Lost

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

son bölüm süperdi.sırf merak için dokuz ay beklenir.amma teoriler dönüyor piyasada.zaten duyduğuma göre senaristler bu teorileri bir araya getirip diziye ekliyorlarmış.

--spoiler--
tabuttaki adam kim? charlie kesin öldümü? kate en sonda kimin yanına gitmekten bahsediyordu? penolope nin naomi yle bağlantısı yoksa denizin altındaki istasyonda nasıl karşımıza çıkar?

aslında çok soru var.adamlar bu işi nasıl birleştirecekler merak ediyorum.en sonunda kardeşim iz sizi meraklandırmak için bu kadar sorun çıkardık.şimdi biz toplayamıyoruz derlerse şaşırmamak gerek.

--spoiler--

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

+1 yazmaktan pek hazetmem ama +1 :)
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

--spoiler--

bana kalırsa adaya yeni geleceklerle adadakiler arasında kıyasıya bir mücadele olacak. bana kalırsa bizim other diye bildiğimiz ben ve tayfası iyi kişilerdi ve adayı korumak istiyorlardı. bu yüzden dharma ekibini temizledir. adanın bir sırrı var ve bunun ortaya çıkmaması lazım. şu yeni gelenlerin dharma girişimden olmaları ihtimali de yüksek. adamlarımızı temizlemiştiniz, yine bulduk adayı ve yine geliyoruz düşüncesinde olabilir adamlar. locke süper bir adam bu arada :p

--spoiler--

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

r1g0r yazdı:--spoiler--

bana kalırsa adaya yeni geleceklerle adadakiler arasında kıyasıya bir mücadele olacak. bana kalırsa bizim other diye bildiğimiz ben ve tayfası iyi kişilerdi ve adayı korumak istiyorlardı. bu yüzden dharma ekibini temizledir. adanın bir sırrı var ve bunun ortaya çıkmaması lazım. şu yeni gelenlerin dharma girişimden olmaları ihtimali de yüksek. adamlarımızı temizlemiştiniz, yine bulduk adayı ve yine geliyoruz düşüncesinde olabilir adamlar. locke süper bir adam bu arada :p

--spoiler--
---spoiler---
locke un naomi yi öldürmesi biraz abartılı olmuş.tabi locke naomi yi öldürmeden önce yolda bir şeyle karşılaşmışsa bilemem.
---spoiler---

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

--spoiler--
locke çözdü sanırım olayı, sanırım...
--spoiler--

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

r1g0r yazdı:--spoiler--
locke çözdü sanırım olayı, sanırım...
--spoiler--
bencede bişeyler öğrendi fakat neomi yi öldürme sebebini söylemedi bir türlü...jack ben'e inanmamakla haklı çünkü adam son anda dürüst olmaya karar verdi ve neomi hakkkında konuştu...ama telefonu istemeyip sadece neomi hakkında bilgilendirmesi yeterliydi...ayrıca neomi'nin desmondun kız arkadaşı ile alakası yoksa resimleri onlarda ne arıyor..ve su altı istasyonunda o kız tesadüfen mi sinyali yakaladı...hoş neomi isimli birini tanımadığını söyledi ama...neyse çok karışık bir dizi ama manyak bir bağımlılık yapıyor...yeni sezonu bekliyoruz.
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

r1g0r yazdı:http://lostforum.blogspot.com/2007/06/jacob.html

adamlar bunu bulmuş
abi jacob şimdi bu mu?

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Dizi yapımcılarından teki Jacob daha önce dizide gözüktü ama hiç konuşmadı demiş. Adamlar da buna Jacob diyor, güçlü bir teori bence.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

r1g0r yazdı:Dizi yapımcılarından teki Jacob daha önce dizide gözüktü ama hiç konuşmadı demiş. Adamlar da buna Jacob diyor, güçlü bir teori bence.
evet,sağlam bir teori.bir yerde jacob ın fotoğrafları vardı.bende bu adamı ona benzettim.eğer oysa çok iyi düşünmüşler.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

benim takıldığım en bariz olay

ben'in yanında hep bi adam var ya genelde takım elbise falan giyen sürmeli gözlü esmer bi adam... umarım anlatabilmişimdir şuanda adı aklımda değil çünkü neyse o adam ben çocukluğunda ki olayları anımsarkende vardı ve aynıydı suratı ne daha genç ne daha yaşlı ve şimdi ben gayet yaşlı ama o hala aynı ne bilim çözemedim orayı ince bi detay saınırım ama mutlaka fark etmişsinizdir

ben çocukluğunda kaçarken o adama sığınıyodu ve tek fark saçları daha uzundu

anlayan gören çözen bilen varsa eğer çok güzel dinleyebilirim
:oops:
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:Bir de kitap çıkmış

Resim
yok artık :|
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Resim

Resim

Resim

Tüm dünyanın severek izlediği Lost dizisinde, 4. sezon herkesin yakından tanıdığı yeni bir oyuncu mu katılıyor? ”Küçük Emrah” hayranları Lost dizisinde Küçük Emrahı başrolde istiyorlar.
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Rita yazdı:
simsiyah_85 yazdı:benim takıldığım en bariz olay

ben'in yanında hep bi adam var ya genelde takım elbise falan giyen sürmeli gözlü esmer bi adam... umarım anlatabilmişimdir şuanda adı aklımda değil çünkü neyse o adam ben çocukluğunda ki olayları anımsarkende vardı ve aynıydı suratı ne daha genç ne daha yaşlı ve şimdi ben gayet yaşlı ama o hala aynı ne bilim çözemedim orayı ince bi detay saınırım ama mutlaka fark etmişsinizdir

Kesinlikle gözümden kaçmadı o olay.Ama o da küçük bir detay gibi.
Benjamin'i yanına alıp büyüten o adamın oğlu diye düşündüm ilk.
İleriki bölümde bu detayın cevabı alınır kesin.

Ve şunu keşfettim.Dizide ne düşünüyorsak tam tersi çıkıyor.Düşman iyi adam,iyi adam kötü adam rolü oynuyor.Böyle düşünürsek diğer bölümlerde fena şaşırıcaz gibi.

Herşey için bir tahminim var ama Jacob için hiç bir tahmin yürütemiyorum.Nerden geldi,neyin nesidir ve neden teknolojiye karşıdır ?

www.yuzsekiz.com
Nesi küçük : ) koskocaman detay o, gözümüze soktular açık açık. Adamlar yaşlanmıyor işte. Bunun ise adanın manyetik alanından kaynaklandığnı düşünüyorum. Şaka gibi kesinlikle.

Only fools are enslaved by time and space

Bir de böyle bir söz vardı

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Evet bu da son yayınlanan film.

Bunla ilgili şöyle bir teori var. Burada üstünde aynı rakam olan iki tavşan karşı karşıya gelince ortalık toz duman oluyor, aynı John ile Jacob karşılaştığında olduğu gibi. Bana çok ciddi geliyor bu teori yani bence Jacob ile John arasında çok önemli bir bağ var, belki de aynı kişiler.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

r1g0r yazdı:
Rita yazdı:
simsiyah_85 yazdı:benim takıldığım en bariz olay

Kesinlikle gözümden kaçmadı o olay.Ama o da küçük bir detay gibi.
Benjamin'i yanına alıp büyüten o adamın oğlu diye düşündüm ilk.
İleriki bölümde bu detayın cevabı alınır kesin.

Ve şunu keşfettim.Dizide ne düşünüyorsak tam tersi çıkıyor.Düşman iyi adam,iyi adam kötü adam rolü oynuyor.Böyle düşünürsek diğer bölümlerde fena şaşırıcaz gibi.

Herşey için bir tahminim var ama Jacob için hiç bir tahmin yürütemiyorum.Nerden geldi,neyin nesidir ve neden teknolojiye karşıdır ?

www.yuzsekiz.com
Nesi küçük : ) koskocaman detay o, gözümüze soktular açık açık. Adamlar yaşlanmıyor işte. Bunun ise adanın manyetik alanından kaynaklandığnı düşünüyorum. Şaka gibi kesinlikle.

Only fools are enslaved by time and space

Bir de böyle bir söz vardı
Yaşlanmamaları,hasta olmamaları sağlıklı olmaları anlamına da geliyor demek.Ama Ben kanser oldu.Ya da şöyle diyelim.Tümöre rastlandı omuriliğinde.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

Çoktan başlaması gerekirken dizinin amerikadai sinema yapımcılarının grevi nedeniyle şubata ertelenmiş gözüküo şimdilik daha ileri bi tarihta olabilir 4.sezonn buarada biçok yerde bahsi geçio Türk verisyonu olanKayıp'ın çekimlerine başlanacakmışş bilemiorumm artık isimleri belirlenmiş bile:D

Jack – Nejat İşler
Hurley – Ata Demirer
Charlie – Özgür Çevik
Sayid – Kenan Çoban
Jin – İlhan Mansız
Shannon – Pıanr Altuğ Kate – Berrak Tüzünataç
Sawyer – Kıvanç Tatlıtuğ
John Locke – Mazhar Alanson
Desmond – Birol Üner
Boone – Berk Hakman
Ben – Halit Ergenç

Resim
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:Çoktan başlaması gerekirken dizinin amerikadai sinema yapımcılarının grevi nedeniyle şubata ertelenmiş gözüküo şimdilik daha ileri bi tarihta olabilir 4.sezonn buarada biçok yerde bahsi geçio Türk verisyonu olanKayıp'ın çekimlerine başlanacakmışş bilemiorumm artık isimleri belirlenmiş bile:D

Jack – Nejat İşler
Hurley – Ata Demirer
Charlie – Özgür Çevik
Sayid – Kenan Çoban
Jin – İlhan Mansız
Shannon – Pıanr Altuğ Kate – Berrak Tüzünataç
Sawyer – Kıvanç Tatlıtuğ
John Locke – Mazhar Alanson
Desmond – Birol Üner
Boone – Berk Hakman
Ben – Halit Ergenç

Resim
baş rol verceklerini bilsem bile böle bi projeye katılmaya utanırdım..
düşüncesi bile komik..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bi esas kate'e bi bizim kate'e bak!
tövbe estafurullah.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

sawyerede kıvanç tatlıtuğ çokk yumuşak kaçıo bencee kişilik bakımından en azındandah sert böle daha vurdumduymazz olması lazımmmm
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

eğer böyle bir dizi yaparlarsa sadece komik olur. gerçi bizim milletimiz bu tarz şeyleri aranje etmede gayet başarılı. dillerimize pelesenk olmuş pek çok pop parçanın yabancılardan alınıp dilimize çevrilmesi bundandır. neyse başlasın artık şu lost ta biz de yolumuza koyulalım.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Bildiğiniz geyiktir bu, rahat olun :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »