Barış Akarsu

Yerli Türkçe Rock Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

Papi yazdı:bende çok üzüldüm ölmesine ama o kazada başkası ölseydi bukadar üstünde durulmazdı.ünlü biri öldü ya o yolu yaparlar..en azindan birileri daha ölmesin.
:( :023

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Allahrahmeteylesin sevenlerine sabır versin.

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

basımız sagolsun birini daha kaybettik malesef trafık kaZASI NE ZAMAN BİTCEK BU CANAWAR NE ZAMAN DURCAK

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

iyi bir temenni ama mümkün değil.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

luin yazdı:
Papi yazdı:bende çok üzüldüm ölmesine ama o kazada başkası ölseydi bukadar üstünde durulmazdı.ünlü biri öldü ya o yolu yaparlar..en azindan birileri daha ölmesin.
:( :023
ben de üzüldüm ölmesine.kötü bişi demedim.
saat 20.30da ölmüş.sanki kalbi yine atmaya başladı falan dicekler gibi geliyor

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Mekanın cennet olsun Akarsu
oof ooof.İçime taş düştü sanki :(:(:(
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

çok üzüldüm..çok zamansız,çok erken.. :(

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

içim acıdı. gözümden yaşlar aktı istemsiz olarak. dizisini izlemedim şarkılarını dinlemedim. resimlerine bakarak ah ne yakışıklı çocuk diye hayranlıkta beslemedim. Ama ağladım. Bişeyler yazıp yazıp siliyorum hakkında ne diyeceğimi bilmiyorum. Umarım bu kadar çok seveni olduğunu hissetmiştir ya da her neyse.
Ama şu tv kanallarına lanet ediyorum. ilk defa bu kadar içimden gelerek bela okuyorum. Allah (eğer varsa) insanların ölümlerinden bile kendilerine çıkar sağlamaya çalışan bu medyanın BELASINI VERSİN.
adam ölmüş altta yazı geçiyo ıslak yaz bilmem kaça gönder Barış'tan ıslak ıslak gelsin cebine.

Yaşım o kadar büyük değil. deprem zamanında çok tanıdığım öldü çevremde ama hiç bu kadar canım acımamıştı. Ölümün ne demek olduğunu daha yeni anladım belki de o yüzden. Ama bugün biraz daha büyüdüğümü anladım. yazacak çok şey var ama neyse işte öyle...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

herinsan ölecektır barıs manco da gıttı cem karaca da barıs akarsu da hatta aılelerımızden ınsanlar öluyorannemız babamız dedemız yapacak bırseyımız yok allah rahmet eglesın demekten baska...
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

kerim tekin'in öldüğü yıl büyüklerimin hissettiklerini hissediyorum barış a.' nın ölümüyle..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Allah'ın sevdiği kuluymuş genç yaşta aldı yanına
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Duydugum an elim ayagım titredi, hala aglıyorum.. dayanamıyorum.. yuzu geliyor aklıma..
simdi annem kime bakıp arkadasların gibi uzun saclı zibidileri begeniyorsun zaten bari Barıs gibi efendi bi cocukla evlen, uzun sac yakısıyor ona diye beni azarlayacak diye dusunuyorum.. simdi annemde eminim benimgibi aglıyordur, kac gundur dua etti kurtulur umarım diye..
Genc olunca kaybedilenin yası daha cok koyuyormus insana, bunu ogrendim.. Bodrum'u zaten hic sevmezdim, simdi iyice sogudum..
En son veronique tarafından 05 Tem 2007 01:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
arranger
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen arranger »

Elveda eski ortam arkadaşım... Anılara yaşayacaksın...

Çok erken gittin çoook... Şaka gibi...

Bir gün baktık "Barış meşhur oldu!" dediler...
Bir gün baktık "Barış komada!" dediler...
Bir gün baktık "Artık Barış yok!" dediler...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. fazla söz yok söylenecek...
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

dead_or_alive yazdı:kerim tekin'in öldüğü yıl büyüklerimin hissettiklerini hissediyorum barış a.' nın ölümüyle..
+1
kerim tekin öldüğünde küçüktüm.çok bişey anlamamıştım.ama barış'ta anlıyorum.ve hala dizisini tvde yayınlıyorlar.sanki sevenleri daha çok üzmek için.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Off ölümün karşısında ne kadar da çaresiz ve aciziz. Ailesinin yakınlarının falan halini gösterdiler tvde, çok kötü oluyo insan ya. 28 yaşındaymış abim. Ne güzel yaş, ooff of. Doğru bi düşünce değil biliorum ama, vücudu ve beyni çok hasar almış, yaşasaydı hiçbi zaman eskisi gibi olamazdı bence. Barış öyle yaşamak ister miydi? Öylesi daha mı acılı olurdu? Kimbilir? Belkide eski haline dönerdi zamanla. Ailesine sevenlerine sabır diliorum ne diyim...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

uykudakaybolan yazdı:evet barış akarsu hayranlarına şu dakika itibariyle kötü haberi vermeyi borç bilirim:ÖLDÜ.
eee n'oldu şimdi öldü mü ölmedi mi.bir bildiğimiz var ki yazıyoruz heralde.babam doktor ve kazanın olduğu ilk gün bana o çocuk öldü dedi.ancak bodrumdakiler onu cihaza bağladılar ve beklemeye başladılar belki mucize olur die.geçin bunlar tıpta mucize filmlerde olur.allah rahmet eylesin.

Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

bir şey daha sadece bir ayda 3olarca gencimiz insanımız ölüyo.neymiş tanınan biri ölmüş.peki ya o tanınmayan ama gencecik insanlara kim ağlasın?

linkin_ali
Üye
Üye

Mesaj gönderen linkin_ali »

mekanı cennet olsun, tüm sevenlerinin de başı sağolsun :(

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

gece radyo dinlerken haberlerde sölediler öldüğünü ve koştum tv yi açtım ve inanamadım :( o an gözlerim yaşardı ve onbeş yirmi dakika durmaksızın ağladım halada inanamıyorum öldüğüne ..allah günahlarını affetsin ...keşke onun için bişiler yapabilseydik yada öldükten sonrada yapsak bişiler :(

Kullanıcı avatarı
darkoasis
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkoasis »

mekanı cennet olsun...söylenecek pek fazla bi şey yok.Allah sevenlerine,ailesine,dostlarına sabır versin..kolay değil. :(

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Allah rahmet eylesin.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin :( :cry:
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
cansel
Üye
Üye

Mesaj gönderen cansel »

aslında yapılacak bir şey var barış akarsunun yerini kimseye varmemek ve şakılarını dinleyip onunla grurur duymamız son röpörtajından dolayı

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

uykudakaybolan yazdı:bir şey daha sadece bir ayda 3olarca gencimiz insanımız ölüyo.neymiş tanınan biri ölmüş.peki ya o tanınmayan ama gencecik insanlara kim ağlasın?
bu nası bi zihniyet anlmıyrum açıkcası...bugün defalarca duydum..bi insanın bi genç insanın ölümüne üzülmesinden doğal ne olabilir...bunu neymiş le başlayan cümleler içerisinde kulanmk hoş gelmiyo bana...sanki diğer gençlerimize üzünlmedi gibi sürekli onlar hatrlatlıyo barşa üzülenleri kınarmış gibi.. :x
huzurlu uyusun :(
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...