Lost

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

eeee ii ozaman yaklaşıkk yrnn akşama doruu dizi bitmişş oluurrr artık :d
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

MuHoS yazdı:eeee ii ozaman yaklaşıkk yrnn akşama doruu dizi bitmişş oluurrr artık :d
muhos bitmesin be.böyle iyi.yani iyi vakit geçiriyorum. bittikten sonra nip tuck ın serisini de alacağım.böyle topluca seyretmek süper oluyor.günlerce beklemiyorsun )

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

valla dizide bitmeyecekk gibi gözüküoo bende bikersinde abartmıştımm sabah annemlerr bilgisayarın başında bulmuşlar uyurkennn tabi lost izlerkene :010

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Edmond yazdı:18. bölümdeyim.psikopat gibi seyrediyorum.yaklaşık 30 bölüm daha var.her bölüm yaklaşık kırk dakika.bu da takribi 2000 dakika yapar.yaklaşık 33 saat eder :)umarım bitmez )
bu kadar psikopatlaşmamak lazım tabi :-D yoksa lazımmı ?? 8)

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

amerikan dizilerinin böyle bir ortak noktası var sanırım. lostu her hafta bekleyerek izledim, toplanmasını beklemedim hiç. ama başka dizilerde 2 günde 2-3 sezon bitirdiğim bile oldu. bu diziler amerikanın türkiye gençliği üzerinde oynadığı bir oyun! gelmeyin bu oyunlara :p
betterman.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

layne yazdı:amerikan dizilerinin böyle bir ortak noktası var sanırım. lostu her hafta bekleyerek izledim, toplanmasını beklemedim hiç. ama başka dizilerde 2 günde 2-3 sezon bitirdiğim bile oldu. bu diziler amerikanın türkiye gençliği üzerinde oynadığı bir oyun! gelmeyin bu oyunlara :p
çok komple teorici gördümm senii,ben sadece diziyi iziliorum,zaten adamlarında işi yoktu bu Türk gençliğine ne yapsakta etkilesek die düşünülolardı :P

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

gelmiş geçmiş en iyi dizidir, eğer film yapsalar bütün bölümleri birleştirip en iyi film olur, neyse o kadar öküzleşmeyeyim.

www.yuzsekiz.com

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

r1g0r yazdı:gelmiş geçmiş en iyi dizidir, eğer film yapsalar bütün bölümleri birleştirip en iyi film olur, neyse o kadar öküzleşmeyeyim.

www.yuzsekiz.com
dizinin final bölümünü sinema filmii olarak çekebilirlerr

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

asmalı konak misali... :p

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

sinema filmi olacağını sanmıyorum :) ama oldukça uzun bir bölüm olacaktır. amerikan dizilerinin bir başka ortak noktası da bu çünkü. :) genelde son bölümleri 2 bölüm uzunluğunda oluyor.
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

hacı ben daha ilk sezonu izledim, kaldım öyle, nette tonla yazı var, onları da okumamak istiyorum heyecanı kaçmasın diye. ilk sezonun son bölümü dediğin gibi uzundu. bence son bölüm de uzun olur da bunun sonu nasıl gelecek nolacak hiç bilmiyorum, hiçbir şey kestiremiyorum.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ya dediğim gibi lost'tan biraz soğudum. çünkü adamlar sürekli soru yaratıyorlar ve asla cevap vermiyorlar. her bölümde soru eklene eklene eskiden cevap alamadığımız soruları unuttuk. seviyorum, seviyorum ama bir yere kadar. hayır birgün "kusura bakmayın, senaryoyu uzattık uzattık bir yere bağlayamadık. bu yüzden tüm karakterleri öldürmeye karar verdik" diyecekler o olacak. sonra gidip ben hakkaten öldürecem adamları...
betterman.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

layne yazdı:ya dediğim gibi lost'tan biraz soğudum. çünkü adamlar sürekli soru yaratıyorlar ve asla cevap vermiyorlar. her bölümde soru eklene eklene eskiden cevap alamadığımız soruları unuttuk. seviyorum, seviyorum ama bir yere kadar. hayır birgün "kusura bakmayın, senaryoyu uzattık uzattık bir yere bağlayamadık. bu yüzden tüm karakterleri öldürmeye karar verdik" diyecekler o olacak. sonra gidip ben hakkaten öldürecem adamları...
dostum gerçekten öyle mi oluyor?ben 2. sezonun 6. bölümündeyim.sanki bir yerlere bağlayamayacaklarmış gibi geliyor.ama zevkli be dostum.öğlen 1 de başladım hala seyrediyorum.hiç ara vermedim:)

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ona ara verilmiyor ki zaten ama nasıl birşeye bağlayacaklar hakikaten ben de merak ediyorum.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

ooo senn yenisin galibaa :P 3.sezondaım daha neyn ne olduğu belli deil soru işaretleri çoğalmaya başladıı,allah kolaylık versinn valla :D

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

tatatatammm! sadece ve sadece iki gün kaldı yeni bölüme! heyecan hat safhada walla.. sabırsızlıklan beklioss.. nerde kalmıştı..hmm evet jack ve ameliyat.. amaan merak merak nere kadar..artık gecede 5 bölüm de izleyemices zaten nasıl beklices o heyecanla bilmiom walla :D nese hade bakam yeni bölümler şimdiden hepimise hayırlı ossunnn ..
pencere önü çiçeği

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Edmond yazdı:
layne yazdı:ya dediğim gibi lost'tan biraz soğudum. çünkü adamlar sürekli soru yaratıyorlar ve asla cevap vermiyorlar. her bölümde soru eklene eklene eskiden cevap alamadığımız soruları unuttuk. seviyorum, seviyorum ama bir yere kadar. hayır birgün "kusura bakmayın, senaryoyu uzattık uzattık bir yere bağlayamadık. bu yüzden tüm karakterleri öldürmeye karar verdik" diyecekler o olacak. sonra gidip ben hakkaten öldürecem adamları...
dostum gerçekten öyle mi oluyor?ben 2. sezonun 6. bölümündeyim.sanki bir yerlere bağlayamayacaklarmış gibi geliyor.ama zevkli be dostum.öğlen 1 de başladım hala seyrediyorum.hiç ara vermedim:)
heyecanlı tabi heyecanlı olmasına da, şimdiye dek kafanda oluşan soru işaretlerini uzunca bir süre daha çözebileceğini sanmıyorum :) en azından benim kafamda hala birçok soru var. aralarda bir sürü boşluk olduğu için "aha burada mantık hatası var" da diyemiyorum. sadece bekliyorum. 3 ay bekledik kate hanımın doğum yapmasını. eminim charlie yerine biraz kendisine çekmişse çok güzel bir bebekleri vardır :P neyse... son 2 gün. bakalım gelecek bölümde kahramanlarımız ne tür bir maceraya sürüklenecekler?
betterman.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

aslında dizinin sonunun belli olduunu söylüyolar ben inanmıyorum buna yani 10 dakka sorasını kestirremiyoruz şahsen :D bence bu dizinin sonu yok en sonunda hepimizi o adaya toplasınlar hep beraber görelim lough
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

yeni bölümü izleyen var mııııı..ben indiriom şimdi ama çok düşük ya kimbilir ne zaman islerim bi de sonuçta daha bunun altyazısı da var oof ya çok merak ediom çokk hemen islemek istiommm =)
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yeni bölüm bu haftaydı hatta salı verilcekti ama digiturk adilik yapıp son bölümün tekrarını verdi. hafya yeni bölüm :x
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

vaga_bond yazdı:yeni bölüm bu haftaydı hatta salı verilcekti ama digiturk adilik yapıp son bölümün tekrarını verdi. hafya yeni bölüm :x
yok ya abc de verileni diorum ben işte nette var şimdi onu indiriom gerçi bi yamuk da olabilir daha çok başları olduu içün anlayamıom hangi bölüm olduunu..ay odur umarım ya oof çokk çok heycanlandım walla :D uyusluğuna eski bölümlerden birine de böle yazmış olabilirler ondan şüpheleniom:/
bu arada digiturkün yaptığı da harbiden adilik yani!
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

konu ismi "Not in Portland"
yardımcı olursa tabi :)

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

evettt o işte ooo yaşasıınnnn ya vaga çok saolasın walla demek olcak bu defa gerçi bi de altyazı sorunu var ama onu da bulurum umarım çabuk :D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

alt yazı anca yarın çıkar

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ben birşeyin farkına vardım.bu dizi testere adlı filmin kopyası.ortam farklı olabilir ama bütün düzen aynı.ayrıca henry gale testere nin ilk bölümünde oynamış ve herkes onu katil sanmıştı.malumunuz katil jigsaw dı.eğer budizide de gerçekte herşeyi kurgulayan jigsaw çıkarsa şaşırmam.