Kavak Yelleri

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen lonly »

pinhani sayesinde ilgimi çekti...ama izlemek çok nasip olmadı...pinhani başlığında baya bi konuştuk...sanırım forumda izleyen çok var... :010
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

isabet olmuş :)

gerekiodu artık bu başlık :-D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

dizide oynayan kıza hastayım.daha önce 'hayat bilgisi' ndede görmüstük kendisini.
diziyi fazla izlemedim ama o şahısa hayranlığımı belirteyim dedim buradan :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

senaryo çok alışılmış ve sıradan geldi bana..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

dizi güzel gibide sanki oyuncu sayısı yeterli değil gibi ya da bana öle geldi..sürekli aynı kişiler arasında geçiyo sıkıldım biraz :)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:dizide oynayan kıza hastayım.daha önce 'hayat bilgisi' ndede görmüstük kendisini.
nası ya? kim? hangisi? ben niye fark edemiyorum bunları ali sorarım sana :oops: :-D

wallahi görmedim hayat bilgisinde ben onlardan herangi birini :(
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

simsiyah_85 yazdı:
wolfali yazdı:dizide oynayan kıza hastayım.daha önce 'hayat bilgisi' ndede görmüstük kendisini.
nası ya? kim? hangisi? ben niye fark edemiyorum bunları ali sorarım sana :oops: :-D

hayat bilgisinde o basrollerdeki çocuklardan bitanesinin sonradan manitasi olmustu.babası
mafyaydı yanılmıyorsam..taa ordan beri hayranım kendisine(:
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

şööle özetliim.. *dawson's creek*in türk versiyonu.. kesinlikle!!.. senaryo aynı.. sadece türk örf ve adetlerine göre azcık düzeltmeler var.. yane yeni bi özenti yapım daha ekranlarımızda.. ama *dawson's creek* aşkımdan ve özlemimden dolayı, olacakları tahmin eder pozisyonda izliyorum.. pinhanide güzel olmuş hakkaten..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
nası ya? kim? hangisi? ben niye fark edemiyorum bunları ali sorarım sana

hayat bilgisinde o basrollerdeki çocuklardan bitanesinin sonradan manitasi olmustu.babası
belli canım ya baksana hafızana kazınmış resmen :-D aklıma bile gelmedi benim ehuehe :)

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

angel_of_the_hell yazdı:şööle özetliim.. *dawson's creek*in türk versiyonu.. kesinlikle!!.. senaryo aynı.. sadece türk örf ve adetlerine göre azcık düzeltmeler var.. yane yeni bi özenti yapım daha ekranlarımızda.. ama *dawson's creek* aşkımdan ve özlemimden dolayı, olacakları tahmin eder pozisyonda izliyorum.. pinhanide güzel olmuş hakkaten..
eğer dawsons creek in aynısıysa bu senaryoyu bizim bünye kaldırmaz...hatrladığım kadarıyla diznin ilerleyen bölümlerinde herkes birbiriyle çıkmış kesmemiş bikaç yan karakter eklemiş onlarla çıkmışlar onlarıda bi güzel değiş tokuş etmişlerdi...umarım okdr abartmazlar...çünkü ben en sonunda dawson ile pacey çıkcak die bekliyodum... :P

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

wolfali yazdı:
simsiyah_85 yazdı:

Ben de öbür kızı çok beğendim. Pek bir masum :010
Lasciate mi cantare

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Katie Holmes o. Kandırıyorlar sizi.

ResimResim

Aradaki farkları bulanın yerine ÖSSye girebilirim.

Kullanıcı avatarı
dawn_au
Üye
Üye

Mesaj gönderen dawn_au »

r1g0r yazdı:Katie Holmes o. Kandırıyorlar sizi.

ResimResim

muhaha ben buldum bilee çene yapısı farklı birininki kçşeli gibi birşey diğerinin ki değil..!! :P öss ye çok var benim yerime oks ye girebilirsin..!! :P

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

bizim kız daha güzel :-D
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:Katie Holmes o. Kandırıyorlar sizi.

ResimResim

Bizim kızın saç dipleriyle Katie Holmes'unki daha farklı :010
Benim yerime girebilirsin ÖSS'ye :P
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

trabrock yazdı:bizim kız daha güzel :-D
hemen kızı bağrımıza basmış durumdayız yalnız bizim kız falan filan ehuehe :-D :P

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ya ben hiç benzetemyodum ama hakkten yaa resme bakınca dedim bukadar olur...bencede bizim kız daha güzel...:)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

lonly yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:şööle özetliim.. *dawson's creek*in türk versiyonu.. kesinlikle!!.. senaryo aynı.. sadece türk örf ve adetlerine göre azcık düzeltmeler var.. yane yeni bi özenti yapım daha ekranlarımızda.. ama *dawson's creek* aşkımdan ve özlemimden dolayı, olacakları tahmin eder pozisyonda izliyorum.. pinhanide güzel olmuş hakkaten..
eğer dawsons creek in aynısıysa bu senaryoyu bizim bünye kaldırmaz...hatrladığım kadarıyla diznin ilerleyen bölümlerinde herkes birbiriyle çıkmış kesmemiş bikaç yan karakter eklemiş onlarla çıkmışlar onlarıda bi güzel değiş tokuş etmişlerdi...umarım okdr abartmazlar...çünkü ben en sonunda dawson ile pacey çıkcak die bekliyodum... :P
ya işte dediğim gibi türk çizgilerine göre düzenlenmiş biraz daha.. yane sonuçta hocasına aşık olan çocukla hocası dawson's creekdeki gibi yatmazlar!! ama mavi gözlü kızla hocasına aşık olan çocuk çıkcaklar.. bu şekilde yane..
ayrıca katieyle bizim kız bence benzemiyolar.. ha ikisininde masum, duru bi güzelliği var.. ama bu kdr benziyo gibi görünmelerinin sebebi üstlendikleri rolün aynı olmasından kaynaklanıyo bence.. ayrıca 2side güzel.. katienin kadınsılığıda var ayrıca.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

"bizim kız" forever. Noluuyo ya

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Hangisi daha güzel bilmem ama bildiğim bir şey var, bizim kıza YAZIK ! Bu benzerlik yüzünden eğlence konusu oluyor her yerde. Bu dizi de kalkar umarım yayından hatta bütün diziler komple kalksın yayından.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

aynen şekercim. daha fragmanlarını izlerken ahanda dedim dawson ın kopyası. birden lise dönemim geçti gözümden. ama bilmiyorum bana çok yavan geldi. bide karalamak adına olmasın ama yani bu kadar mı tembel yapımcılar? neden üretmiyolar da taklit ediyolar anlamadım. yine de başarılar ne diyelim.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

bide karalamak adına olmasın ama yani bu kadar mı tembel yapımcılar? neden üretmiyolar da taklit ediyolar anlamadım. yine de başarılar ne diyelim.
He yaw yani oyuncularda fena değil hani iyi bi senaryo olsa oynayacaklar.

Kullanıcı avatarı
crazy_boy
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen crazy_boy »

asla kaçırmam her perşembe saat 8 de eski bölümü verse bile izlerim kısaca mayyak bişi

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Türk yapımcıların vazgeçilmesi taklitlerden biri daha dawson's creek... izlemiyorum...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bu konunun başlığını "Kavak Yelleri / Dawson's Creek" olarak değiştirelim bence :P
Lasciate mi cantare