Judas Priest İstanbul Konseri

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

replica yazdı:olamaz. inanmam.
inanma zaten yahu.. yok öle bişi.. hiçbirinin öldüğü bittiği falan yok.. hepimiz ölürüz onlar devam eder, o kadarını söliyim.. :)

pena olayına bende üzüldüm murti ya.. zaten adam saçtı bi sürü kafamdan aşağa.. adamlar beni kucaklıcaklardı nerdeyse pena niyetine.. ayaklarımın dibindeki penalara ulaşamadım ya dibimdeki et yığınından.. ulaşabilseydim hepimize 1er kapardım ama o da olmadı..

dreamdeki röp.da "bu zamana kadar gelemediğimize bi neden söyleyemeyiz ama bi daha gelceğimize garanti verebilirz" tarzı bişiler diyolardı.. aha dedim gelin gelin!!.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

angel_of_the_hell yazdı:
replica yazdı:olamaz. inanmam.
inanma zaten yahu.. yok öle bişi.. hiçbirinin öldüğü bittiği falan yok.. hepimiz ölürüz onlar devam eder, o kadarını söliyim.. :)

pena olayına bende üzüldüm murti ya.. zaten adam saçtı bi sürü kafamdan aşağa.. adamlar beni kucaklıcaklardı nerdeyse pena niyetine.. ayaklarımın dibindeki penalara ulaşamadım ya dibimdeki et yığınından.. ulaşabilseydim hepimize 1er kapardım ama o da olmadı..

dreamdeki röp.da "bu zamana kadar gelemediğimize bi neden söyleyemeyiz ama bi daha gelceğimize garanti verebilirz" tarzı bişiler diyolardı.. aha dedim gelin gelin!!.. :)

valla sekti gitti bihter...bi daha gelmicez diolardı...:Dgelirler inşallah:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

gelsinler tabi. efferim kıs olayı iyi idraak etmişin
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bi daha gelsinler lan.Sahneye atlicam bu sefer : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

gelirler gelirler daha beni tanımıyolar :) dimi AMA
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Herhangi bi açiklama yapmadilar ama Türk seyircisinin performansini gördükten sonra ve hala müzige devam ettikleri sürece gelirler : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kilitli