İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

lonly yazdı:
bad-dua yazdı:lanet okuyorum bu güzel şehrin içine zıçanlara lan beni fitil eden bu izmir insanları hepsi tanrının tek kulu benim diyemi düşünüyo acaba.kaçış planları yapıyorumda nereye gidicemi bilmiyorm önerisi olan varsa kıyak olur.
ankaraya gel ama burda deniz yok dersen değiştirirz külahları :010
valla olabilir aslında sonuçta rok müziğin merkezi sayılır gerçi şindi istanbul atakta ama. bide buna veganın şarkılarında ankarayı o kadar güzel duygu dolu betimlemesini eklersek yakında gelicem heralde oralara acaba önden bi keşifemi çıksam halamlar mevcut orda akraba ziyareti çok özledim felan derim.

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

izmir insanlarına laf atmayınız.çekememezlik yapmayınız. :023 :P

(evet İzmir'liyim.evet gurur duyuyorum.) 8)
in the hopes of creating a horrible zombie..

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Nymphe_MeL yazdı:izmir insanlarına laf atmayınız.çekememezlik yapmayınız. :023 :P

(evet İzmir'liyim.evet gurur duyuyorum.) 8)
neyini çekemicem acaba :-D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

İzmir'li olan ya da çocukluğu İzmir'de geçmiş hemen hemen herkes tanır İzmir Fuar Hayvanatbahçesinde ki Fil Bahadır'ı. Rahmetli olmuş...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

İzmiri görmek istiyorum. bakalım nezamana kısmet olur.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

jonnathan yazdı:İzmir'li olan ya da çocukluğu İzmir'de geçmiş hemen hemen herkes tanır İzmir Fuar Hayvanatbahçesinde ki Fil Bahadır'ı. Rahmetli olmuş...
o öleli baya oldu diye biliyorum hatta "Pak Bahadır"dı eskiden sadece bu hayvanı görmek için giderdim artık hiç gitmiyorum..burda kaldığı 15senede inanılmaz bi insanlık kazanmış hayvandır bide fıstık veya ne atıyolarsa işte hortumuna ister yere atarsan da gözünün içine öyle bi bakardı ki ulan gidip alıp ağzının içine mi koysam diye düşündü insan..onun yanına getirdikleri fil de -begümcan mı ne- Bahadır'ın ölümüne neden olan hastalığa kapılmış ama kurtarmışlar bikaç hafta önce..Bahadır'ı insan hatta akrabam veya enazından çok yakın bi dostum olarak hep hatırlıycam..İzmir'de görülmesi gerekler ilk 5inde kesinlikle olan bi hayvandı
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
tuje_fe
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuje_fe »

izmir de dogmuş büyümüş biri olarak izmirde ölmeyi istemek normal bişi olsa gerek :D yaf küçüktür belki istanbulun yanında ama o kdr da bi gsldir
grace: two wrongs dont make a right.. axel: but what if we are two rights and everyone else is wrong?

Kullanıcı avatarı
pressure
Üye
Üye

Mesaj gönderen pressure »

çok seviorum izmiri :) bi daa doucak olsam yine izmirde doomak yine izmirli olmak isterdim =) herbişei güzeldir izmirin. umarım hiç bozulmaz hep böyle kalır.. bi aralar körfeziydi pis kokan şimdi onu da temizledirler. gerçekten güzel bir şehir. deniz kenarı alsnck ksk sahil vsvs... bissürü hikaem vardr buralarda :) mutlaka gidilip görülesi bi yer...

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

theHeLL yazdı:
jonnathan yazdı:İzmir'li olan ya da çocukluğu İzmir'de geçmiş hemen hemen herkes tanır İzmir Fuar Hayvanatbahçesinde ki Fil Bahadır'ı. Rahmetli olmuş...
o öleli baya oldu diye biliyorum hatta "Pak Bahadır"dı eskiden sadece bu hayvanı görmek için giderdim artık hiç gitmiyorum..burda kaldığı 15senede inanılmaz bi insanlık kazanmış hayvandır bide fıstık veya ne atıyolarsa işte hortumuna ister yere atarsan da gözünün içine öyle bi bakardı ki ulan gidip alıp ağzının içine mi koysam diye düşündü insan..onun yanına getirdikleri fil de -begümcan mı ne- Bahadır'ın ölümüne neden olan hastalığa kapılmış ama kurtarmışlar bikaç hafta önce..Bahadır'ı insan hatta akrabam veya enazından çok yakın bi dostum olarak hep hatırlıycam..İzmir'de görülmesi gerekler ilk 5inde kesinlikle olan bi hayvandı
... :020
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

yaw bahadırın heykelini dikicekmiş aziz kocaoğlu öle bişi duymuştm =)
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

ScarTissue yazdı:yaw bahadırın heykelini dikicekmiş aziz kocaoğlu öle bişi duymuştm =)
Evet Sasalı'da açılacak olan doğal yaşam parkına.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Antalya'dan sonra en merak ettiğim yer İzmir dir.inşallah bi gün
gitmek nasip olur bana :) (allahım duy sesimi :-D )

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

gel gel bekleris ;)) izmirim süperdir yaw Şöle gidersn kıbrıs şehitlerinde gezinirsin alırsın taş fırından zeytinlini gidersn bahaneye alırsn çayınıda oh misss sora akşam serinliğinde çıakrsn kordona çimler zaten full dolu oluyor yayılırsın arkadaşlarınlaa bi yandn çimlerin kokusu bi yandn denizin sesi bi yandn gülüşen gençler oh ohh cnm çekti yine =))
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ScarTissue yazdı:...alırsın taş fırından zeytinlini gidersn bahaneye alırsn çayınıda oh misss...
Valla kendim yazsam aynısın yazardım.Tek ben böyle yapıyorum sanıyordum :-D

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

ehueheuhe =)) yalnız değilsin ;)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Manisa'da ki orman yangınından İzmir'de gökyüzü kıpkızıl oldu. Ege TV'ye göre Manisa'da ki yetkililere önceden ormanları yakacaklarına dair telefonlar geliyormuş. İnsan haklarıymış, hakmış, hukukmuş hepsini bırakıp, güvenlik güçlerinin yapanları yakaladıktan sonra yangının ortasına atmaları taraftarıyım.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Zaten su anda yakaköy'lüler her gece 20'şer kişilik ekiple devriye atıyorlar. Hoş adam sabahtan başlıyor yakmaya ama o da bi önlem sonuçta.. Ben adamın yakalandıktan sonraki halini görmek istemiyorum.. :) Herhalde o yanan ağaçları kazık yapıp.. nese..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

dün değil evvelsi gün gaziemirdeydim arkadasım yemin töreninde.. 1,5 yıldan sonra özlemişim:) hele küçükparkta bi kafede dandik bi çaya dünyanın parasını vermeyi bile =)

Kullanıcı avatarı
chakow
Üye
Üye

Mesaj gönderen chakow »

en kısa zamanda gitmem gereken yer...
..,,where i lay my head is home,,..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

abim izmir-bornovada askerlik yapıcak bu sayede bende en kısa zamanda
çok merak ettiğim izmir i görücem sanırım :) bornova nasıl bi yer izmirli
birileri var mı ??

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

kitten yazdı:abim izmir-bornovada askerlik yapıcak bu sayede bende en kısa zamanda
birileri var mı ??
Ege Universitesi'nin burada bulunmasindan dolayi en aktif ilçedir Bornova.
Abine ihtiyaci oldugu zamanlar yardimci olabilirsek ne mutlu bize. Bilgilendirmen yeterli olacaktir.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

kitten yazdı:abim izmir-bornovada askerlik yapıcak bu sayede bende en kısa zamanda
birileri var mı ??
emin ol süper bi yer .. yalnız evden çıkıp yalnız içki içemediğin tek yer:) kesin içerken birileriyle kanka oluyosun :) tabi mekan bazlı sölüyorum.. gidilesi yer .. özledim bak gene puff...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Trimpot yazdı:
birileri var mı ??
Ege Universitesi'nin burada bulunmasindan dolayi en aktif ilçedir Bornova.
Abine ihtiyaci oldugu zamanlar yardimci olabilirsek ne mutlu bize. Bilgilendirmen yeterli olacaktir.
oo süper bi haber bu işte
sölemeniz bile yeterliydi cnm ama gerekli bişiler olursa haber ederim :)
bu yaz tatil için izmiri düşünüyoruz bakalım kısmet..

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

hi_fi_girl yazdı:
birileri var mı ??
emin ol süper bi yer .. yalnız evden çıkıp yalnız içki içemediğin tek yer:) kesin içerken birileriyle kanka oluyosun :) tabi mekan bazlı sölüyorum.. gidilesi yer .. özledim bak gene puff...
Bu içki meselesi genelde belli mekanlarda söz konusu olur bornovada bazı mekanların adı çıkmıştır bu yüzden..bide bilmem bana mı rast geliyo...hiç tanımadığım insanlarla bi şekilde tanışıp uzun uzun muhabbet ediyoz geçenlerde yine elemanın biri yerde 50 ytl bulmuş gelip bana anlattı,yarım saat muhabbet ettik tanımam etmem adamı ulen ben bulucem o parayı saatte 100 km hızla uzaklaşırım ordan : )

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

geldiğimden beri çıkmadım ewden )= Yarın şu izmirinn tadını çıkarcam inş =D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..