Trend Show '08

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

wolfali yazdı: bu sene geçen senekinden kat kat daha organize ve daha iyiymiş.en azından marka sayısı ve stand sayısı bakımından..geçen sene giden arkadaşlar öyle diyor =)

Ayrıca bugün tek kelimeyle harikaydı..
Malt'ın harika bir performans sergilemesinin yanında Cenk'in soğuk esprileriyle ortamı iyice koparması süperdi gerçekten..

Duman konserinin ortamı haykodan daha beterdi.Doğal olarak daha fazla bir kalabalık vardı,ayrıca güvenliklerin barikatlarla izleme alanını ayırması iyice izdihama yol açtı.En arkadan sadece batu'nun kafayı görürken barikatlardan zıplayıp,çıkan geniş çaplı hayvani pogolarda öne kaynayıp en önlerde yer tuttuğumuz için gerçekten takdir ettim kendimizi.O kadar eziyete değen bir performanstı,süper ve ötesiydi cidden.2-3 şarkı dışında hepsinde hayvani pogolar yapılmasa daha da iyi olacaktı tabi.En önde tamda pogonun merkezinde olmak o konserde dayak yemekle aynı şeye denk geldi.Hadi pogo yaptın be kardeşim neden var gücünüzle birbirinize vuruyosunuz ? İnsanlık mı öldü diyesim geldi içimden..
Duman'ın sahne performansına değer di tabi orası ayrı.Nasıl bir bütünleşmedir,nasıl bir performanstır yıllardır anlayamadım bu grubu.

MVÖ'nün akustik performansı sıktı beni doğrusu..

Ayrıca Nintendo wii'de rakip tanımadığımı bugün'de kanıtladım 4-5 kere,bence bana hediye etmeleri lazım o cihazı :P
bende o duman konserindeydim malta yetişemedim çok üzldm ya aslıya yetştm aslıylşa başladık ilerlemeye böle sallana sallana pogo yapanların arasından boş buldkça öne geçitik duman konserine 30-40 dk fln kalşmtı ben dayanamadım nefes alamadım çıktım ordan çıkamadım daha dorusu ben geçiorum çantam taklıo en sonnda çıktım ve sol tarfta bi yerde barikatın üzerinden izleim baya eğlenceliydi kırdı geçirdi süper bi adam kaan mikrofonu o demirimi sapımı neyse onla beraber havaya kaldırıp yaptığı hareketler çok komikti :-D güzel bi gündü keşke kombine alasaydım :(
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

16.30da mı ne aylin aslımın vestel standında imza gunu var. galiba wii oynatcakmısım ona:D öyle dediler

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Gerçekten muhteşem bir aktiviteydi.Zaten tanıtımında da dediği gibi :''Tek kelimeye sığmayan şişman aktivite''..
4 günümü doya doya yaşattığı için organizatörlerine de ayrıca teşekkürler =)
İlk iki gün muhteşem ötesi geçtikten sonra c.o.b ve playhard'ın katılımıyla olay çığrından çıktı :P
(Zaten bu c.o.b'la ne zaman bişey yapsak işin şeyi çıkıyor ya neyse.)
Konserlerde nasıl çevredekiler rahatsız edlir ?,Belli bir alandaki kızlar nasıl uzaklaştırılır ? adındaki dersleri alabilceğiniz isimler bunlar :P
Özellikle playhard'tan.Adam hangi ortama girse dağıttı ya yok böyle bir olay :P

Son gün performanslarından biraz bahsedecek olursak: Buz süperdi doğal olarak.Zaten bu olayda en çok beni çeken gruplardan biriydi ve hakkını da verdiler olayın.İmza saatinde bedava albüm dağıtmaları ve bolca fotoğraf çektirtmeleri de kendilerine duyduğum sempatiyi katladı..Bide gitaristin:''Al buda benden sana'' diyerek penasını vermesi..=)

Kargo:Bildiğimiz Kargoydu valla gene iyilerdi,yeterince costurdular milleti.

Gripin:Özellikle coverları süperdi.

Göksel:Valla eğlenmek için şartlanmıs bişr topluluğu eğlendirdi hakkını vermek lazım.Tabi Playhard ve c.o.b pogovari olaylara girmese daha iyi olacaktı..(çevreye verdiğiniz rahatsızlıktan dolayı özür dilemeniz lazım bence ) =)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

aman yarebbi ben nasıl tek gün gittim bu aktiviteye nasıl.......ahh ahh
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

wolfaliye katılıyorum :) diğer arkadaşlarım olmasaydı daha fazla vakit geçircektik
birlikte ama ezilme tehlikeside kesinlikle yaşıycaktım yanlarında, ilki Kargoda oldu zaten yerle bir oluyordum bir kere zor toparladım :) ama yinede herşeye rağmen güzel bi etkinlikti Göksel den beklemediğim bi performans gördüm herkes coştu ve eğlendi ...güzeldi işte kaçıranlar üzülmeli bence :-D

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iyiki bitti diorm :D :D
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Ali kardeşim özetlemiş. haftasonu ve çok çok şahane gruplar olmamasına rağmen bu kadar eğlendiysem haftaiçi kimbilir nasıldı?? hele cuma günü yaa neyse çalışan bi insan olarak pazar günü yani songün bugün gidebildim. şahane ötesiydi gripini dinleyemedik pek arkisişlerle aklımız üst kattaki aktivitelerde kalmıştı:) drum solo ile çaldık oynadık acaip güseldi bilen var ise. tatma ayağına beleş yedik içtik o çok iiydi (: wolfali kardeşimizi c.o.b uda görmüş olduk sonradan dank etti kafama birlikte neden resim çekinmedik diye ama olsun. kargo iiydi tam dibindeydik adamların sahne enerjisi tamamen bize yansıdı hopladık zıpladık. göksel ile de manyak manyak hareketler yaptım ben Ali ile aynı taraftaymışız ama görmemişler hayret deli danalar gibi savuruyodum kendimi :) bir solukta böle annattım ama anlatılmaz trend show yaşanırdı yani (:

not: çektiğim resimleri en kısa zamanda paylaşicim sizle arkidişlerim (:

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

omarylmz yazdı:iyiki bitti diorm :D :D
''wolfali'den kurtulduğuma seviniyorum''deseydin içinde kalmasın :P

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
niye be sakin sakin duruyodunuz ben geldiğimde :)

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
wolfali yazdı:
ben sana da mı wii oynattım? wolfali sen yine iyiydin. gunde 10kere oynayanlar vardı:D

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
wolfali yazdı: ''wolfali'den kurtulduğuma seviniyorum''deseydin içinde kalmasın
ben sana da mı wii oynattım? wolfali sen yine iyiydin. gunde 10kere oynayanlar vardı:D
yk ben oynamadım ya geldiğimde bunlar oynucaklardı herhalde :) oynucak gibi duruyolardı ve oynadılar da. biz sadece bi naber nasılsın yaptık sonra görüşemedik bi daha. benim yanımda arkadaslar ve sevgilim olduğu için (: ama bi dahaki etkinliğe tek gelecem inşallah (:

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
omarylmz yazdı:
hi_fi_girl yazdı: niye be sakin sakin duruyodunuz ben geldiğimde :)
yk ben oynamadım ya geldiğimde bunlar oynucaklardı herhalde :) oynucak gibi duruyolardı ve oynadılar da. biz sadece bi naber nasılsın yaptık sonra görüşemedik bi daha. benim yanımda arkadaslar ve sevgilim olduğu için (: ama bi dahaki etkinliğe tek gelecem inşallah (:
haa bi yerden sonra yorgunlktan otomatige baglıodum da acaba geldn ben rocktrden dedn oynadn fln da ben mi hatrlamıom die sordum

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
omarylmz yazdı: ben sana da mı wii oynattım? wolfali sen yine iyiydin. gunde 10kere oynayanlar vardı:D
haa bi yerden sonra yorgunlktan otomatige baglıodum da acaba geldn ben rocktrden dedn oynadn fln da ben mi hatrlamıom die sordum
ya ben cok istedim bi araba yarışı yapim diye ama işte erkek arkadasım sağolsun sürüklüye sürüklüye bi hal eti beni oyun oynayamadım ps da diğer etkinliklere katıldık (:

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

wolfali yazdı:Gerçekten muhteşem bir aktiviteydi.Zaten tanıtımında da dediği gibi :''Tek kelimeye sığmayan şişman aktivite''..
4 günümü doya doya yaşattığı için organizatörlerine de ayrıca teşekkürler =)
İlk iki gün muhteşem ötesi geçtikten sonra c.o.b ve playhard'ın katılımıyla olay çığrından çıktı :P
(Zaten bu c.o.b'la ne zaman bişey yapsak işin şeyi çıkıyor ya neyse.)
Konserlerde nasıl çevredekiler rahatsız edlir ?,Belli bir alandaki kızlar nasıl uzaklaştırılır ? adındaki dersleri alabilceğiniz isimler bunlar :P
Özellikle playhard'tan.Adam hangi ortama girse dağıttı ya yok böyle bir olay :P

Son gün performanslarından biraz bahsedecek olursak: Buz süperdi doğal olarak.Zaten bu olayda en çok beni çeken gruplardan biriydi ve hakkını da verdiler olayın.İmza saatinde bedava albüm dağıtmaları ve bolca fotoğraf çektirtmeleri de kendilerine duyduğum sempatiyi katladı..Bide gitaristin:''Al buda benden sana'' diyerek penasını vermesi..=)

Kargo:Bildiğimiz Kargoydu valla gene iyilerdi,yeterince costurdular milleti.

Gripin:Özellikle coverları süperdi.

Göksel:Valla eğlenmek için şartlanmıs bişr topluluğu eğlendirdi hakkını vermek lazım.Tabi Playhard ve c.o.b pogovari olaylara girmese daha iyi olacaktı..(çevreye verdiğiniz rahatsızlıktan dolayı özür dilemeniz lazım bence ) =)
gerçekten çok eğlendik konserler ve aktiviteler çok iidi. korayın dediği gibi aslında herkes eğlenmeye şartlamış kendini kıvılcım çıksa hemen alev alıodu ortalığı :-D herkesin performansı çok iidi feri zate gökselde koptu aliyle gripinde bile pogo yaptık toplu olarak sanırım bi tek kargoda bulundukki muhteşemdi. vodafane standında olması tek eksi yünüydü ama merdiven önünden en öne kadarda gidebildik ipek ezilmekten zor kurtuldu. öne aldık sora onu.bu arada siteden kitten, hi fi girl,omrylmz lada tanışma fırsatı buldum.geçen seneye göre güvenliği dahada abarttıklarını gördüm bi sigaradan en fazla 3 fırt çekebildim içerde konser alanı dahil. sadece konserlerlede sınırlı deildi tabe aktivitelerde çok iidi ps3 te elimden zor kurtulan biri varki sormayın gitsin :-D söledim ya çok eğlendik işte..
dont speak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

wii'de elimden kurtulamayan biri varki sormayın gitsin :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pLayhard »

HEEEHEHEH :)) BEncede süperdii kesinlıkle çevremize olaaan üstü bi raatsızlık verdik bundan grur duyduumu söyleyebilrimm çunkü bis bisdik ve olduumuz gibi ordaydık kankam yanımda ( C.O.B ) birde olaya Wotka grince bisi kım tutar : D ALİ kardeşmde iyi bir itibar uyanrımadımdan eminim ama napak moruk bis kankayla bi ara gelince böle çığrından çıkıoruz : D bisde böle yaşadıımızı hissedioruz kızlardan yedimmiz hakaretin haddi hesabı yok ama tINNN : D kımn ne düşündüü bizi bağlamaz bis keyfimze bakarız dime kanka :p aLi de gizli bi potasiel söz konusu ortaaa çıkarmak biraz zor olduysa da ali' de kopartmayı başardık saten oda dün hazrmş sanke :p öle masum durduuna bakmayın :-D nsee geçen senede bis ordaydık çokta güzeldii bu senekı de süperyhhh geçtii tşkler C.O.B tşk ALi kardeşş :) BU arada verdiimizz raatsızlıktan pişman deilizz :)bence perfonmansımzıı kutlamanız qerekliydii :003 pLayhard + C.O.B + WoLfALi + Wotka = Hayat :p

<< Anlatması zor giT yaşa we gör >>
bu karanligin icine düsmeyi ben istememistim.. ama ne yapabilirim ki.. karsi koyamadim.. karanlik yaklastikca i$ik kayboldu..

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

pLayhard yazdı:HEEEHEHEH :)) BEncede süperdii kesinlıkle çevremize olaaan üstü bi raatsızlık verdik bundan grur duyduumu söyleyebilrimm çunkü bis bisdik ve olduumuz gibi ordaydık kankam yanımda ( C.O.B ) birde olaya Wotka grince bisi kım tutar : D ALİ kardeşmde iyi bir itibar uyanrımadımdan eminim ama napak moruk bis kankayla bi ara gelince böle çığrından çıkıoruz : D bisde böle yaşadıımızı hissedioruz kızlardan yedimmiz hakaretin haddi hesabı yok ama tINNN : D kımn ne düşündüü bizi bağlamaz bis keyfimze bakarız dime kanka :p aLi de gizli bi potasiel söz konusu ortaaa çıkarmak biraz zor olduysa da ali' de kopartmayı başardık saten oda dün hazrmş sanke :p öle masum durduuna bakmayın :-D nsee geçen senede bis ordaydık çokta güzeldii bu senekı de süperyhhh geçtii tşkler C.O.B tşk ALi kardeşş :) BU arada verdiimizz raatsızlıktan pişman deilizz :)bence perfonmansımzıı kutlamanız qerekliydii :003 pLayhard + C.O.B + WoLfALi + Wotka = Hayat :p

<< Anlatması zor giT yaşa we gör >>
işte bnm kankam :wink:
dont speak..

Kilitli