Judas Priest İstanbul Konseri

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ağlayalım walla zögürüm!! ne kadar ağlasak az bu durumda!!.. :D eveeettt.. gelenler bi yoklama versin bakalım.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

Bi arkadaşım Graspop'ta izledi bunları. Ve hiç memnun kalmamış açıkçası. Adamlar resmen ölmüş diyorlar. başka biri de biletini satıyordu gitmicekmiş o da kötü olduğunu duymuş.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ne diyosun sen be :S Noluyo :S Allah Allah .Haydaaa
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hött!!! beneklivikcim!! burası türküye.. burda dirilcekler merak etme sen, hem yeni albümde var zaten.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bak tersliklere bak ! Bi akrabam silahla vurulup öldürülmüs :S Noluyo yaa : (
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

walla ben pek dinlemem zaten de bunu gayet severek dinleyen bi insan söyledi yani. çok gerekli değilse gitmeyin diye uyarıyım dedim...
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

neresi berbat yahu...olur mu öle şey...bi, burning in hell bi nostradamus u sölesindelerde milelt konser görsün..judas forever...geliorum ben...buluşalım arkadaşlar her zaman...:Dne zmn nerde??:P:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bende hipotansiyon dalgasi zipladi gene :S 1-2 gün içinde toparlanamazsam konser yalan olur : (
eger öleceksem konserde öleyim ya.geliyorum lan

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

benim gelip gelemicem tam olarak cumartesi belli olucak :( arkadasımın gelmesini bekliyorum yurtdısında insallah gidebiliriz yaa :(

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

valla son konserlerine şöle bi göz attımda süper geçmiş öle ölmüş bitmiş denicek bi hallerini göremedim hele gene nostradamusu dinledikten sonra bu adamların hala eskisi gibi olduığuna inandım gitme imkanı olanlar kesinlikle gitsin. ah be yaa keşke benimde imkanım olsaydı yada istanbula biraz yakın olsam burdan kaçıp oraya gelirdim :D
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

son 8 saat!! :D maşşallahirrahmanirrahim!! :-D

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

eee gidenler hiç bi şey yazmamış. gazetede okuduğum kadarıyla konserin sonunda rob halford TÜRK bayrağı açmış ve üpmüş seyirciler baya bi alkış kopartmış sonra
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

Kullanıcı avatarı
TheUglyPrince
Üye
Üye

Mesaj gönderen TheUglyPrince »

yha ben gittim konsere ole aham saham bi konser diildi ayrıca judas priest kendi tarzından sapıp kendine yeni bir tarz edinmiş yhani anlıyacagınız uzere judas priest'in yeni tarzı gothik olmus ve hıc yakısmamıs.
ben konserde electric eye sarkısını ve breakin' the law sarkısını cok begendım.
Sonuc olarak bana sorarsanız judas priest tam anlamıyla bitmis cok uzuldum onların adına....

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

olamaz. inanmam.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kelimenin tam anlamiyla harika ve heavy bi gece geçirdik.Süperdi ama bence kisa kaldilar sahnede (1.5 saat kadar) .
Konsere Nostradamus albümünden Prophecy ile girdiler ama gerisini pek hatirlayamiyorum.Çaldiklari parçalarin siralarini hatirlamiyorum yani.
(zira o gün 20 bira içtim=) )
Kabataslak olarak çaldiklari parçalar;

prophecy
messenger of death
metal gods
electric eye
hell patrol
eat me alive
painkiller
you've got another thing comin
angel
sinner
rock hard ride free
dissident agressor
hell bent for leather
green manalishi

Atladigim parçalar kesin vardir..Birde NTV'nin Judas'la yaptigi röportaj ve konserden görüntüler alttaki linktedir(Hazirlayan arkadasin eline yüregine saglik)

http://www.dailymotion.com/video/x64jzx ... orun_music
En son 213 tarafından 16 Tem 2008 16:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ha bu arada.Rob konsere elinde mizragi ve deri siyah bi savasçi kiyafetiyle girdi.Bi ara motosikletle show yapti.Daha sonra Türk bayragi açip öptü.Tüylerim diken diken oldu valla : )
En son 213 tarafından 20 Tem 2008 08:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

TheUglyPrince yazdı:yha ben gittim konsere ole aham saham bi konser diildi ayrıca judas priest kendi tarzından sapıp kendine yeni bir tarz edinmiş yhani anlıyacagınız uzere judas priest'in yeni tarzı gothik olmus ve hıc yakısmamıs.
Sonuc olarak bana sorarsanız judas priest tam anlamıyla bitmis cok uzuldum onların adına....

gothic mi??...emo yap bide adamları :D....süper geceydi mükemmeldi 10 numaraydı...213 arakdaşımızla yan yana seyrettim..:Dözgürde türk bayrağı açıp öptü,aynı şekilde adamlarda...:D....10 numara sahne performansı ve o yaşa rağmen ne tarzından nede performansından bi eksiklik vardı...çok güzeldi..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

murti yazdı:
TheUglyPrince yazdı:yha ben gittim konsere ole aham saham bi konser diildi ayrıca judas priest kendi tarzından sapıp kendine yeni bir tarz edinmiş yhani anlıyacagınız uzere judas priest'in yeni tarzı gothik olmus ve hıc yakısmamıs.

gothic mi??...emo yap bide adamları :D....süper geceydi mükemmeldi 10 numaraydı...213 arakdaşımızla yan yana seyrettim..:Dözgürde türk bayrağı açıp öptü,aynı şekilde adamlarda...:D....10 numara sahne performansı ve o yaşa rağmen ne tarzından nede performansından bi eksiklik vardı...çok güzeldi..
Murti katiliyorum sana hoca:) Gayet speed bi konserdi.Gothic mothic bi taraflarini göremedim yani.Murti'nin dedigi gibi bende Türk bayragi açtim.Rob Halford'dunda açacagini biliyordm.içime dogmus:)

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

213 yazdı:
murti yazdı:

Murti katiliyorum sana hoca:) Gayet speed bi konserdi.Gothic mothic bi taraflarini göremedim yani.Murti'nin dedigi gibi bende Türk bayragi açtim.Rob Halford'dunda açacagini biliyordm.içime dogmus:)

ayrıca videoyu da izledim verdiğin linkten..biz baya bi önde izlemişiz...:D

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Evet murti baya önde izledik.Bana dua edin :)) ben aslinda nerdeyse sahne önündeydim ama sizi bekleme amaçli olarak sahne önünü terkettim.olsun genede bayagi bi önde izledik.canli kanli gördük elemanlari.Rob Halford nasil biri öyle ya.kulaklarim çinliyo hala :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yukarida verdigim linkte iran'dan gelen elemanlari gösteriyor.o elemanlarla 1 saaat muhabbet ettik.dedikleri gibi ülkelerinde metal gruplari varmis adamlarin.ayrica 2 tane iran'li kiz vardiki sormayin.olmaz öyle güzellik:)
genel olarak konserden pek memnun kalmayan yoktu.Zaten memnun olunmaycak bi nokta yoktu.Gönül isterdiki sahnede 18 saat kalsinlar yada hatta hiç inmesinler.inerlerse de gelip bana sarilsinlar.sarmas dolas olalim:) öküz gibi içmeme ragmen konseri birinci dakikasidan bitis sonrasina kadar hatirliyorum.hayatimin alkolünü tükettim:) konser alanindaki Efes Pilsen standini da mesken belledim konserden önce
Sonuç itibariyle hayatimin gecelerinden biriydi.Adamlar çok sicakti.Bir daha gelirlermi bilemem ama hergün gelsinler hergün giderim...
.... JUDAS RISING !!! .....
En son 213 tarafından 16 Tem 2008 16:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gene,lakin,yani,bu arada (neyse konuya geçeyim,biraz kafam kiyak)
Deal with the Devil çalsalardi konserde kiyamet kopardi resmen.öyle sakat hizli,heavy bir parça olmaz ya :) Gerçi Judas'in birbirinden saglam parçalari var.
Birde konsere girerken birayla içeri almadilar ( e haliyle almazlar:) onun için elimde bulunan 2 adet efes extrayi; halk içinde fondip,biraz modernlesmis suretiyle "shot" yaptim.adamlarin gözleri açildi birden:) alkolik degilim,düzenli içiciyim (harbiden öyle ama) :)

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

hacı gelmiceklermiş bi daha..avrupadaki son konserini istanbulda vermişler...burning in hell i de çalmadılar ne yapalım...oldu bi kere.:)..ben hala o pena olayındayımda neyse:D..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Deme ya : ( harbiden üzüldüm resmen.parayi bulursam organizasyonu ben yapicam ve getiricem Judas'i tekrar : )
Ya harbiden ne konserdi ya.tam 10 yil bekledim dile kolay!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ayrica nasil kaçirdin penayi be haci : ) sana 1 milyar verirdim alirdim penayi valla : )

Kilitli