En iyi reklam?

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

rahibe_teresa yazdı:
rahibe_teresa yazdı:
dead_or_alive yazdı:ne reklamı olduğunu hatırlamıyorum ama hani;
......daha karpuz keseceeediik.. :-D
laf tutuldu reklam unutuldu :016
yha arkadaşalr biri bulsun şu reklamı yha :x uyuyamıcam gece kafaı yicem birazdan ne reklamıydı bu nası bi reklamdı tam olarak ????????????
adam mapus gibi biryerden kaçmaya çalışıyordu.ordaki görevlide böyle birşey diyordu.böyle birşeyler işte.. banka reklamı diye kalmış aklımda :018
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

Papi yazdı:
rahibe_teresa yazdı:
rahibe_teresa yazdı:laf tutuldu reklam unutuldu :016
yha arkadaşalr biri bulsun şu reklamı yha :x uyuyamıcam gece kafaı yicem birazdan ne reklamıydı bu nası bi reklamdı tam olarak ????????????
adam mapus gibi biryerden kaçmaya çalışıyordu.ordaki görevlide böyle birşey diyordu.böyle birşeyler işte.. banka reklamı diye kalmış aklımda :018
iş bankası dien var yapı kredi dien var bmc de olabilir.. ama mustafa turan oynuordu ondan eminiz..
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

rahibe_teresa yazdı:
Papi yazdı:
rahibe_teresa yazdı: yha arkadaşalr biri bulsun şu reklamı yha uyuyamıcam gece kafaı yicem birazdan ne reklamıydı bu nası bi reklamdı tam olarak ????????????
iş bankası dien var yapı kredi dien var bmc de olabilir.. ama mustafa turan oynuordu ondan eminiz..
şafak sezer diyen de var :018
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Papi yazdı:
rahibe_teresa yazdı:
Papi yazdı: adam mapus gibi biryerden kaçmaya çalışıyordu.ordaki görevlide böyle birşey diyordu.böyle birşeyler işte.. banka reklamı diye kalmış aklımda :018
hayır canım :023

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:
Papi yazdı:
rahibe_teresa yazdı: iş bankası dien var yapı kredi dien var bmc de olabilir.. ama mustafa turan oynuordu ondan eminiz..
hayır canım :023
arkadaşlar tamam ankaradan anketimize katılan aamet adlı arkadaşım buldu ve reklamı da bize anlattı:: iş bankası reklamıymış.. ve şafak sezer diil o arçelikte oynuodu bu mustafa turan eminim.. mustafa turan iş bankasında gece bekçiliği yapmaktadır. birgün hırsız gelir. bunlar muhabbet ederler falan. sonra hırsız kaçmaya kalkar. mustafa turanda hırsız merdivenelrden aşaa kata inip kaçmaya çalışırken hemen aşaa kata iner ve hırsızla karşılaşınca "daha karpuz keseceedik" der.. :-D ohh bea rahatladım 8)

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

rahibe_teresa yazdı: arkadaşlar tamam ankaraecdan anketimize katılan aamet adlı arkadaşım buldu ve reklamı da bize anlattı:: iş bankası reklamıymış.. ve şafak sezer diil o arçelikte oynuodu bu mustafa turan eminim.. mustafa turan iş bankasında gece bekçiliği yapmaktadır. birgün hırsız gelir. bunlar muhabbet ederler falan. sonra hırsız kaçmaya kalkar. mustafa turanda hırsız merdivenelrden aşaa kata inip kaçmaya çalışırken hemen aşaa kata iner ve hırsızla karşılaşınca "daha karpuz keseceedik" der.. :-D ohh bea rahatladım 8)
eh iyi hadi rahatladık sitece :D en azından bir yerden birisinin kaçtığını hatırlamışım 8) :P

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

digitürk reklamında inci türkay ve küçük çocuğun konuşmaları hoşuma gidiyo :P

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

iş bankasınındı galiba,o değilse yapı kredi
tıh tıh tıh eyi günler reklamını özledim
umut doğurmak için, hayatla seviştim

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

(((((((((((adam mapus gibi biryerden kaçmaya çalışıyordu.ordaki görevlide böyle birşey diyordu.böyle birşeyler işte.. banka reklamı diye kalmış aklımda iş bankası dien var yapı kredi dien var bmc de olabilir.. ama mustafa turan oynuordu ondan eminiz..

arkadaşlar tamam ankaradan anketimize katılan aamet adlı arkadaşım buldu ve reklamı da bize anlattı:: iş bankası reklamıymış.. ve şafak sezer diil o arçelikte oynuodu bu mustafa turan eminim.. mustafa turan iş bankasında gece bekçiliği yapmaktadır. birgün hırsız gelir. bunlar muhabbet ederler falan. sonra hırsız kaçmaya kalkar. mustafa turanda hırsız merdivenelrden aşaa kata inip kaçmaya çalışırken hemen aşaa kata iner ve hırsızla karşılaşınca "daha karpuz keseceedik" der.. :-D ohh bea rahatladım 8)[/quote]))))))))))))))))
-----------------------------------------------------------------
hırsız mırsız yok tu be :023 ..adam cezaevindeydi..karısı onu ziyarete geldi..elinde bir demet çiçek vardı..çiçeğin arasında d a bıçak saklıydı..adam önce çiçeği almak istemedi sonra karısı el kol göz işareti yaptı anladı adam ...adam bıçakla demir parmaklıklları kopardı gece... kaçıyordu o zaman turan gelip...nnereye daha karpuz keseciidiik.. :-D dedi...gardiyan gibi bir şeydi... hatırlıyorum...hatta reklamın başında xxx ziyaretçin vaaar diyordu... :010

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:(((((((((((adam mapus gibi biryerden kaçmaya çalışıyordu.ordaki görevlide böyle birşey diyordu.böyle birşeyler işte.. banka reklamı diye kalmış aklımda iş bankası dien var yapı kredi dien var bmc de olabilir.. ama mustafa turan oynuordu ondan eminiz..

arkadaşlar tamam ankaradan anketimize katılan aamet adlı arkadaşım buldu ve reklamı da bize anlattı:: iş bankası reklamıymış.. ve şafak sezer diil o arçelikte oynuodu bu mustafa turan eminim.. mustafa turan iş bankasında gece bekçiliği yapmaktadır. birgün hırsız gelir. bunlar muhabbet ederler falan. sonra hırsız kaçmaya kalkar. mustafa turanda hırsız merdivenelrden aşaa kata inip kaçmaya çalışırken hemen aşaa kata iner ve hırsızla karşılaşınca "daha karpuz keseceedik" der.. ohh bea rahatladım ))))))))))))))))
-----------------------------------------------------------------
hırsız mırsız yok tu be :023 ..adam cezaevindeydi..karısı onu ziyarete geldi..elinde bir demet çiçek vardı..çiçeğin arasında d a bıçak saklıydı..adam önce çiçeği almak istemedi sonra karısı el kol göz işareti yaptı anladı adam ...adam bıçakla demir parmaklıklları kopardı gece... kaçıyordu o zaman turan gelip...nnereye daha karpuz keseciidiik.. :-D dedi...gardiyan gibi bir şeydi... hatırlıyorum...hatta reklamın başında xxx ziyaretçin vaaar diyordu... :010
lahn aamet yanlış mı anlattı yani bize :x ama selen aplamda bitterde bende ikna olmuştuk..
böhüüüü biri şu reklamı bulup yollasın o zaman delirtmein adamı :cry:

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Perküsyon ustası Burhan Öcal' ın oynadığı Eti Form reklamı vardı, bayan iki arabanın arasından geçiyordu,keyifli bir reklamdı...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

http://www.youtube.com/watch?v=x8-D7rolLnw
üstüne tanımam abicim. kamera arkası bir başka. çocuğun birşeyler anlatmaya çalışması vs... reklamı yükledim bilgisayara canım sıkıldıkça bakıyorum. çok doğal bi kere, salak saçma çocuk bezi reklamlarına şampuan reklamlarına benzemiyor.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

profilo'nun son reklamı :P

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

turkcellin cellocanları çok tatlı ya.izliyorum her seferinde :-D :( :-D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

just_an_angel yazdı:turkcellin cellocanları çok tatlı ya.izliyorum her seferinde :-D :( :-D
hele en son reklamdaki mavi gözlü kız allahım olmaz böle bi güsellik,tatlılık ne şeker şey öle ya aman nazar değmesin valla tü tü 41 kere maşallah :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

MuHoS yazdı:
just_an_angel yazdı:turkcellin cellocanları çok tatlı ya.izliyorum her seferinde :-D :( :-D
hele en son reklamdaki mavi gözlü kız allahım olmaz böle bi güsellik,tatlılık ne şeker şey öle ya aman nazar değmesin valla tü tü 41 kere maşallah :-D
evet bencede maşallah :-D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

just_an_angel yazdı:
MuHoS yazdı:
walla ya bide ağlarken hiiççç toz kaçtıda dioo jnm yaa çok tatlıı
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

dev!l_O_ yazdı:
just_an_angel yazdı:
MuHoS yazdı: hele en son reklamdaki mavi gözlü kız allahım olmaz böle bi güsellik,tatlılık ne şeker şey öle ya aman nazar değmesin valla tü tü 41 kere maşallah :-D
walla ya bide ağlarken hiiççç toz kaçtıda dioo jnm yaa çok tatlıı
evet gerçektende çok tatlı ya anteni fln. maşşallah

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

rock'n coke reklamı iiydi baya..kondisyonsuz kalma diyodu hani sonunda.o işte superdi ya:)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

MuHoS yazdı:
çok şeker bir kız ya sırf o kız için izliyorum o reklamı :-D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

çizi reklamı cok komik .. sevyom o reklamı :010

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

nescafe 3 ü biraradada :010
bu reklamı seviyorum ya

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

tüm araba reklamları.. hepsi teknolojiyi sömürüyor reklamlarda.. bayılıyorum tüm araba reklamlarına..
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
capoeria
Üye
Üye

Mesaj gönderen capoeria »

bende şu an peugeot 107 nin reklamına bayılıorum super bir reklam....
Ege Kıyıları;Kalpleri Bırakıldığı Kıyılardır,:Aşkın Kıyılarıdır;Binlerce Yıldır Bu Böyle Ola Gelmiş Ve Devam Etmektedir.Çok Tanrılı Dinler Zamanından Kalma Mitolojik Öykülere Beşik Olan EGE,Bu Sayede Taçlanmış Masal Haline Gel

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

..
En son dead_or_alive tarafından 23 Eyl 2006 20:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.