Yavuz Çetin

Yerli Türkçe Rock Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Tale_of_Comet
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tale_of_Comet »

yavuz çetin ... gerçekten çok iyi bir gitarist ve aynı zamanda bi o kadar da iyi bir söz yazarı. duygularını gitarına ve sözlerine çok iyi yansıtabiliyordu. yeri doldurulması neredeyse imkansız bi müzik adamı. ama kolayı seçip yaşamına son verdi. düzeni değiştirmek yerine düzeni kabullenip pesetti. bence yaşamalıydı. korkaklık etti ve herkesi yarı yolda bıraktı. keşke yapmasaydı yaşamayı hakediordu...
There are three golden rules if you want to be a first-class public speaker:

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

yok dostum onun başka hikayesi var ne kadar doğru yanlış bilemiyorum ama sağlam bir abimden bildiğime göre

bu konserde bi kıza aşık oluo oda ona tabi ama bu sırada evli bu o kızla uzun süre yaşıyor fln sonra o kız bunun evli olduğunu öğreniyor ve onu terk ediyor daha sonrada bu sebebten dolayı intihar ediyor ve sanırım uyuşturucu kullandıktan sonraydı

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Lovalace yazdı:yok dostum onun başka hikayesi var ne kadar doğru yanlış bilemiyorum ama sağlam bir abimden bildiğime göre

bu konserde bi kıza aşık oluo oda ona tabi ama bu sırada evli bu o kızla uzun süre yaşıyor fln sonra o kız bunun evli olduğunu öğreniyor ve onu terk ediyor daha sonrada bu sebebten dolayı intihar ediyor ve sanırım uyuşturucu kullandıktan sonraydı
bu gerçekmi ya....! böyle bile olsa intihar etmesi gerekmezdi kim ne derse desin intihar korkaklıktır...
yavuz abimizi çok sewerdim gitarını konuşturan sayılı insanlardan birisi ve ben bi konsrine bile gidemeden....!abi çok kötü bişi yaanlayamıyorum bazen neden intihar ederr sen çok özel bi müzisyensin sanatına ver kendiniii yada ölmek mi istiyorsun yaşayarak intihar et...!

BANA ÖĞRETİLEN HERŞEY,BANA ÖNERİLEN HERŞEY,BANA DAYATILAN YAŞANTI,İŞE YARAMAZ BİR ÇÖPLÜK YARATTIĞINIZ SİSTEMLER,KULLANDIĞINIZ YÖNTEMLER.... #YAŞAMAK İSTEMEM ARANIZDA#...!!

yaşamak istemem artık aranızda...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
Lovalace yazdı:yok dostum onun başka hikayesi var ne kadar doğru yanlış bilemiyorum ama sağlam bir abimden bildiğime göre

bu gerçekmi ya....! böyle bile olsa intihar etmesi gerekmezdi kim ne derse desin intihar korkaklıktır...
yavuz abimizi çok sewerdim gitarını konuşturan sayılı insanlardan birisi ve ben bi konsrine bile gidemeden....!abi çok kötü bişi yaanlayamıyorum bazen neden intihar ederr sen çok özel bi müzisyensin sanatına ver kendiniii yada ölmek mi istiyorsun yaşayarak intihar et...!

BANA ÖĞRETİLEN HERŞEY,BANA ÖNERİLEN HERŞEY,BANA DAYATILAN YAŞANTI,İŞE YARAMAZ BİR ÇÖPLÜK YARATTIĞINIZ SİSTEMLER,KULLANDIĞINIZ YÖNTEMLER.... #YAŞAMAK İSTEMEM ARANIZDA#...!!

yaşamak istemem artık aranızda...
:016 :016 ben bunuu yenii duydummm keşke keşke keşkee ölmeseydii ama bizz onuu hpp dinlcezz ve yaşatıcz :002
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

dinlemeye doyamıyorum adamı ya...ses başka gitar başka güzel adamda..!

Kullanıcı avatarı
ferockcymbal
Üye
Üye

Mesaj gönderen ferockcymbal »

Ahh yavuz abiii.....
sadece senin olmak istedim dünyada sadece sana ait olmak aþk denen duyguyu yeniden keþfettimmm...sadece senin olmak istedimmm....
bu sözler sözllerinn ötesi müziðii sahbii sensinnnn :002

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Yavuz Çetini Yaşamak istemem şarkısıyla bir daha saygıyla anıyorum Türkiyeye onu gibi bir gitarist kanımca zor gelecek ..
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Lovalace yazdı:Yavuz Çetini Yaşamak istemem şarkısıyla bir daha saygıyla anıyorum Türkiyeye onu gibi bir gitarist kanımca zor gelecek ..
+1

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
Lovalace yazdı:Yavuz Çetini Yaşamak istemem şarkısıyla bir daha saygıyla anıyorum Türkiyeye onu gibi bir gitarist kanımca zor gelecek ..
+1
+1 dha gerçekten ölee kşke kşke kşkeee
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
sigara
Üye
Üye

Mesaj gönderen sigara »

oldugunde olmek istedigim adam. insan gorunumlu yaratiklara tahammul edemedi ve ayrildi aramizdan.
sihirli mantar_yesilin yesili_guzel kafali insan_the pot head

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

oyuncak dünya şarkısını bugün bi daha dinledimde...onun gibi akustik çalan birisi daha görmedim galliba.. :(

Kullanıcı avatarı
Death32
Üye
Üye

Mesaj gönderen Death32 »

tapýlasý güzel insan

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

süper bi müzisyen... her gün mutlaka dinnerim hala...

bilmeden yapıorum bu yorumu ama benje uyuşturucunun kurbanı oldu... belki o anda kafası o kadar yüksek olmasaydı yapacağı birşey deildi intihar etmek... tabiii onun için dooru olanın o an hissedip düşündüklerimi yoksa uyuşturucusuz düşündüklerimi bilemeyis... ama keşke hala hayatta olsa ve çalsa gitarını... :(
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

Kullanıcı avatarı
FrozenInside
Üye
Üye

Mesaj gönderen FrozenInside »

yavuz çetin bana hep kurt cobain'i anımsatıyor...

hayatta bu kadar değersz insan yaşarken niye hep en değerlileri giderki sanki? :020
Fear_Regret_Loneliness

Kullanıcı avatarı
kokomoko
Üye
Üye

Mesaj gönderen kokomoko »

intiharının sebebini şarkısında o kadar güsel dile getirmişki...
Yaşamak İstemem Artık Aranızda..
bu şarkıyı dinlemryr doyamıyorum...sözleri o kadar doğrukii..
Keşke gitmeseydin..keşke gitarın hiç susmasaydı... :020
I Am Not aNtI-soCıaL soCIeTy ıS aNtI-me.!

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

yavuz cetın ın ıntıhar etmesı gercekten cok kotu oldu .harıka bır gıtarıst harıka bır soz yazarı harıka bır muzısyendı....
ıntıhar etme sebebını anlattıgı yasamak ıstemem parcası belkıde onun daha genıs kıtlelere hıtap etmesını sagladı.pek cok zaman da da oldugu gıbı yıne kaybettıkten sonra anladık degerını... keske keske o hıc gıtmeseydı..... :cry:
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

speed_of_pain yazdı:yavuz cetın ın ıntıhar etmesı gercekten cok kotu oldu .harıka bır gıtarıst harıka bır soz yazarı harıka bır muzısyendı....
ıntıhar etme sebebını anlattıgı yasamak ıstemem parcası belkıde onun daha genıs kıtlelere hıtap etmesını sagladı.pek cok zaman da da oldugu gıbı yıne kaybettıkten sonra anladık degerını... keske keske o hıc gıtmeseydı..... :cry:
Bana öğretilen herşey
Bana önerilen herşey
Bana dayatılan yaşantı
İşe yaramas bir çöplük
Yarattığını sistemler,kuulandıınıs yöntemler..
Yaşamak İStemem Artık Aranısda
Belkide Terslik bende yapamadım bu düzende
Kaçacak Delik arar oldum
Sürüngenler şehrinde
Eğitilmiş Köpekler,doymak bilmez maymunlar
Yaşamak İstemem Artık Aranısda..
BEnden Bir Ruhsuz Yaratmayı Nasıl BAşardınıs
Benden Bir HisSiz YaratmAyı NAsıl BAşRdıNıs
BEnden Bir UyumSuz YarAtMayı NAsıL BaşRdınıS..

:021

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

Rock_N yazdı:
speed_of_pain yazdı:yavuz cetın ın ıntıhar etmesı gercekten cok kotu oldu .harıka bır gıtarıst harıka bır soz yazarı harıka bır muzısyendı....
Bana öğretilen herşey
Bana önerilen herşey
Bana dayatılan yaşantı
İşe yaramas bir çöplük
Yarattığını sistemler,kuulandıınıs yöntemler..
Yaşamak İStemem Artık Aranısda
Belkide Terslik bende yapamadım bu düzende
Kaçacak Delik arar oldum
Sürüngenler şehrinde
Eğitilmiş Köpekler,doymak bilmez maymunlar
Yaşamak İstemem Artık Aranısda..
BEnden Bir Ruhsuz Yaratmayı Nasıl BAşardınıs
Benden Bir HisSiz YaratmAyı NAsıl BAşRdıNıs
BEnden Bir UyumSuz YarAtMayı NAsıL BaşRdınıS..

:021
ewt yazdı,söyledi ve gitti :cry:
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

yavuz çetin hmmm aşmış kişilk onun gibi olmayı çok isterdim hem onun kadar iyi bi gitarsit hem de söz yazarı... :(
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

rock müzik için büyük bi kayıp.. şarkıları muhteşem severek dinliyorum

Kullanıcı avatarı
THE_ROCK
Üye
Üye

Mesaj gönderen THE_ROCK »

baba erken ayrýldý aramýzdan yoksa yeni bir erkim koray,cem karaca olurdu ama neyse bu haliyle bile efsane oldu
HAYATIMI YAÞANABÝLÝR KILMAK ÝÇÝN UÐRUNDA ÖLEBÝLECEÐÝM BÝRÞEY ARIYORUM

Kullanıcı avatarı
Ielenia
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ielenia »

ablam kasedini almıştı.hiç adını bile duymadığım biri.bi ara kasetleri karıştırıyordum.bu kim falan diye bir koyup dinliyim dedim.bi dinledim öldüm bittim orda resmen.bu kadar mı güzel olur ya.hala da çok severek dinliyorum.
Karanlık ölümün bir parçasıdır,bu yüzden dinlendiricidir.

Kullanıcı avatarı
rockNgirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockNgirl »

Türkiyeye onun gibisi kolay kolay gelmez onunda değerini bilemedi zaten kimse öldükten sonra bi çok insan ne olduğunu anladı Yavuz Çetin bence büyük kayıp
BARIŞAROCK

Kullanıcı avatarı
daclock
Üye
Üye

Mesaj gönderen daclock »

Geç tanıdığım için acı mı çekmeliyim, geç de olsa tanıdığım için mutlu mu olmalıyım diye düşünürken kaydı gitti elimizden. Müziği kaldı. nefret ettiği bu dünya bir de..

Kullanıcı avatarı
duskerem
Üye
Üye

..........

Mesaj gönderen duskerem »

yavuz abi işte fazla söze gerek yok ......... :020
Birinden hepsini tanı.....