Lost

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ikinci sezona dün başladım. yarın biter herhalde :p
testereden çok daha komplike birşey bu ya, acayip ufak detaylar var mesela izlerken farkettim bir tanesini. shannon'ın öldüğü bölümde babasının öldüğü gün gösterilirken konuştuğu doktorun arkasında jack geçiyor.
çok fazla örnek var bu şekilde, mesela 2. sezon 4. bölümde hurley'nin içtiği sütün ambalajında waltun resmi ve kayıp aranıyor ilanı var ya da koreli jin tehdit için bakanın evini bastığında bakanın çocukları tvde hurleynin lotoyu tutturmasının haberi vardı.

eit:* izlediğim en iyi şey

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

3.sezon kaldığı yerdenn tekrar başladıı hadi bakalımm hayırlısı :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

r1g0r yazdı:ikinci sezona dün başladım. yarın biter herhalde :p
testereden çok daha komplike birşey bu ya, acayip ufak detaylar var mesela izlerken farkettim bir tanesini. shannon'ın öldüğü bölümde babasının öldüğü gün gösterilirken konuştuğu doktorun arkasında jack geçiyor.
çok fazla örnek var bu şekilde, mesela 2. sezon 4. bölümde hurley'nin içtiği sütün ambalajında waltun resmi ve kayıp aranıyor ilanı var ya da koreli jin tehdit için bakanın evini bastığında bakanın çocukları tvde hurleynin lotoyu tutturmasının haberi vardı.

gerçi lost un senaryosu çok daha önceelri yazılmış.belkide testere ondan alıntılar yapmıştır.ama bir benzerlik var.neyse birde Heroes çıkmış piyasaya.o Lost tan daha iyiymiş.ilk bölümümü ne yeni yayımlanmış.bende digitürk olmadığı için tam bilgim yok.toplamda daha 8 bölümü çekilmiş sanırım.onunda korsanı çıkar birgün ))

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

MuHoS yazdı:3.sezon kaldığı yerdenn tekrar başladıı hadi bakalımm hayırlısı :P
bende 3. sezonun 2. dvd si var.sanrırım 8 bölüm.ondan sonrasını bilmiyorum.şu an lost 3. sezonda kaçıncı bölümde acaba?

YOK_snm
Üye
Üye

Mesaj gönderen YOK_snm »

bende izlemek istiyorum.ama bulamıyorum..yardım edebilcek kimse var mı acaba burda?
did I punish you for dreaming?

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Edmond yazdı:

gerçi lost un senaryosu çok daha önceelri yazılmış.belkide testere ondan alıntılar yapmıştır.ama bir benzerlik var.neyse birde Heroes çıkmış piyasaya.o Lost tan daha iyiymiş.ilk bölümümü ne yeni yayımlanmış.bende digitürk olmadığı için tam bilgim yok.toplamda daha 8 bölümü çekilmiş sanırım.onunda korsanı çıkar birgün ))
heroes lost'ta ölmüş olan heyecanı canlandırdı biraz. şu anda heroes'un 17. bölümü yayınlandı. ancak cnbc-e'de başlayacaktı, başladı mı emin değilim. heroes cnbc-e'de yayınlanacak/yayınlanıyor yani.
betterman.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Bu pazar başlıyor Heroes...bekliyorum valla heyecanla...Lost olayına geçte olsa bulaşıcam bende bugün yarın =)
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

hurleynin arabası

şuna da bir bakın derim, feci ince bir detay
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=8786999

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

Edmond yazdı:
bende 3. sezonun 2. dvd si var.sanrırım 8 bölüm.ondan sonrasını bilmiyorum.şu an lost 3. sezonda kaçıncı bölümde acaba?
3.sezon 9 ve 10 mevcuttur elimdee en sonnn :010

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

layne yazdı:
Edmond yazdı:

heroes lost'ta ölmüş olan heyecanı canlandırdı biraz. şu anda heroes'un 17. bölümü yayınlandı. ancak cnbc-e'de başlayacaktı, başladı mı emin değilim. heroes cnbc-e'de yayınlanacak/yayınlanıyor yani.
heroes un ilk bölümü bugün cnbc e de yayınlanacakmış.yani sanıırım ilk bölümü.bende cnbc e yok.o yüzden arkadaşlara gideceğim :(
neyse ayrıntılı bilgi için;

http://www.cnbce.com/default2.asp

bu arada heroes un başlığını da açsak iyi olur :)

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

MuHoS yazdı:
Edmond yazdı:
o kadarı bende de var :)) normalde kaçıncı bölümde acaba ?

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Edmond yazdı:
MuHoS yazdı:
Edmond yazdı:bende 3. sezonun 2. dvd si var.sanrırım 8 bölüm.ondan sonrasını bilmiyorum.şu an lost 3. sezonda kaçıncı bölümde acaba?
o kadarı bende de var :)) normalde kaçıncı bölümde acaba ?
3 10 yayınlandı bu hafta. yakaladınız diziyi :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

evettt enselerindeimm valla hatta hırs yaptımm onlarıda geçebilirmm :P bilmem bide farketinizmii hereosla lost arasındaa bi bağ var gibi ilerde birleşmesin bunlarr sakınn:D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

gece rüyama girmeye başladı artık :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

genellikle entel kesimin izlediği bir dizi :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

wolfali yazdı:genellikle entel kesimin izlediği bir dizi :P
şşştt ayıp oluo ama yavrumm litfennn ama entellikle alakası yokk 7den 77 ye simitçisinden yazarına herkesin severek beğenerek izlediği bi dizi :D

geçenn izlerkenn aklıma takıldı dedim kendi kendime ulen çeşke böle bişey olsaa bende düşsemm bi adaya ordakilerden biri olsamm mis gibi deniz kenarında tropikal bi yerde yaşasam tamam brz yaşam korkusu var istanbuldada var okdr tehlike eğer burda yaşıorsam ordada yaşarım hem işim gereği belki o uçak parçalarındann bi tane yenisi yapabilirmm okdr boş vaktim olduğundan dolayıı :P

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

artık soğumaya başladım ya. bokunu cıkardılar
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

omarylmz yazdı:artık soğumaya başladım ya. bokunu cıkardılar
bende o kadar merakla beklemiyorum artık. nip tuck ın sezonları bence daha iyi.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

valla son birkaç bölümde merakımı kazanmaya başladılar ama ne kadar dayanabileceklerini ben de merak ediyorum.
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

desmond'ın şivesinin hastasıyım...
see you in another life brotha

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

r1g0r yazdı:desmond'ın şivesinin hastasıyım...
see you in another life brotha
:) you alone, brotha?
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

sawyer'ı taktığı lakaplar... :p

kendine: big bad wolf, new sheriff in town
aaron: baby huey
ana-lucia: ana-lulu, cupcake, hotlips, lulu, ponce de leon, rambina, little red riding hood, lucy, muchacha
bernard: bernie, norma rae, suzy
boone: metro
cassidy: cass, dimples
charlie: a reject from vh1 has-beens, babynapper, chuckie, has-been pop star, little limey runt, tattoo
christian: daddy
claire: mamacita, missy claire
danielle: french chick, french woman
mr. eko: mr. ed, shaft
ethan: jungle boy, ringer
hurley: barbar, deepdish, hammo, hoss, jabba, jethro, lardo, mongo, muttonchops, pork pie, pillsbury, rerun, stay-puft, the grape ape
jack: amarillo slim, chico, cool hand, cowboy, damn spinal surgeon, doc, dr. do right, dr. giggles, dr. quinn, the hero, hoss, jackass, jacko, sheriff, st. jack, daniel boone
jin: cato, chewie, bruce, chief, daddy-o, jin sr., mr. miyagi, papa-san, sulu
kate: belle of ball, boar expert, freckles, the mighty huntress, puddin, sassafras, sheena, thelma, pippi longstocking
libby: shrink, moonbeam
locke: daniel boone, hoss, johnny locke, mr. clean, brutus, gimpy mccrutch
michael: boss, captain, chief, daddy, han, hoss, mickey, mike, mikey
mr. friendly: zeke, bluebeard
sayid: abdul, al jazeera, ali, boss, buddy, captain falafel, chief, damn arab, gen-u-ine i-raqi, genius, mohammed, omar, captain a-rab, red beret
shannon: sticks
the shark: old toothy
sun: betty, tokyo rose, sunshine
walt: kazoo (or gazoo), short round, tattoo
the island: home, home sweet home, jungle of mystery, the magic forest, middle of damn nowhere, mt. vesuvius, the wild

http://www.youtube.com/watch?v=W-d4yjWhG7s
Henry (ben) piçine de kıl oluyorum, bu videoda iğrenç haliyle görülüyor kendisi.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

3x13 ün promosunu izledim yine o eski heyecanını kazanıyor olaylar

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bi bolumden dier bolume gecerken bile cd arasında heycan yaptıgım, tuvalete bile nesse dier cd de giderim dedirten bi dizi iste :-D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

goqhan yazdı:bi bolumden dier bolume gecerken bile cd arasında heycan yaptıgım, tuvalete bile nesse dier cd de giderim dedirten bi dizi iste :-D
uheha benim gece rüyama giro ne diosun :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!