanırım.
Foruma girdiğimde "kendi mesajlarınız"a tıklarsam "son gelişinizden bu yana gönderilen mesajlar" özelliğini kullanamıyorum. Tam tersi de aynı şekilde. İkinci tıkladığım boş çıkıyor. Bu bir kural mıdır yoksa?
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ilk üye olduğumda zamanlarda ki eğlenceli, kafa dağıtan başlıkları özlüyorum ve arıyorum hala..

(bknz: serbest kürsü)
(bknz: alttakine soru sormaca)

:|
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Forumda arama yaptığımda hiçbir şeye sonuç bulunamıyor.. başlıklarda aradım

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

bad-dua yazdı:Forumda arama yaptığımda hiçbir şeye sonuç bulunamıyor.. başlıklarda aradım
evet. ne yazik ki o sorunu duzeltemedim.
onun yerine daha kisa bir sekilde: Site Haritasi bölümüne girerek CTRL + F tusuna basin ve acilan pencereye aramak istediginiz konu basligini yazin.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

simsiyah_85 yazdı:ilk üye olduğumda zamanlarda ki eğlenceli, kafa dağıtan başlıkları özlüyorum ve arıyorum hala..

+1235811
dont speak..

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

c.o.b yazdı:
simsiyah_85 yazdı:ilk üye olduğumda zamanlarda ki eğlenceli, kafa dağıtan başlıkları özlüyorum ve arıyorum hala..

+1235811
Azitilmamasi sartiyla tabiki acabilirsiniz.