Summer Rock Open Air İstanbul 17-18-19 Ağustos 2007

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Bugün sanırım.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bugün gitmiş olanlara da sürpriz olmuştur... yarın da ben orda olacağım. öfkeli bir kalabalık göreceğim sanki...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Öfkeliden ziyade alakasız bir kitle görecek olman daha bi olası.
sleeping with the earth my dying bride

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Bayağı yerden "bedava bilet var, istiyorsan vereyim" şeklinde teklifler aldım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Uyuya kalip festival gidemem çok ilginç oldu.U.D.O'yu izleyemedim.Umarim bir daha gelir.Hatta mesken tutar.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Madball diyorum başka birşey demiyorum.

Ketum da güzeldi, hakkını vermek lazım.

Malt mükemmel bir grup, iyi ki varlar, yoksa kapatırım Türkçe rock defterini.

Art Niyet izledim, kızlara bakma için, o da iki şarkı falan.

Zeynep anlatsın bence daha iyi olur :p

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

zeynep mi kaldı ya? :010 iptal durumdayım ben. :010

4 günlük mesaiden sonra hala kendime gelemedim...

perşembe alana girdim, çadırımı kurdum, zeynep hadi görevlilere yemek hazırlıyoruz. bazı günde 2 veya 3 kez görevli bayan arkadaşlar (ki sadece iürk hatunları) diğer görevlilere yemek için birşeyler hazırladık. gerçi bu ekmek peynir domates salam ve salatalıktan oluşsa da hazırlanması gereken ekmekler 200 küsür olunca otomatiğe bağlıyor insan. perşembe günü fazla iş yoktu yemekten başka. ha bir de kapıda bayan güvenlik olmayınca hatunların çantalarını didiklemek yine bize düştü.

cuma cumartesi ve pazar günlerim sahne arkası ve kamp alanı arasında koşturmakla geçtiği için pek birşey anlamadım.
gruplara geçersek, altarı izlemedim. sorgespeli de. ya da ben ilk gün için izlediklerimi yazayım, uçk grind, murat net ve catafalque. catafalquetan sonra bir grup daha çıkmış ama ben o sırada çadıra doğru sürünüyordum. seyirci beklenenden kat kat daha azdı. o kadar beleşe dağıtılan bilete rağmen...

ikinci gün izlediğim gruplardan magilum vardı, pek beğendiğimi söyleyemem, episode yine başından aşağı kan döktü, sahnenin demirlerine tırmandı vs... affliction ve soul sacrifice ı dinleyebildim, izleyemedim. moribunda göz attım, kimim ben kayboldum vs...
udo çıktığında arkadan izleyebildim anca. pek sevmem ama seyirci gayet memnun görünüyordu. memnun kalmasalardı bari...
moonspell i ilk kez izledim. çooook beğendim çok. çat pat ispanyolcamla kendilerine bol bol saçmaladım.
cumartesiden sonra alandaki izleyici sayısı yarıya düştü zaten... yine cumartesi günü konser öncesi moonspellin acil normal ısıdaki su isteği yüzünden alanda koşturmamdan ötürü dizimi bir bariyere çarptım, çarpmak denemez, demir girdi dize resmen. demir de paslı çıktı... bu nedenle pazar sabahım nöbetçi eczane ve tetanoz aşısı aramakla geçti.

pazar günü overload vardı ilk grup olarak. klübümüzün elemanları olmasıyla kaçırmadım haliyle. ardından ketum çıktı. ilk defa izledim, çok da beğendim. saints n sinners çıktığı sırada yemek hazırlamakla uğraşıyordum yine. art niyet dağıttıkları 69 art niyet doları ve vay be yazan sütyenlerle eğlendirdi insanları. o sütyenlerin sadece erkeklere verilmesi de ayrı bir olaydı zaten. sağolsunlar çoğu da tişörtlerinin üstüne takıp gezdiler. sahne arkasında çok fantastik fotoğraflar çekildi. dorian yerine kül diye bir grup çıktı. ardından malt... seyircileri bariyerlerin önüne alıp ace of spades çaldılar. sahnedeki en rahat gruptu herhalde.. madball alana geldiği anda dayanamayıp çıktım ben de. millet kafa göz dağıtmış duyduğum kadarıyla.

onu da r1g0r a bırakıyorum. :010

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Seyirci açısından Türkiye tarihinin en sert konseri oldu bu. Millet hayvan gibi girdi birbirine, bu kadarını beklemiyordum. Bir arkadaşım hastanelik oldu zaten, ambulansla çıktı alandan ama çok önemli birşeyi yok gibi. Vokal (Freddy) sahneye İstanbul tişörtüyle çıkınca bana birşeyler oldu zaten. En sevdiğim şarkılardan biri olan Demonstrating My Style ile başlamalarıyla da kendimi kaybettim : ) Toz bulutunun yüksekliği 10 metreyi geçti herhalde, çok fenaydı çoook. Ketum da çok feciydi, onda da hayvanlık yaptım biraz : )

Ben orada 1 gece bile kalmam, kafayı yerim herhalde :p

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bayanlar tuvaletinin aşırı temiz olması beni çok şaşırttı. erkekler tuvaleti o kadar hijyenik değil diye duydum ama girene sormak lazım bir de. bunların dışında ufak tefek güvenlik problemleri olmuş. bir de en ihtiyaç duyduğumda ambulans veya sağlık görevlisi bulamadım.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

İşin garibi "Madball ne lan?" diyen adamların hepsi bir anda koyu Madball fanı oluverdi, memleketin kaderi olsa gerek bu.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bedava davetiyem vardı hemde çifter çifter=) fakat gidemedim bu festivale.
zaten gitseydim de malt ve madball'ı izlemek için giderdim.ki düsündüm de fakat sarıyerden eve dönüş o saatten sonra çok zor olacağından cesaret edemedim açıkçası.
ayrıca madball konserindeki atmosferi gerçekten çok merak ediyorum.r1g0r biraz anlattı fakat genede anlatılmaz yaşanır bir konser olmustur kesinlikle=)

bide r1g0r bu ülkede herkes 1 dakkada 'fan' oluyor bir gruba..tüm grupla için geçerli bu =)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

ehehe buda benden size hediye :C

http://www.youtube.com/watch?v=zympSYXJZv0

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Festivale kombine veya 2.günü seklinde gidipte U.D.O ' yu izlemeyen varsa yuh yazik lanet olsun ona.Tarihe saygi lütfen.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kilitli