Heavy Metal katliamın fon muzigimidir?

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

adma içmdn s. çektm...insanların birşeyleri bilip de yazması gerekir diye düşünüyorum ki bunu o ne kadar yaptı tatışılır..gürültü müdür saçmalık mıdır olayına gelincee kişisel zevk meselesidirr ama sen kalkıp da ya abuk subuk müzikk kuru grltüü vırt zırt yazarsan saygı mı göstermiş oluyorsun?silkeleninn diorum :023
The burden is mine... alone

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

adam doğru söylemiş olabilir. metal katliamın fon müziğidir, ama metal sadece katliamın fon müziği değildir. metal bir çok şeyin fon müziğidir. kimileri katliamın fon müziği olan şekliyle görür, kimileriyse metali hayata objektif, mantıklı ve düzene kızgın şekliyle görür. bu durum metali saçma sapan felsefelere bulaştıranların ve metali katliamın fon müziği olarak icra edenlerin suçudur. gerizekalılar...
betterman.

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

eft katılıorm :wink:

Kullanıcı avatarı
UnknownArtist
Üye
Üye

Saçmalık

Mesaj gönderen UnknownArtist »

Tam tersi Metal, katliam yapanlara karşı isyanımızı belirten müziktir. İçimizdeki acıyı ve öfkeyi barışçı bir şekilde dışarı vurduğumuz müziktir. Metalciden hiçbir zarar gelmez,onlar dünyanın en hassas, düşünceli ve barışçıl insanlarıdır. Palavrayı kesin ve Frank Sinatra ya da klasik müzik dinlenerek yapılan katliamları durdurun. Barış!!!

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Bu adam illede birşeyler söylemek zorundamı yaw...Yine saçmalamış yeni saçmalamış...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

kitlelerin fethi (1000 in the easth) de bir heavy metal parça lordinin eurovisionu kazanan hard rock hallelujhah ý da bir heavy metal parça bu durumda hepimizin içinde olan katil ruhu bu þarkýlarýn da mý arkasýna saklanýyor ......

valla ben hiç heavy dinleyip piskopat olan seri katil olan duymadým can dündarýn hedef kitlesi olan populer okurun beðenisini kazanmýþtýr umarým ama bu düþüncesinin üzerine bir cinnet geçirmiþ heavy ci tarafýndan öldürülürse bunun suçu katliyamlarýn müziði heavy mi yoksa saçma itamlarla nefreti üzerine çeken salagýn teki mi

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Trimpot yazdı:Sevgili Dündar olayı şu sözleriyle ateşlemiştir;

Ve "ağır metal", 21. yüzyılda "katliamın fon müziği" misyonunu üstlenmiştir.

Bu müzik ile bağımtısını amerikan askerlerini örnek göstermesi haddini aşan kalın bir noktadan ibarettir..

O'nu metal müzik dinleyen amerikan askerleri kovalasın!

sevgiyle,
+bilmem kaç...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Unleashing yazdı:Bi ton müzik olduğunu sanan gürültü ve manyakça şeyler dolu metal müzikte de bende sevmiyorum metal müziği...
bu arkadaşların pop kültürünün bi parcası oldna bende inanıyorm rock seven insanın metal-heavy sevmemesi ilginç..en azından saçmalık demesi ilginç

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

baddua yazdı:
Unleashing yazdı:Bi ton müzik olduğunu sanan gürültü ve manyakça şeyler dolu metal müzikte de bende sevmiyorum metal müziği...
bu arkadaşların pop kültürünün bi parcası oldna bende inanıyorm rock seven insanın metal-heavy sevmemesi ilginç..en azından saçmalık demesi ilginç

+1000 katılıorm gülşen fln dinliodr herhl.
i dont know why but i hate this fucking life

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

motorhead yazdı:
baddua yazdı:

+1000 katılıorm gülşen fln dinliodr herhl.
-1

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

jonnathan yazdı:isin felsefesinden bi haber,metal dinleyenleri kalıba sokup satanist damgası vuran zihniyetler beni sinir ediyor..hele bunu yazanın okumus biri olması dahada korkutucu...sen,aydnım diye gecinen insan,yazmadan once bir dusun,bir arastır...sen boyle yapıyorsan cahil diye nitelendirdigin halk ne yapsın?sen,populer kulturun halkı uyutup koyun misali gudmek icin oldugunu anlıyamıyorsan,populer kulture ozenen genc ne yapsın?tez vakitte allahtan akıl fikir diliyorum...
+sonsuz..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Yani sen araştırma o şarkı sözlerini hiç irdeleme ve şeytan müziği diye nitelendir can dündar'ın böyle bi küstahlık ve cahillik örneği sergileyeceğini beklemezdim.. yobaz bi imamdan farkı yok artık gözümde. populer kultur artık heavy metal yada herhangı bı metal tarzını benimsemiş insanlara potansıyel katıl gözüyle bakar beklerım yanı....
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

bunu ilk duyduğum zaman tepkim bi hatunun zına yakışmicak şekilde olmuştu.ben can dündar ın yazılarını pek severdim çok hoşuma giderdi ama bunu hiç yakıştıramadım.yahu neye göre belirliyebiliyosun sen bunları be mal herif. tutmuş oria gürültü yazıyosun herşeyden önce, ne gürültüsü ne gümbürtüsü sen bunun elektro gitar olduunu biliyosunda piyano sesimi bekliyosun?
sonra şu metalik ayin olayına takılmış durumdayım ne ayini ya?adamlar zaten oria programlanarak gönderiliyolar resmen bu, bi robot gibi eğitiliyolar onlara tutup ne dinletsinler cazmı?savaşa gidiyolar savaşa sevişmeye diil!!! hem sonra ben anlamıyorum ya bi şarkı bu kadarmı nefret doldurur insanın içini? bu adamlar neler yaşıyolar orda, bi insan öldürmk kolaymı die düşünüyorum ama onlar 1 insan öldürmüyolar yüzlerce öldürüyolar ve o an zaten ona ne dinletsen direk piskopata bağlicak durumda.belki yarın yaşamicak bile bunu düşünüyo herif orda.
ve şöle bi durum var Metallica ya bok atmış bu eleman diğer şarkılarını hiç dinledimi acaba metalik ayinlerden kiliseden bahsediyo.

at gözlükleriyle bakılmasın kardeşim etrafa. normal bi dönemde dinleseydi bu şarkıyı gayet normal gelirdi hatta aman ya deiştir derdi de savaş sırasındamı insaniyet damarları kabardı ????
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

va sadece elektro gitar bu kadar youn olduğu içinmi eleştiriliyo bu müzik anlamıyorum ya
napalım yani o yok olası herifin allah belanı versinli komik şarkılarını dinleip bundan mı zevk alalım :!:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

dikkatli bakılırsa direk bi yargı içermeyen; ama çok sivri ve yanlış anlaşılmaya açık nötr bi cümle söylemiş can dündar. gereksiz konuşmuş, katliam ile heavy metal'i bi araya getirecek kapasitede bi insan olarak bilmezdim bu adamı.
Long Live Rockn Roll