En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

en son Public Enemies'i izledim. inanılmaz güzel bi film, tamamen gerçek hikayeye bağlı kalarak, olayların gerçekten olduğ yerlerde çekilmiş v ayrıca çekimleri muhteşem, resmen o sahnede sanıyosunuz kendinizi... çekimleri bi yandan, oyunculuklar bi yandan, johnny'im bi yandan ahhh anlatamam... ama kesinlikle önce bi sinemada o dev ekranda izleyin derim. ha bide adamım bi sahnede ağladı ki bittiğim andı :(
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Sanırım en son İngmar Bergman - Hour of the Wolf u seyrettim. O kalmış en son aklımda. Çok bir şey yoktu aslında ama aralarda bir kaç sahne gerçekten iyiydi.

Resim

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

7 Yaşam :: Mükemmel :D .. Kesinlikle izLeyin.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dün akşam "körlük" diye bi film izledim ama ben bunun kadar saçma bunun kadar anlamsız, konusu olmayan, çeken ve izleyen adına vakit kaybı olarak yorumladığım başka bi film izlememiştim. rezalet ötesiydi. konusu vardı bile diyemiceğim bomboş, izleyene tek bişey katamicak bi filmdi. sırf sonunu merak ettiğim için izledim ama malesef mantıklı bi son da yoktu ve aksi gibi fena uzun tutmuşlardı filmi. şiddetle izlemeyin derim. vaktinize yazık kesinlikle.
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Resim

Novaya Zemlya anlam olarak yeni topraklar manasına gelen, Sovyetler Birliği'nin 23 ekim 1961'de yaptığı bir nükleer denemede kullandigi 100 megatonluk atom bombasını nam-ı diğer Tsar Bombasını attığı adanın adıdır.

Dolayısıyla adada canlı denilebilecek pek birşey kalmamış.Filmde ise Yıl 2013 olduğunda dünyada suçlu sayısı aşırı derecede artmıştır ve hapishaneler artık bu durumu karşılayamamaktadır.

Dünya ülkeleri, bu duruma bir çözüm önerisi olarak "Novaya Zemlya" projesini çıkarırlar.

Proje kapsamında en azılı mahkumlarını ıssız bir adaya gönderme kararı alınır.İlk denekler ise Rusya'dan gönderilmiştir...

----------------

Dün izLedim =) Adadaki suçlular kendi kurallarını koyuyor ---> `Son gelen ölür ( oyunlarının adı )` :003
.. Kanlı sahneler vardı :P .. Finalde 1 sahne beni çok etkiledi söylemicem :P izleyin, güzel fiLm ..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Resim

Eminim bi çoğunuz izLemiştir ama söylemeden geçemicem ... Mükemmel bi fiLm .. :015 .. izlemediyseniz çooook şey kaçırmışsınız demektirr :003

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Kim Ki Duk - Dream
Babylon 5
Otherman
pride and glory
death like me

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

dead_or_alive yazdı:Resim

Eminim bi çoğunuz izLemiştir ama söylemeden geçemicem ... Mükemmel bi fiLm .. :015 .. izlemediyseniz çooook şey kaçırmışsınız demektirr :003
Gayet sağlam bir yapım cidden ; )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

"Soysuzlar Çetesi"ni izledim ve şöyle bişi vardı, ben Kill Bill'den nefret eden biri olarak, işin içine Brad Pitt ve naziler girince "belki bu sefer beğenirim" düşüncesiyle girdim sinemaya ve bi kez daha nefret ettim. nazilerle alakalı izleyebileceğiniz en kötü film. özellikle ilk yarı filmin hiç bi akıcılığı yok zaten. ikinci yarıda "eee şimdi nolcak, sadede gelebilicekler mi" falan diye düşünmeye başladım. inanılmaz sıkıldım ve sırf sonunu merak ettiğimden bekledim. ama birilerinin Tarantino'ya Adolf Hitler'in suikaste kurban gitmediğini söylemesi gerekiyo. amcamın tarih bilgisi yok kanımca ve şöyle bişi var, bi testere fanı olarak orda izlediklerim beni hiç rahatsız etmese de bu filmde ciddi vahşet sahneleri vardı.
kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Brad Pitt'in de en kötü filmi diyebilirim. oyunculuk açısından da kötüydü bana göre. biraz yapmacık olmuştu. ayrıca şu da var bana göre Tarantino bu filmin iş yapmicaını düşünerek Brad Pitt'i oynattı. ben çok üzüldüm açıkçası vaktime...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

The boy in the striped pyjamas.
Nasıl güzel. Nasıl sinir bozucu.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Soysuzlar Çetesi'ni beğendim. Albay ve binbaşı rollerindeki oyuncular çok iyi iş çıkarmışlar. masabaşı muhabbetleri tarantino orjinalliğinde. hele o bardaki muhabbetler çok iyi. eksikleri de var. ama tarantino nun görsel açıdan pek tutucu olmadığını özellikle diyaloglara ve ince fikirlere ağırlık verdiğini biliyoruz.

adam kalkıp banka soygununu konu alan bir filmde banka soygununu neredeyse hiç göstermeyip, soygunculara muhabbet ettiren bir adam. aynı şekilde burada da savaşın hüküm sürdüğü vahşetin yaşandığı bir yerde üç beş askeri bir barda toplayıp 20 dakka muhabbet ettirebiliyor.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

*tv de ilk kez*lerin çoğunu izledim..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

*this is it*i izledim bugün.. hem ağladım hem ritm tuttum hem söyledim hem gülümsedim.. sevenleri kaçırmasın derim.. dvd yada vcd sinide edincem, arşivde olmalı..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Paranormal Activity
Zaman kaybım oldu.
Hüsran.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

500 days of summer izledim. güzeldi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:500 days of summer izledim. güzeldi.
2-3 gün önce izledim bende onu. Anlatım mükemmel olmuş. Aşk temalı bir filmi ilk defa beğendim.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

1 haftadır dekalog izliyorum 10 bölümden olaşan etkileyici bir seri. polonyalı yönetmen krzystof kieslowski imzalı, tevrattaki on emir i hayata uyarlayan. her bölümdede bir maddeye yer verdiği her bölüm 55 dakikadan oluşan seri.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fzyaso yazdı:1 haftadır dekalog izliyorum 10 bölümden olaşan etkileyici bir seri. polonyalı yönetmen krzystof kieslowski imzalı, tevrattaki on emir i hayata uyarlayan. her bölümdede bir maddeye yer verdiği her bölüm 55 dakikadan oluşan seri.
şunu bi bitirde sende rahatla bende :D

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

simsiyah_85 yazdı:Paranormal Activity
Zaman kaybım oldu.
Hüsran.
Katılıyorum. Tamamen şişirme bir film. Ama 10000 dolara bu kadar olur.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

en son star trek i seyrettim. bence güzel olmuş. dizideki havayı yakalıyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

*2012*yi izledim.. biraz önce geldim hemen yazayım dedim :D şimdi şöle anlatayım ben.. bu filmle tanışmam this is it'e gittiğim vakit yakında geleceklerin fragmanlarında görmemle gerçekleşti.. ordaki 3-5 dakikalık olay bile off bu ne leeen dedirtmişti.. ama bugün tamamını izlemiş olmam o fragmana verdiğim tepkiden farksız.. yani dicem o ki, bütün film fragmanda zaten.. hani fragman buysa tamamı nedir düşüncesi olmasın akıllarda.. fragmanda olmayan işin duygusal ve konuya giriş kısmı.. hani daha böle bi sarsılmayı bekliyodum ben açıkcası fakat güzel film.. bi an ulan hakkaten bunlar olursa ne b.k yerim diyo insan, şahsen ben dedim.. zaten deprem korkum var.. :( bide bittikten sonra çalan şarkı pek güzel.. deminden beri onu arıyorum :D sanırım buldum ama indiremedim ayıptır sölemesi :oops:
bide bu filme gitcek en güzel soundtrackin "ah o gemide ben de olsaydım açık denizlere yol alsaydım" adlı parça olduğunu düşünüyorum :D

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

twilight new moon
ilki gibi pek hoşuma gitti denemez. anlamıorum ne buluosunuz bu filmde :010
dont speak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

Ölümcül Saplantı ve Pek Yakında
Korku filmlerini sevenlere tavsiye edilir
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

gadjo dilo'yu izledim, feci tavsiye ederim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:7 Yaşam :: Mükemmel :D .. Kesinlikle izLeyin.
Bu filmi asır önce izlememe rağmen daha bugn aklıma geldi 2 saat muhabbetini yaptım.
Hakikaten çok iyi film.
Film güzel, izleyiciye hissetikleri çok daha güzel.
Ayrıca o nasıl bir intihar planıdır? Çok yaratıcı.