Barış Akarsu

Yerli Türkçe Rock Müzik Grupları
linkin_ali
Üye
Üye

Mesaj gönderen linkin_ali »

çok kötü oldum ben
hele merve seviyi ailesini falan da görünce
saatlerce ağladım tv başında

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

barış akarsu yerine başka bi halktan insan olsaydı o insanı hastaneye ölü olarak getirip morga koyarlardı..şuan barış ünlü biri olduğu için yaşatılmaya çalışılıyor
ve doktorlarda umut vermiyorlar gerçekten ölümle burun buruna umarım yaşar ve bunu atlatır dualarımız onunla ama kaç gün oldu hala bi yanıt yok o da ayrı...

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

kitten yazdı:barış akarsu yerine başka bi halktan insan olsaydı o insanı hastaneye ölü olarak getirip morga koyarlardı..şuan barış ünlü biri olduğu için yaşatılmaya çalışılıyor
ve doktorlarda umut vermiyorlar gerçekten ölümle burun buruna umarım yaşar ve bunu atlatır dualarımız onunla ama kaç gün oldu hala bi yanıt yok o da ayrı...
Sana katılmak mümkün değil.

Kullanıcı avatarı
cagatayaslan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen cagatayaslan »

DOKTORUN AÇIKLAMASI;
"Yapılacak başka bir tedavi yöntemi yok. Yapılan tedavi ve desteklere rağmen kurtarma umudumuz azaldı. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi ile destekledik. Ama bugün bu fonksiyonlarda yetmezlik belirtisi azaldı. Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz azaldı."

Barış Akarsu'nun Babasından Açıklama;
“Beni rahat bir yere götürün, kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Bu acıya dayanamayacağım, Oğlum beni utandırmayacak ve ayağa kalkacak" dedi. Oldukça yorgun olduğu gözlenen baba Akarsu, hastanede bir süre tedaviye alındı.

Bodrum Hastanesinde bebekleri dünyaya gelen Pınar ve Heybet Sekmen çifti bebeklerine, yaşam savaşı veren Barış Akarsu'ya olan sevgilerini ifade etmek amacıyla 'Barış' adını verdiler.
Sekmen, 'Eşimle barışı çok seviyorduk. Ona olan sevgimizi bu şekilde ifade etmek istedik. Barışlar ölmesin, Barışlar yaşasın, dünyada daima barış hakim olsun' dedi.
Pınar Sekmen ise bebeğinin büyüdüğünde 'Barış Akarsu' gibi sevilen bir sanatçı olmasını istediğini ifade etti.

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

cagatayaslan yazdı:DOKTORUN AÇIKLAMASI;
"Yapılacak başka bir tedavi yöntemi yok. Yapılan tedavi ve desteklere rağmen kurtarma umudumuz azaldı. Bazı organlarda yetmezlik olunca biz hastayı tıbbi tedavi ile destekledik. Ama bugün bu fonksiyonlarda yetmezlik belirtisi azaldı. Bu nedenle hastayı kurtarma umudumuz azaldı."

Barış Akarsu'nun Babasından Açıklama;
“Beni rahat bir yere götürün, kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Bu acıya dayanamayacağım, Oğlum beni utandırmayacak ve ayağa kalkacak" dedi. Oldukça yorgun olduğu gözlenen baba Akarsu, hastanede bir süre tedaviye alındı.

Bodrum Hastanesinde bebekleri dünyaya gelen Pınar ve Heybet Sekmen çifti bebeklerine, yaşam savaşı veren Barış Akarsu'ya olan sevgilerini ifade etmek amacıyla 'Barış' adını verdiler.
Sekmen, 'Eşimle barışı çok seviyorduk. Ona olan sevgimizi bu şekilde ifade etmek istedik. Barışlar ölmesin, Barışlar yaşasın, dünyada daima barış hakim olsun' dedi.
Pınar Sekmen ise bebeğinin büyüdüğünde 'Barış Akarsu' gibi sevilen bir sanatçı olmasını istediğini ifade etti.
aslında sevmezdim bu adamı ama çok üzüldüm şimdi.. :(
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Bence sitenin ana sayfasına geçmiş olsun yazısı yazılmalı.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

abartı olmaz mı?
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
cagatayaslan
Üye
Üye
İletişim:

bence olmas bi çok sitede yazıldı emreaydin resmi sitesinde, gripin resmi fan sitesinde mvö resmi fan sitesinde, pinup fan sitesinde fln aklıma gelenler bunlar bence yazılsın ki daha çok kişiye ulaşsın haber dha çok kişi dua etsin barış abi için:(

linkin_ali
Üye
Üye

Mesaj gönderen linkin_ali »

ben haberlerde gördümde bjk tv de bjkli olunmaz bjk doğulur falan demiş onlar da taraftar sitelerinde açılış sayfasına daha söylicek çok marşımız şimdi gidemezsin barşmı ne öle bişi yazmışlardı ta hatırlamıorum

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Sonuçta genç bir sanatçı aramızda sevenleri de vardır.

Kullanıcı avatarı
cagatayaslan
Üye
Üye
İletişim:

barisssssss

Nazan Öncel, geçirdiği trafik kazasıyla milyonları üzüntüye boğan Barış Akarsu için şiir tadında duygu dolu bir yazı kaleme aldı!..

İşte Nazan Öncel’in sözleri;
Bu havada gidilmez, güneşli günde gidilmez, aslında hiç gidilmez
Bütün nefesimi tuttum, günlerdir ellerim havada Allah’a yalvarıyorum. Belki de Allah benden usanmıştır artık. Aç gözlerini Barış’ım, uyan; hadi n’olur uyan! Yaşamak için çok nedenin var. Önce sana hayat veren anneciğin, bu acıya dayanamam diyen babacığın ve bütün sevenlerin için uyan. Evet, belki hayat zor, belki çetrefilli, belki gereğinden çok acımasız, ama yaşamak her şeye rağmen güzel ve böyle uyumak sana yakışmıyor Barış’ım.

Senin için mümkün olsaydı kalan ömrümün tamamını verebilirdim. Çünkü senin umutların, çünkü senin yarınların, çünkü senin gençliğin var. Öyle ıslak ıslak baktırma, fazladan ağlatma bizi yavrucuğum.
Barış ağabeyinin de dediği gibi, Anlıyorsun değil mi? Bütün sevenleri ve ailesi adına,

Nazan Öncel

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya son röportajını gösterdiler geçenlerde haberlerde.. kerim tekinin son röportajıyla aynıydı ya!!.. dumur oldum resmen.. yane bu kdrmı olur.. umarım sonu ööle olmaz.. onada çok üzülmüştüm.. bunada çok üzüldüm.. allah onu sevenlerine bağışlasın..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

pek sewmesemde gercekten cok cok üzüldüm bir an önce iyi olsun istiyoruz...allah sevdiklerine bagıslasın
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
cagatayaslan
Üye
Üye
İletişim:

Canlı yayına bağlanan Barış Akarsu’nun babası Selahattin Akarsu duygulu ve umut dolu açıklamalar yaptı…

Selahattin Bey, “Oğlumun sağlık durumuyla ilgili doktorların söylediklerinden başka bir şey bilmiyoruz. Siz ne biliyorsanız biz de onu biliyoruz. Biz de o umut ışığını bekliyoruz. Şiirler ve sözler söylüyoruz Barış’a. Yanına gidip duygularımızı söylüyoruz hayata daha sıkı bağlansın diye. Ben Barış’a kızdım biraz. Kalk dedim daha maça gideceğiz, Bodrum’dayız kalk eğleneceğiz daha dedim. Yaşama dönmesini istediği şeyleri söyledik kulağına. Oğlum yaşama sevinci olan, yaşamayı seven bir insandır. İnsanlar da oğlumu severdi. İçimde bir ateş bir yanma yok benim. Ben Barış’ın aramıza döneceğine inanıyorum. Çevremizden aynı duruma düşmüş ve kurtulmuş örnekler geliyor ve bu bize daha çok umut veriyor. Ben insanların Türk insanının oğlum için dua etmesini, o pozitif enerjiyi oğluma göndermesini istiyorum. Hep beraber bir mucize yaratalım. Bu ülkeye benim Barış’ımın ihtiyacı var” konuşmasıyla herkesi duygulandırdı.
Bu arada Barış Akarsu’nun doktorları Barış’ın organlarının kendisini yenilemesi için uykuda tutulduğunu açıkladı.
Dualarımız seninle Barış…

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

şimdi Fox tv'de hastahanede çekilen fotoğraflarını yayınlıyorlar.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

şimdi "barış akarsu öldü" diye haber çıktı tvde
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Papi yazdı:şimdi Fox tv'de hastahanede çekilen fotoğraflarını yayınlıyorlar.
Fox tv kadar itici bi kanal yok.. her seyi magazin malzemesi yapıyorlar

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

star tv'de alt kısımda "barış akarsu öldü" şeklinde haber geçildi.

sonraki hayatında mutluluklar.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Allah günahlarini affetsin..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

cidden öldümü simdi...? haber alamiyorum hic bi yerden , yazik ya...
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

star tv az evvel öldügünü acıkladı
hepimizin bası saolsun :(

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

off ya cok üzüldüm, Allah ramet eglesin :(

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

bende çok üzüldüm ölmesine ama o kazada başkası ölseydi bukadar üstünde durulmazdı.ünlü biri öldü ya o yolu yaparlar..en azindan birileri daha ölmesin.

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Papi yazdı:bende çok üzüldüm ölmesine ama o kazada başkası ölseydi bukadar üstünde durulmazdı.ünlü biri öldü ya o yolu yaparlar..en azindan birileri daha ölmesin.
evvet bende onu dicektim gercekten cok rahatsz edici birde bazı kanallar bayyagı bi sekilde bunu reklam ve magazin malzemesi yaptılar cok itici ve üzücü bir durum bu..

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

Papi yazdı:bende çok üzüldüm ölmesine ama o kazada baþkasý ölseydi bukadar üstünde durulmazdý.ünlü biri öldü ya o yolu yaparlar..en azindan birileri daha ölmesin.
+1