Uni-Rock Festivali / 20-22 Haziran @İstanbul

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Uni-Rock Festivali / 20-22 Haziran @İstanbul

Mesaj gönderen KoRn_eR »

UNI-ROCK FESTIVAL

İstanbul yepyeni bir rock müzik festivaline hazırlanıyor; Uni-Rock Festival.
20-22 Haziran 2008 tarihleri arasında, farklı şehirlerden üniversite öğrencilerinin katılımıyla konaklamalı olarak düzenlenecek Uni-Rock Festival'da 3 gün boyunca birçok popüler yerli ve yabancı grup/sanatçı performans sergileyecek.

Parkorman'da bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Uni-Rock Festival, tüm katılımcılarına müziğin yanısıra gerçek anlamda tatil havası yaşatmak amacıyla birçok farklı etkinliğe sahne olacak.

Yaklaşık 30 yerli ve yabancı grubun sahne alacağı festivalin katılımcıları, 3 gün boyunca çeşitli workshop'lar, sponsor firmaların etkinlikleri ve sanatçıların imza günlerinin yanısıra açıkhava sineması, paintball, sörf, kano, dağ bisikleti ve rope climbing gibi birbirinden eğlenceli aktivitelerden yararlanabilecekler. Tüm bu farklı aktivitelerin tek bir amacı var; katılımcılara uzun süre unutamayacakları gerçek festival deneyimini yaşatmak.

Resim

Diğer sanatçı ve gruplar, program akışı, ulaşım ve konaklama, bilet fiyatları, toplu bilet satışı ve diğer bilgilere festivalin çok yakında yayına girecek web sitesinden ve Biletix sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Sınırlı sayıda indirimli kombine+kamp ve günlük biletler çok yakında tüm Biletix satış noktalarında.
En son KoRn_eR tarafından 30 Nis 2008 18:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

eyvah eyvah diyorum.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

tek kelimeyle bu organizasyona hasta oldum,
zamanlama açısından etkinlikler açısından
kaçırılmaması geren bir fırsat :)
öss sonrası stres atmak için bundan iyisi düşünülemezdi :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Anathema iptal.
sleeping with the earth my dying bride

Frey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Frey »

Opeth ve Testament

- Konser düzeni ayaktadır.
- Bütün katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

- Festival alanındaki ses düzeni geçici duyma bozukluğuna yol açabilir. :)

- 13 yaşını doldurmamış katılımcılar yanlızca anne veya babalarının refaketinde katılabilirler.
- Festival alanına Kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
- Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
- Festival 20-23 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır
ex baddua

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Anathema belki bininci kez ülkemizde.Bu sefer kaçırmak olmaz : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

KopuK
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen KopuK »

Arkadaşlar anathema iptaldir onun yerine opeth geliyor biraz yazıları okuyunuz yaw..

Onun Haricinde biletler satışa cıkmıştır..

Şimdilik acıklanan gruplar şu şekilde ve kombine biletler hızla tükeniyor bildigim kadarıyla..

Resim

UNI-ROCK FESTIVAL 2008

İstanbul yepyeni bir rock müzik festivaline hazırlanıyor; Uni-Rock Festival.
20-22 Haziran 2008 tarihleri arasında, farklı şehirlerden üniversite öğrencilerinin katılımıyla konaklamalı olarak düzenlenecek Uni-Rock Festival'da 3 gün boyunca birçok popüler yerli ve yabancı grup/sanatçı performans sergileyecek.

Parkorman'da bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Uni-Rock Festival, tüm katılımcılarına müziğin yanısıra gerçek anlamda tatil havası yaşatmak amacıyla birçok farklı etkinliğe sahne olacak.

Yaklaşık 20 yerli ve yabancı grubun sahne alacağı festivalin katılımcıları, 3 gün boyunca çeşitli workshop'lar, sponsor firmaların etkinlikleri ve sanatçıların imza günlerinin yanısıra İstanbul'un en büyük açıkhava havuzundan da yararlanabilecekler. Tüm bu farklı aktivitelerin tek bir amacı var; katılımcılara uzun süre unutamayacakları gerçek festival deneyimini yaşatmak.

Uni-Rock Festival'da sahne alması kesinleşen ilk gruplar;

OPETH
TESTAMENT
PENTAGRAM
ORPHANED LAND

MALT
MORIBUND OBLIVION
CATAFALQUE
FALSE IN TRUTH
SOUL SACRIFICE
CROSSFIRE
INSISTENCE
ALTONA
HERETIC SOUL
OBSTINACY
UNLEASH
AFFLICTION
PRIME OBJECT

Diğer sanatçı ve gruplar, program akışı, ulaşım ve konaklama, bilet fiyatları, toplu bilet satışı ve diğer bilgilere Biletix sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Sınırlı sayıda indirimli kombine+kamp ve günlük biletler tüm Biletix satış noktalarında. İndirimli ön satış fırsatını kaçırmayın.

http://www.biletix.com/perfList.htm?id= ... EVENTGROUP

,
En son KopuK tarafından 04 May 2008 04:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
www.MetalTR.NET Organizasyon

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Neden kısaltmışlar ki?

KopuK
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen KopuK »

neyi neden kısaltılmış?

ayrıca ilk mesajı benim mesajın aynısı editlenirse admin mod tarafından sevinirim kafalar karışıyor cünkü

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

20-23 Haziran diye duyurulmuştu, 20-22 Haziran olmuş.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bugün kombine bileti alıyorum çadırda mevcut :) gelecek arkadaslar öm atsınlar lütfen... haberleşek:)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Güzel olmuş liste yani gidilir.Hafta sonu'da kombine alınır (:
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

KopuK
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen KopuK »

Dark Tranquillity 22 Haziran Pazar günü Uni Rock Festival'da sahne alacak.

Biletler ve detaylar yakında..

http://www.myspace.com/dtofficial

Resim

KopuK
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen KopuK »

DARK TRANQUILLITY UNI ROCK FESTIVAL'DA - 22 HAZİRAN PAZAR

İsveç melodik metal sahnesinin en köklü ve tanınmış gruplarından DARK TRANQUILLITY, çok uzun bir aradan sonra UNI ROCK FESTIVAL'DA sahne almak üzere 22 Haziran'da Türkiye'ye geliyor.

2007 Nisan ayında piyasaya sürülen son stüdyo albümleri "Fiction"ın dünya turnesi kapsamında ülkemizde sahne alacak bu dev grup, Arch Enemy ile birlikte çıktıkları Kuzey Amerika turnesinin bitiminden hemen sonra ayağının tozuyla 22 Haziran'da İstanbul'da Türkiye'nin dört bir yanından gelen hayranlarının karşısında olacak.

DARK TRANQUILLITY'nin çok uzun bir aradan sonra ülkemizde sergileyeceği bu çok özel performansı kaçırmamanızı öneriyoruz. Günlük biletler çok kısa bir süre için 28.5 YTL.

http://www.biletix.com/event.htm?id=JUN04 biletler satışa başlamıştır..

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Arkadaşlar Kombine Kalıyorum ... bayan arkadaslara duyurulur hazır çadır mevcut ... ilgilenen arkadaslar bana ulaşıversinnnn

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Progressive rock-metal hayranı bir insan olarak Opeth'i tekrar izlemek isterdim ama iş vesilesiyle gidemiyorum.hay işine ha...
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

biletımı aldım20 haz de ordayım
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kilitli