Lost

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Lost

Mesaj gönderen MuHoS »

Uçak kazası ile bir adada mahsur kalan insanların öyküsü anlatılmaktadır. Özellikle her bölümde, bir karakterin geçmişine gidilerek ana senaryo beslenmektedir.
Bu adada mahsur kalan 48 kişi arasında değişik karakterler mevcuttur; bir cerrah, bir iletişim subayı, bir rock yıldızı, bir kanun kaçağı, bir inşaat işçisi, bir dolandırıcı, bir milyoner ve daha birçok enteresan özelliğe sahip insan... Bu insanlar, daha adadaki ilk günlerinde adanın mistik güçlere sahip olduğunu farkederler. Uçak kazasında hayatta kalmayı başarmışlardır, ancak asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamaktadır.Adadakiler, hayatta kalmak için birlik olmanın gerekliliğini henüz çözemeden, bazı kişiler arasında kavgalar çıkmaya başlar. Ama sonradan başlarına gelen trajik olaylar, onları birlik olmaya iten bir sebep olur. Çok geçmeden, adada yalnız olmadıklarını anlarlar. Adaya 16 yıl önce gelmiş birilerinin bıraktığı imdat çağrısını duyarlar. Bütün bu trajik olaylara bir de yeraltına açılan gizemli bir kapı da eklenince, adadakiler için hayat iyice zorlaşır...*alıntıdr*

valla şu anda digitürkte gösterilioo ama bende dvdleri var ordan takip ediorumm izleyincee bırakamıosunuzz bağımlısı olunuo dizinin tavsie ederimm çok sürükleyici bi konusu varrr
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

ooooooff nihayet işte bu başlık ya nihayet..ben nie açmıoduysam :P nese ne diodum..yeni bölümlerini sabırsızlıklan pekliom walla chok heyjanlı yaa.. :016 bi gecede 8 bölüm isledik bi keresinde..ondan şimdi beklemek aşırı zor gelio walla(=
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

işte bu ya lostcularr toplansınn burdaaa :-D bende kafayı yemiş durumdaım sabaha kdr lost izliorum psikopata bağladımm acaba ne olacakkk yaa sonundaa....

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

nere kadar isledin ki sen şimdie kadar..sanrım ya herkes islemiş baya oluo hevesini almış ya da daha bilmio pek kimse annamadım ki lost die yırtındım bi ara ama :-D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

ben 2 .sezonun bitirdimm 3ye başlıcamm şimdii valla kimsenin hevesini aldığını zannetmiorumm izledikçee insan daha çok heveslenio bi sonraki bölümdee ne olacak diee :-D

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

ya aslında 3. sezonda daa acayip şeeler oluo yani bi an bilem heycan azalmıo..daa çok iderleriyle ilgili 3. sezon..gerçi zaten 6 bölüm var ya..bi de öle bi yerde kalmış ki şimdi aşırı sabırsızlanıom ben (= yaa bak özendim hee isleyeim geldi :-D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

evet evet öleymiş bende bazı duyumlarr aldımm jackle ilgili falann :-D banada pzt gelicekk 3.sezonn beklicezz artıkkk,ama anladağım kadarıylaa sitede fazla takip edenn yok gerçekten dizi lostlarda yani burdaaa :P

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

yaa bu çok kötü oldu ama dizi lostlarda.. =)ya ben dumur oldum dierlerini görünce..ben diyim sana asıl olay katede bitio walla(= bi de çok merak ediom benim fikrim aslında hep desmond'ın karısı ya da sevgilisi mi ne var ya işte onunla ilgisi var o dharma falan muhabbetinin..
ay bilmiom çok heyjanlı yaf.. deil mi my brother :P
En son kamze tarafından 20 Oca 2007 19:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

evet hakketten çok kötü olmuşş bende lost olim burdan ozamann(ayy bu dahamı kötü oldu ne yoksaa) evet o adamda birden kaybolduuuu çıkacak ondanda bişeylerrr ufff ya vallaha heyecan kasırgasıı :-D bide şu rakamlar vardı yaa devamlı gidiklerii onunla ilgili bişeyy buldumm o bri bilim adamanın teziyimişş hee gerçek hayatta dur bulursam onuda koyimde okuu acaiippp :010

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

oha gerçekten mi.yuh ya bis de bi ara o rakamların uursuzluna inanıoduk:) 4 8 15 16 23 42 :-D bu numaralar kanal d ekranlarında yayınlanan sağır oda adlı dizinin bi bölümünde de bi kasanın şifresi olarak kullanılmış.. şaka gibi=) ala ala bi numarayı taklit etmediimis kalmıştı ve onu da yaptık:)
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

taklitçi zihniyet iştee kendi başımıza orjinal bişey yapamayızz zatenn nessee bak sayılarınn anlamını burdan brz anlayabilirsinn bana çok mantıklı geldii :010

http://www.bildirgec.org/yazi/lost-ve-g ... ya-teorisi

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

hmm ilginç yazılanlar..hatta ben yazılan dier teorileri falan da okudum da..çok garip ya gerçekten sürekli yanılıos ya..işin ilginç yanı çok sağlam bi kurgu var dizide ve falso vermiolar çok garip ya helal walla. kafamdaki soru işaretleri ne zaman cevaplarını bulucak merak ediom hatta öle bi yerde ki konu nasıl bi mantık içine yerleştircekler bunları anlamıom.ama umarım saçma salak bi şekilde bitirmesler..gerçekten.öel olmasını çok istiorum çünkü eğer çok saçma bi şeklide biterse çok üsülürüm yıkılırım walla.
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

haklısın valla senaristlerr hakketen ii kafa patlatmışlarrr başlarda bende az çok şöle olur böle olur die tahmin yürütüodumm ama dizi ilerdikçe içinde çıkılmaz hall alıo artık pes ettimm sadece izliorumm :-D bence dizinin yazarları bile sonunu bilmiolarıdrrr nereye gidersee artıkk die :P ama sana şunu diimki son bölümünüü sinema filmi olarak çekebilirlerr ahaaa şuraya yazıorummmm.

şuraya:son bölümm sinema filmi olarak çekilirrr :-D

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

MuHoS yazdı:bence dizinin yazarları bile sonunu bilmiolarıdrrr nereye gidersee artıkk die :P
ya bisim bitmeyen roman gibi mi diosun yani :P :-D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

puahahahaaa :-D :-D süpersinn; onudaa bi şekilldirelimm artıkkk yaa en azından biz bilelimm dee insanlarr mrk etsinn ona göre devam ederizz

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

lost güzeldir. sawyer, mr. eko ve sayid iyidir. kate'i sevmeyen ölsün. ama arayı çok uzattılar. o dönemde zaten izlemekte olduğumuz prison break iyice coştu. açık söyleyeyim, prison break'i daha büyük bir heyecanla bekliyorum lost'a oranla.
betterman.

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

MuHoS yazdı:puahahahaaa :-D :-D süpersinn; onudaa bi şekilldirelimm artıkkk yaa en azından biz bilelimm dee insanlarr mrk etsinn ona göre devam ederizz
evet ya bence de bişeler çıkmalı ama şimdi öle bi yerdeki benim aklım almıo walla nere çeksem die bilemedim=) hayır bi de çok salak oldu ya herkes bişe yasıo tam en kritik yerinde kalıo olay sonra bi de öle bi yerde kalı ki ne yazsam bilemiom ama bi kurgulamak lasım harbiden..
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

layne yazdı:kate'i sevmeyen ölsün .
ölmicem işte :P
ben eskiden severdim katei ama artık o da bi sapıttı napcaanı bilemedi bi sawyera bi jacke..allaallaa.. :-D
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

yahu 3. sezonu izlemeye başladıımda böle şok durumlarındaydım hele ilk bölümde azım hiç kapanmadı şaşkınlıktan nerdeyse ama haftaya yeni bölümler başlıyo zor bekliyorum süper ya. acaip bi dizi tam sakin giderken mutlaka çok garip bişi oluyo kalıyorum orda.resmen kıpırtısız izledim....
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

lost hakkında bilinmesi gereken 10 şey diye başlık atılmış

1. "Lost", dört ya da beş sezon olarak planlanmış... Hikayenin nasıl başlayıp nasıl biteceği en başından beri biliniyormuş. Yapımcılar, fazladan bir sezonun hikayeyi uzatmak olacağını düşünüyor...
2. Dizide bir soru işareti ortaya konulduğunda, cevabı mutlaka yapımcılar tarafından biliniyordur. Ancak yapımcıların, tepkilerini dikkate aldığı fan'ların, dizinin gidişatını etkileyebildiklerini de belirtelim.
3. "Lost"un merakla beklenen 3. sezonuna çok farklı bir duygu hakim olacak ve yeni sezon, daha çok macera üzerine odaklanacak.
4. 3. sezonun mini bir seri şeklinde planlanan ilk altı bölümü; Jack, Kate ve Sawyer'ın tutsaklığı konusuna ayrılacak.
5. Yeni sezonda 'Diğerleri' hakkında çok daha fazla bilgi edineceğiz. Ayrıca, Locke, Desmond ve Echo'ya neler olduğu da açığa çıkacak.
6. Yeni bir hikaye üzerine odaklanan bir "Lost" oyununun. UBİSOFT tarafından gelecek yıl çıkarılması planlanıyor.
7. "Lost"un cep telefonları için tasaralanan mobil oyunu ise, 2007'nin başlarında oyun tutkunlarıyla buluşacak.
8. Dizinin 2. sezon DVD'sinde, Sawyer'ın dillere pelesenk olmuş repliklerinin tamamı yer alıyor... Ayrıca DVD'de diziden çıkarılmış sahneleri bulmak da mümkün...
9. Dizide Iraklı asker Sayid'i canlandıran karizmatik oyuncu Naveen Andrews, geçtiğimiz ay gizemli bir sarışınla California sahilinde öpüşürken yakalandı. Ancak ünlü aktör, olaydan sadece birkaç saat önce People dergisine Barbara Hershey'le olan uzun süreli ilişkisinin 'iyi ve saf' olduğunu açıklamıştı.
10. "Uzay Yolu" serisinin 11. macerasnda yönetmen koltuğuna, "Lost"un yaratıcısı, ünlü yapımcı J.J. Abrams oturacak. Abrams'ın da bir "Uzay Yolu" fanatiği olduğunu belirtelim.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

vaga_bond yazdı:yahu 3. sezonu izlemeye başladıımda böle şok durumlarındaydım hele ilk bölümde azım hiç kapanmadı şaşkınlıktan nerdeyse ama haftaya yeni bölümler başlıyo zor bekliyorum süper ya. acaip bi dizi tam sakin giderken mutlaka çok garip bişi oluyo kalıyorum orda.resmen kıpırtısız izledim....
yenii bölümlerdede ağzımız hiç kapatamıcazzz çokk enterasan şeylerr oluoo şaştımm kaldımmm dorusu bizi izlemey devam edinn :P

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

bugün bütün sezonlar elime geçti.ilk defa seyredeceğim.eminim benim yerimde olmak isteyen arkadaşlar vardır.ayrıca yaşasın korsan cd ))

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İzlemek istediğim bir dizi ama nerde ve nasıl diye de sürekli aklımdan geçiriyorum.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

evdekiler rahat verse her bölümünü seyredebilicem de... harika bi dizi gerçekten...CSI sıkmıştı artık yeni bişi oldu benim için...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

18. bölümdeyim.psikopat gibi seyrediyorum.yaklaşık 30 bölüm daha var.her bölüm yaklaşık kırk dakika.bu da takribi 2000 dakika yapar.yaklaşık 33 saat eder :)umarım bitmez )