Blue Jean

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

cope gitmesi gereken bi dergi.. ama sen oku. hedef kitlesinin icindesin cunku. :lol:

vicious
Üye
Üye

Mesaj gönderen vicious »

bozdu epeydir.
vicious will cut your skin and bruise your lips.

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

güzel bir dergi ama sırf hip hopçıları yer weriyolar ne zaman alsam nerdeyse bütün sayfalar hip hopçılarla dolu bence artık biraz metal we rock müziğede yer wersinler diyee düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

berbattır sevilmez bu camiada
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

vicious
Üye
Üye

Mesaj gönderen vicious »

eskiden iyiydi. en azından idare ederdi. ama ne zamanki kapaga avril ve rasmus cıktı, ben dergiye elimi sürmemeye basladım.
vicious will cut your skin and bruise your lips.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

anca yok efendim anathema konserine destek verecekte sonra yazacakta veya rtn cdsi verecekte... anca oyle alırım yarısınıda okumadan atarım...
sleeping with the earth my dying bride

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

ben graffiti yapıyorum, benim graffitimin cıktığı sayıları alıyorum( e bi zahmet... )

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

jonnathan yazdı:rtn cdsi verecekte... anca oyle alırım yarısınıda okumadan atarım...

ehh iste budur..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

caglan hala yaziyo demek orda.. gerci son zamanlarda ki bi 4 yil felan onceden bahsediyorum cok fazla black metal icerikli yazilar ve de gruplardan bahsediyordu onu da okumuyordum. :lol:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bundan sonra cope atmak yerine sana yollayacaz ama merak etme.. :lol:

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

şuana kadar hiç okumadığım bi dergi..zaten bahsettiklerine göre yayın tarzı okumamamın nedenini açıklıyo..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

jonnathan yazdı:anca yok efendim anathema konserine destek verecekte sonra yazacakta veya rtn cdsi verecekte... anca oyle alırım yarısınıda okumadan atarım...
ben rtn cd'si için de almamıştım...kuzenim alıyor o dergiyi cd'yi bana verdi dergiyi o aldı cebimden 5 kuruş çıkmadı :) , zeki kuzenim benim iyiki lp falan seviyor o zaman iyiki onları seviyor demiştim :lol: kaç paraki o dergi?

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

bi kere "milyon" olamaz.Artık YTL geçio tımam mıııııııaıaıaı?? :lol: 3.50 fln heralde.
and we all went to heaven in a little row boat

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Buralara kafa tarzı dergiler gelmediği iiçin zamanında takipçisydim.Tahmin edileceği -gibi Metal bölümü için.Yoksa meraklı değilim.2 sayfada bir reklam,magazin okumaya
Zorla siparişle heavy metal fanzinler getirdirdik.Bide avrupada yaşıyoruz(tekirdağ) :lol:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

her ay alırım sewdiğim grupların resimleri warsa onları keser direk çöpe atarım :lol:

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

213 yazdı:Buralara kafa tarzı dergiler gelmediği iiçin zamanında takipçisydim.Tahmin edileceği -gibi Metal bölümü için.Yoksa meraklı değilim.2 sayfada bir reklam,magazin okumaya
Zorla siparişle heavy metal fanzinler getirdirdik.Bide avrupada yaşıyoruz(tekirdağ) :lol:

ben senin otklakçınım :wink:
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

jet_black_generation
Üye
Üye

Mesaj gönderen jet_black_generation »

bu aykı blue jean çok süper pentagram + posteri war sırf onun için alın walla

Kullanıcı avatarı
polluks
Üye
Üye

Mesaj gönderen polluks »

eskiden pek bir severdim.hatta muntazam olarak her ay alırdım.(bu eskiden kasıt 5-6 yıl önce)lakin artık dğer her güzel şey gibi o da popülist dostlarımıza hitap eder oldu.biz de el etek çektik haliyle..

darknesscem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen darknesscem »

grungy yazdı:cope gitmesi gereken bi dergi.. ama sen oku. hedef kitlesinin icindesin cunku. :lol:

sana hitap etmiyorsa burada ne işin var???bluejean pek banada yakın gelmesede takip ettiğim ayhan abayhan çetin cem yılmaz doğu yücel[askerde bekliyorum 4 gözle] gibi yazarlarla kalitesini belli etmiş bir dergi.

kaldı ki müzik adına verdikleri uymasada emeğe ait hiç bir şey çöpe ait olamaz...

kendine iyi bak.hedef kitlesi olma.

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmur_3 »

çok b..ktan bi dergi sırf reklam başka bişey yok cranberries cd'si wermiştide bi kaç yıl önce o zaman almıştım bidahada almadım...ama cd mükemmeldi!aldığıma deydi yani! :)

RainMan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainMan »

iyi biyografiler yayınlıyorlardı ek kitapcığında bende nirvananın cdsini verdiği zaman almıştım.
Ben sigara dumanının altında yana yana en sonunda kül oldum. Sen kibritin hiç yanmayan ucunda birinin hayatında geçmiş oldun.

Kullanıcı avatarı
yaamur
Üye
Üye

Mesaj gönderen yaamur »

önceden fena diildi en azndan rock, metal grupları fln agırlıktaydı... şimdi tutturmuşlar bi avril, blue, linkin park fln... yok başka bşi...

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Malesef.... :cry:
MASTER__OF__PUPPETS

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ya ne bekliyosunuzki başka.Şimdi kalkıpta 4 sayfa Gratefull Dead yazısı.Devasa boyutlarda Uria Heep posteri verecek halleri yok ya.Zaten bu gibi grupların bu tarz dergilerde anılması yanlış bir olay.Bir yanda Avril,Blue bir yanda Pink Floyd falan..Yok abi kalsın.Objektiflik,liberallik,hoşgörü bi yere kadar.Artık sömürtmeyin kendinizi.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

bu ayki HIM.. in flames.. sentenced.. manowar.. rammstein..system of a down posterlerini es eçmeyin derim
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!