Yavuz Çetin

Yerli Türkçe Rock Müzik Grupları
purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

Nonamed yazdı:
purpleblank yazdı:tek kelimele süper bi insandi..süper sarkıları var..kalsaydı keske biras daha.. :cry:
Ahhhhhh ah :cry: :cry:
:cry: :cry: zaten ben kimi cok sevdisem öldü..kurt cobain gibi :cry: :cry:
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

ben de ilk kez daha geçen hafta dinledim, güzelmiş..Allah Rahmet eylesin.

Kullanıcı avatarı
lamskywalker
Üye
Üye

Mesaj gönderen lamskywalker »

freaky yazdı:ben de ilk kez daha geçen hafta dinledim, güzelmiş..Allah Rahmet eylesin.
gerçi allahtan çok rahmet dileyerek gitmedi ama neyse

Kullanıcı avatarı
born_to_rock
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen born_to_rock »

Yavuz Çetin türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi gitaristiydi ki hala da öyle!ölümünden sonra değeri anlaşilmiş bir virtiöz!sanırım O nun gibisi bir daha gelmez bu ülkede!ne yazik ki elimizde 2albümü ve diğer sanatçilariyla yapmiş olduğu çalişmalar var!ben öldüğüne üzülmedim yine de..o şimdi Mutludur...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

oyuncak dünya, oyuncak dünya dedi ama kendisi daha fazla oynayamadı galiba. oysa o müzisyeni oynayacaktı. şimdi o rolü kimler kimler almaya çalışıyor... :boredom
betterman.

Kullanıcı avatarı
lanet
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen lanet »

yav vallaha ben ne yalan söyleyim yavuz .etini bi insan ben müzik dinliyom ben müzisyenim ben insanım ben gitar çalıyom diyen yani tabiri caizse herkes ya bu adamı kesin dinlemeli ama yavuzu bide canlı dinlemek var yav lan ben onu ilkin shaft da abimlerle dinledim ben o zaman zar zor girdim bara çünkü yaşım 17 diydi ama şindi 22 ben bu herifi canlı dinleme şansı yakaladımve benş aldı bi yavuz çetin götürdü başka bi diyara kelimelerla anlatılmaz bu herifin şindi neden intihar ettigini anladım abi ya bi vampir in arasıda durupta çürüyüp gidicekmiydi anasını yav ne güzelde diyo dimi adam nasıl özetlamiş hayatı yav OYUNCAK DÜNYA diye

vins
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen vins »

lanet yazdı:yav vallaha ben ne yalan söyleyim yavuz .etini bi insan ben müzik dinliyom ben müzisyenim ben insanım ben gitar çalıyom diyen yani tabiri caizse herkes ya bu adamı kesin dinlemeli ama yavuzu bide canlı dinlemek var yav lan ben onu ilkin shaft da abimlerle dinledim ben o zaman zar zor girdim bara çünkü yaşım 17 diydi ama şindi 22 ben bu herifi canlı dinleme şansı yakaladımve benş aldı bi yavuz çetin götürdü başka bi diyara kelimelerla anlatılmaz bu herifin şindi neden intihar ettigini anladım abi ya bi vampir in arasıda durupta çürüyüp gidicekmiydi anasını yav ne güzelde diyo dimi adam nasıl özetlamiş hayatı yav OYUNCAK DÜNYA diye
Ne şans ya! adamı canlı dinleyebilmişsin.Ben bunu yapmadım ya gözüm açık gidecek. :(
hep böyledir bu birinin büyülü zorluğuna inat diğerinin tiksindiren kolaylığı koparır seni birinden diğerine bağladığı kadar.

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

esperanza yazdı:oyuncak dünya, oyuncak dünya dedi ama kendisi daha fazla oynayamadı galiba. oysa o müzisyeni oynayacaktı. şimdi o rolü kimler kimler almaya çalışıyor... :boredom
ne kadar güzel söylemişsin... ama bence oynayamadı değil, oynamak istemedi :020
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

Kullanıcı avatarı
lanet
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

hoca

Mesaj gönderen lanet »

inşallah türkiyeye böle bi adam gelirde bir daha sen de yavuz çetin gibi birini dinlersin

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

yanılmıyosam bu gün ölüm yıldönümü..
gitmeseydi ne iyi olurdu..
şahsen cok özledim..
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

ustamızı saygıyla anıyorum!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bugun dream tvde anısına belgesel var...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
zararli
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen zararli »

lanet yazdı:yav vallaha ben ne yalan söyleyim yavuz .etini bi insan ben müzik dinliyom ben müzisyenim ben insanım ben gitar çalıyom diyen yani tabiri caizse herkes ya bu adamı kesin dinlemeli ama yavuzu bide canlı dinlemek var yav lan ben onu ilkin shaft da abimlerle dinledim ben o zaman zar zor girdim bara çünkü yaşım 17 diydi ama şindi 22 ben bu herifi canlı dinleme şansı yakaladımve benş aldı bi yavuz çetin götürdü başka bi diyara kelimelerla anlatılmaz bu herifin şindi neden intihar ettigini anladım abi ya bi vampir in arasıda durupta çürüyüp gidicekmiydi anasını yav ne güzelde diyo dimi adam nasıl özetlamiş hayatı yav OYUNCAK DÜNYA diye
abi hakkaten ne şans ya :020 uffff neden böyle oluyo ki... bile bile ya... göz göre göre... haklıydı yaşamak istememekle... böyle insanlar arasında daha kaç müzisyeni yitireceğiz böyle kimbilir... uff... :020
what the caterpillar calls the end of the world..the messiah calls a butterfly *-*

Kullanıcı avatarı
Bulutsuzlukk
Üye
Üye

Mesaj gönderen Bulutsuzlukk »

yavuz çetin bam başkaydı yavuz abini bu yıl ölümünün 4 yılı ve onu saygıyla anıyorum :( :(

Kullanıcı avatarı
Bulutsuzlukk
Üye
Üye

yavuz çetin bam başkaydı yavuz abini bu yıl ölümünün 4 yılı ve onu saygıyla anıyorum :( :(

Kullanıcı avatarı
Bulutsuzlukk
Üye
Üye

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

dünya çapýnda bi gitarist olurdu kesin gitmeseydi :(

LaRs-TAMA
Üye
Üye

Mesaj gönderen LaRs-TAMA »

satılık albümündeki her sarkı icin ayrı melodilerde muhtesem gitar sesleri...uffhh harika bi albüm yaa...tam bi jazz gitaristi harika soloları var...
"No rules but METALLICA rules. Here it is: Black sleeve, Black logo, Fuck you." - JAYMZ

hicolmadibu
Üye
Üye

Mesaj gönderen hicolmadibu »

bu dünyadan gittii zaman en fazla üzüldüü kişilerden biri...

çok yazık oldu çok ii bi gitaristti.... :cry:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

adam gitarla oynuodu remen yaa oyuncaq gibi.Ben bi ara gştar konuşuo sanmıştım...Süperdi keke ölmeseydi daha çoq albümlerini dinleseydik...yaptıklarıyla yetinccez..

RainMan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainMan »

Gitara anlamlı melodiler yükleyen sesini kullanmadan attığı sololarla adeta gitarı konuşturan bir virtiözdü o. İçinde bulunduğu sistem ona ters düştü ve ölmeyi tercih etti. Kimbilir belki onun gibi bir insan bir daha ne zaman gelir ama şu belli bir gerçekki oda hiçbirzaman hayatta olan bu değerli insanların kıymetini bilemiyoruz yada çok geç anlıyoruz. Keşke diğerleri gibi onunda değerini öldükten sonra anlamaya çalışmasaydık. O artık Gökyüzünden bize eşlik ediyor belkide onu duymaya çalıştığımız zamanlarda bize o gitarıyla fısıldıyordur. Ölmedin hala Kalbimizde yaşamaya devam etmektesin.
Ben sigara dumanının altında yana yana en sonunda kül oldum. Sen kibritin hiç yanmayan ucunda birinin hayatında geçmiş oldun.

Kullanıcı avatarı
rest2030
Üye
Üye

Mesaj gönderen rest2030 »

sözse söz yorumsa yorum!bazen ölmek daha iyidir kýymetin anlaþýlmasý için!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

biz onunn kıymetinii zatenn ii bliodukk yaa keşkee ölmesydii ölmmeesii gereken insanlardann brydiii :020
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:biz onunn kıymetinii zatenn ii bliodukk yaa keşkee ölmesydii ölmmeesii gereken insanlardann brydiii :020
+111

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

rest2030 yazdı:sözse söz yorumsa yorum!bazen ölmek daha iyidir kıymetin anlaşılması için!
sen onun kıymetini bilmiyorsan orasına diyecek birşeyim yok ama gerçekten arkadaşımın dediği gibi biz onun kıymetini her zaman biliyorduk heleki rock müziğin Türkiye'de ilk çıktığı çağlarda bir Rock yapan gitarist çıkacakta biz onun kıymetini bilmeyecez haha Yavuz Çetini bir kez daha rahmetle anıyorum Keşke intihar etmeseydi de şimdi yine onla röportaj yapıyor olsaydım ..