Taksim Ritim Bar

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Taksim Ritim Bar

Mesaj gönderen theHeLL »

en baştan söyleyeyim tavsiye için değil direk gördüğünüz yerde kaçmanız için bunu yazıyorum buraya hele ki gece geç saatlerdeyseniz sakın girmeyin hemen nevizadeye veya istiklale kaçın..neden mi?..herzamanki gibi abartmıyorum bu seferkini gerçekten de kötü..ilk girdiğinizde ortam süper hem de bu saatte açık bide damsız almaması sadece gözünüze batan iyi tarafları ulacak..he bide biranın çok ucuz olması 33lük 2,50lik 3 ve 70lik 4ytl..nası süper dimi mekan?!aslında ben de bunu girerken yanımdakinin kulağına fısıldamıştım ama işte gerçek denen sopanın bitarafınıza sertçe girmsi sanırım böyle bişey =)..neyse ilk olarak ben gibi bi erkekseniz ve gay lerden nefes almamaları bile gerektiğine inancınızdan dolayı öldürmek istiyorsanız mekanın sahibinin gay olduğunu ve müşteri olan herkese sarktığını duymak sizi üzebilir =)..ayrıca garsonların -zaten pek de bi garson yok 2ydi galiba- genelde gayvari ve biraz da üstten konuşmaları -sanırım bu da fiyatların ucuzluğundan ve yiyip içip zıçıp dittirin gidin diye düşünmeleri ve bunu söylemelerinden- da fiyatlara oranla üzücü olabilir..neyse son olarak da sahipsiz ve tek oturan dişiler görebilirsiniz -veya erkekler- sakın sarkmayın çünkü tecrübe demiyim de denemem oldu buna benzer bi olayı ama pek de tekin pabuç değiller yani ne olucağınız hatta sabaha nerde uyanacağınız komple Allah'a bile kalabilir hem de siz bişey yapmadan..

son söz olarak da REZALET biyer sakın gitmeyin önünden bile geçmeyin..hee bide yeri vardı dimi..nevizade nin girişinden aşağıya doğru sallanıp bi sol yapıp biraz yürüdükten sonra tekrar bi sol yaparak paralel sokağa saptığında sizi bekliyo olucaktı..benden uyarması
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

hmmmm... benim çok sık gittiğim bir yer burası ama hiç dediğin gibi gelmedi bana nedense...

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

belki de benim gittiğim saatten olabilir ama insanların karakterlerini değiştirmez sanırım saat..yine de bence dikkatli ol sende

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

olabilir tabi. saatine göre gelen müşteri de garson da farkeder. çok geçe kalmam genelde. orda olduğum saatlerde de hep öğrenciler oluyor. yabancı bir de garson almışlardı. hala orda mı bilmiyorum. çok şirin bir bayandı. :010

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

açıkça itiraf edeyim ben en iyisi..ben gittiğimde bi elemanla gittik zaten saat de 4tü yukarda anlattıklarım hepsini de yaşadım yani yalan yok..bi tane lavuk vardı sadece o da bişey sordum ben şimdi hatırlamıyorum anlamadı bu eğildi kulağıma what dedi ben de bittim o an..bilmiyorum abartıyo da olabilirim ama yaşadım ondan yani..sen bana bakma yani =)

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

müşteriye göre muamele dermişim... :P şaka şaka... bar ortamıdır doğrudur, olur tabi. o yüzden yıllardır gittiğim barlardan şaşmam pek. sevmiyorum bilmediğim bar ortamlarına girmeyi. değişiklik de iyidir ama bazen. hele de az paraya çok bira içmek istiyorsam. :-D vodka falan da içiyorum orda. fena değildi.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

..
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

Lysippe yazdı:müşteriye göre muamele dermişim... :P şaka şaka... bar ortamıdır doğrudur, olur tabi. o yüzden yıllardır gittiğim barlardan şaşmam pek. sevmiyorum bilmediğim bar ortamlarına girmeyi. değişiklik de iyidir ama bazen. hele de az paraya çok bira içmek istiyorsam. :-D vodka falan da içiyorum orda. fena değildi.
aynen ya çok ucuz mekan,bnce arkadaşımın abarttığı kadarda kötü deil.
dont speak..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Geçen yaz gitmiştim bir kez, daha doğrusu İstanbulda yaşayan yabancı bir arkadaş götürmüştü (ucuz diye). Kötü değildi bence.

Kullanıcı avatarı
kuntiz
Üye
Üye

Mesaj gönderen kuntiz »

yok yaa abartmayın okadar paranoya yapmayalım , ben çok gitmişimdir hiç öle iş koyan gay patron falan görmedim , garsonlarda kırık konuşmuyor.. mekanın tek sorunu yanında hatun yoksa terasa çıkamaman :D onuda yanına alacağın bi hatunla çözebiliyosun :P bira ucuz ,müzikler fena diil ... ayrıca diyelimki adam gay diyelimki geldi yazıldı ,iş koydu falan ... kalkar gidersin ortamdan tutup zorla yapacak diil ya:D bi dakkaa !!! yaparmı lan acabaa ??? yok yok yapmazlar canımm ...yapmaz yapmazz ... :D

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Hatunsuz çıktım terasına ama yanımda Alman arkadaş vardı, o yüzden ses çıkarmamış olabilirler.

Kullanıcı avatarı
PeebLess
Üye
Üye

Mesaj gönderen PeebLess »

Obaa Ritim iyidir güseldir ucuzdur hoştur severim :D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

theHeLL yazdı:açıkça itiraf edeyim ben en iyisi..ben gittiğimde bi elemanla gittik zaten saat de 4tü yukarda anlattıklarım hepsini de yaşadım yani yalan yok..bi tane lavuk vardı sadece o da bişey sordum ben şimdi hatırlamıyorum anlamadı bu eğildi kulağıma what dedi ben de bittim o an..bilmiyorum abartıyo da olabilirim ama yaşadım ondan yani..sen bana bakma yani =)
ay çok merakımı cezbetti :-D ankarada da var böle bi mekan...
bi ara gidelim mi ku :D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???