Eskiler/Yeniler/Tozlu Sayfalar

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Eskiler/Yeniler/Tozlu Sayfalar

Mesaj gönderen theHeLL »

2004-2008 arasında baya bi aktif olduğum buradan 2buçuk yıl uzak kalmışım ve şans eseri aklıma gelmesiyle ve şifremi hatırlamamla birlikte bi gireyim dedim..ama benim pek girmemeye başladığım ve en sonunda da iyice koptuğum zamanlardan sonra pek de giren çıkan olmamış gibi geldi bana..umarım eskilerden ve -çok fazla sayıda göremediğim- yenilerden gelip gidenuğrayan ve uğrayacak olanlar olursa buradan bi selam ederlerse enazından ben sevinmiş olurum..belki başlık formatına uymuyor olabilirim -hatırlamıyorum şuanda nasıl yazılırdı nasıl yazılmazdı- ama enazından geçmişi tozlu sayfaların gerisinden çıkarmak isteyip de burayı hatırlayanlarla buradan bi selamlaşmak isterim..

ayrıca trimpot da izin verirse bi süreliğine sabit başlıklardan biri haline gelirse bu çok güzel olur..ah eski günler ah..ne çocukmuşum diyoreum bazen de eski yazdıklarıma hatta ilk yazdıklarıma bakarken 2004te..neyse kendimle sonra başka yerde dertleşirim ben,yeter ki eskinin bozulmuş büyüsünü bi ihtimal toparlamaya,yeniden birleştirmeye çalışalım..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

nasıl yaa..eski üyeleri bişey dürtmüş sanırım..trobrockla bu gece eski günleri hatırlyalım diye girdik bir de kimi göreyim:)..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

heyt beaaaa!! :D kimlerr geeeldiiiii hayatımdan kimler geçti adlı şarkıyı eskilere yollarım.. selam olsun!! :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bir yanda ben bir yanda evren.Hey gidi ben hey gidi ben:) Ne zamanlar geçirdim burda.Kafamda iyi saatte geç..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

site elimde büyüdü elimde öldü gibi hissediyorum açıkçası.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Beyler akıllı olun hepinizi toplattırırım..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

layne yazdı:site elimde büyüdü elimde öldü gibi hissediyorum açıkçası.
bi nevi öyle oldu.. en bomba dönemine denk geldik sonra da ötenazisini seyrettik..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

hepsi bu facebook ve twitter zırvasından oldu gibime geliyo benim..millet nerde en popüleri,onu sömürmeye çalıştığı için iyice boşladık eski heyecanlarımızı,belki de ilk göz ağrılarımızı..neyse suçluluk duymak için erken ama bişeyleri canlandırmak ve külleri yakmak için de sanırım biraz geç kaldık..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Sosyal medya çok hızlı şekil değiştiriyor. Değişim kaçınılmazsa zevk almaya bakmalı :)
Yine de ümit kesmemek gerek buralardan.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Re: Eskiler/Yeniler/Tozlu Sayfalar

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

Gelin elbirliğiyle toparlayalım arkadaşlar..En popüler sitelerde paylaşıp tanıtalım sitemizi katılım çoğalsın ki sitemizde ayakta durabilsin..Bence yeniden canlandırmak bizim elimizde...!
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

varım diyoooooooooor :-D
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

hey gidi heyy diyoruz lonly ilen ikimiz sabaha karşı bu saatte.. ne muhabbetler oldu burda ne tanışmalar ve benim en sevdiğim insanlar bu siteden çıktı hala da yanımdalar... eski haline dönebilecekse eğer ben de varım derim ama...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

facebook bizi bozdu abi nerden aklıma geldi girdim yeniden baktım sanırım uzundur girmiyormuşum 2007 de ki mesajlar duruyor mesaj kutumda :(
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Benim tayfayla sürekli iletişim halindeyim gerçi bir kaç kaçak var onlarıda bekliyorum.. Bu mesaj vasıtasıylada onlara seslenmiş olayım kaçaklar en kısa zamanda benimle irtibata geçin.. Yeni projelerim var :016
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Sadeceucnokta yazdı:Benim tayfayla sürekli iletişim halindeyim gerçi bir kaç kaçak var onlarıda bekliyorum.. Bu mesaj vasıtasıylada onlara seslenmiş olayım kaçaklar en kısa zamanda benimle irtibata geçin.. Yeni projelerim var :016

Ya musti bir kerede bir şey hakkında bir projen olmasın yaa adak adadım vallahi domates kesicem ya :)
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

Uzun bir aradan sonra mesaide sıkılıp bende bi dalayım dedim :002 ozlemişim ahaliyi...
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

Kullanıcı avatarı
sdrzm
Üye
Üye

Mesaj gönderen sdrzm »

Eskiler uğrayıp bakıp geri gitmiş yeni kimsede gelmemiş zaten. Burası çok sessiz kalmış. facebook a yenilen bir site daha
BabİLiN asMa BahÇeleRinDe AsIYOrUm KEndiMİ

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

Son mesajın üzerinden bile 10 sene geçmiş. Kimsecikler kalmadı burada herhalde, di' mi? Hani belki benim gibi aklına burası düşmüş ve şifresini de hatırlamış olanlar yoktur di' mi? :006