Kolay Gelsin (Kanal 1)

Televizyon programları, diziler, radyo programları, tiyatrolar...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Kolay Gelsin (Kanal 1)

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Tek sahne... Usta komedyenler... Tek Yönetmen... Bol eğlence ve kahkaha.... Senaryosuz anında komedi.... Kanal 1 ekranlarında başlıyor!

Almanya’da 4 senedir büyük bir başarı ile devam eden ve Avrupa’da birçok ülkede aynı başarı ile format olarak uygulanan “Schiller Strasse” sonunda Türkiye’de.... Tamamı doğaçlama olarak gerçekleştirilen “KOLAY GELSİN” Kanal 1’de başlıyor… Yapımcılığını TMC’nin gerçekleştirdiği “Kolay Gelsin”e Şahan Gökbakar, Özge Özberk, Ezgi Mola, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin,Yosi Mizrahi ve Settar Tanrıöğen hayat veriyor… Seyirci önünde canlı olarak yapılan çekimlerde Oyun Yönetmeni Uğur Yücel oyunculara çekimden 15 dakika önce o bölümün konusunu açıklayarak tüm oyunu Uğur Yücel yönlendirecek.

İlk bölümü 10 Şubat Pazar günü başladı

Her pazar saat 19:30 da, kanal 1 de.
En son KoRn_eR tarafından 13 Şub 2008 01:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

İlk bölüm tarihi yanlış sanırım ya da tekrar sanırım zira izledim geçen hafta. Beni çok sarmadı açıkçası. Ancak şu bir gerçek ki tiyatro, özellikle de doğaçlama olanı televizyonlarımızda daha bol yer bulmaya başladı. Güzel bir gelişme bu...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Pardon, ilk bölüm 10 unda yayınlanmış.

Ayrıca, 1.bölümün parçasını izledim de; uğur yücel, temizlikçe kadına , şahana altın takmasını söylüyor.Kadın bir anda göğsünden altını çıkarıp şahana takıyor."Anında komedi" nin tanımına bu hareket uymasa gerek.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

ben şahanlı bölüme denk geldim açıkcası bi 5dk açık kaldı kanal we hoşuma gitmedi.dediğin gibi al şimdi altını tak demesi falan bence de ıymamış..zorlandılar bence şahanla o temizlikçi rolündeki oyuncu..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Uymamış derken; bu program anlık komedi diye tanıtıldı.O anda yapılan şeyi yönetmen daha önce ayarladı ki öyle bir oyun gerçekleşti...Yani senaryonun bütünlüğüne ters bir uyumsuzluk yok, ona birşey diyemem, formata uymayan birşey bu.