Basketbol Dergileri: Pivot, All Star,Overtime,6. Adam

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
kozzy
Üye
Üye
İletişim:

Basketbol Dergileri: Pivot, All Star,Overtime,6. Adam

Mesaj gönderen kozzy »

Pivot ve Fast Break'in yayın hayatlarına ara vermesiyle birlikte ülkemizde yaklaşık 2 yıl basketbol dergisi çıkartılmadı bir dönem. Ne var ki 2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nı takip eden dönemde Pivot tekrar farklı bir kadro ile , All Star, Overtime , Altıncı Adam, Dev Adam ve Basket Poster gibi bir çok basketbol dergisine kavuştuk.

Benim kişisel görüşüme göre verdiği cd'ler, çıkartmalar ve oyuncu kartları bir yana içerik ve görsel kalite olarak Pivot ve yine aynı yayın grubuna bağlı All Star diğer dergilerden bir adım önde ki sadece Pivot'un toplam tirajı Overtime ,Altıncı Adam ve Dev Adam'ın tirajının iki katından fazlaydı.

Sizin ülkemizde yayınlanan basketbol dergileri hakkındaki görüşleriniz neler ?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Dergi omasada bi ara fanatik basket gazetesi takip ederdim..Türk basketbol igi baymaya başlayınca sıktı zaten
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

Ya bende Fanatik basket gazetesini her salı alırım ama bencede artık eskisi gibi tat vermio okuması.gerçi bu sene türk ligi takımlarıda kadrolarını bi hayli güçlendirdi hele ülker coştu wallaha bayaa iddialı bi kadro avrupada da kupa için şans weriorum ben şayet marcus brown ı da alabilirlerse dün gazetede okudumda ilgilenilarmış galiba ..neyse degilere gelincede overtime'ı her hafta alırım diğerlerinide verdiği hediye'ye bakarak güzelse alırım :-D

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

ben basket dergilerinden nefret ediyom bide batur abiden basketboluda sevmem

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

o zmn nie bu başlığa yazıonki kardeş napalım yani sevmiosan yasmı tutalım o senin problemin.

FBgirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen FBgirL »

Okuduum $ehrin gazete bayiiLerinde diiL dergiLer Fanatik Basket`i biLe buLamamı$tım.Gide geLe adamLarı besdirdim we her hafta 3er 5er tane F.Basket getirtmeye ba$Lamı$Lardı...Bu ba$Lıı okuyunca o anLar geLdi akLıma yazmak istedim aLakasız oLsada.
Quel nati fexq daa'tri...Namsir sea na?

Timucin
Üye
Üye

Mesaj gönderen Timucin »

FBgirL o sıkıntılardan ben de muzdaribim talep meselesi
Şimdi dergiler cıkartmadır poster veriyorlarda trajlarını yükseltiyorlar okur olmak işimize gelmiyor webden daha rahatmı takip ediyoruz ne

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

basket dergisi satmayan bayimi olur beee :007 hangi il'miş orası.. :x

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

pivotu 1 seneye yakın almıştım ama ne zamanki ticari kaygıları basketbol ruhlarının önüne geçti ozaman bıraktım fiyatı da baya pompalamışlar zaten 6.Adamı da bisüre aldım ama yeterince besleyici bulamadım yine de overtime ve all star dan daha iyi bence...yine de hepsinin içinde pivotu öne koyarım jason kidd'i bi kere baş sayfa yapsalar da :( reklamlarının azlığı ve metin içeriği ayrıca haberlerinden dolayı taktir etmiştim (bir zamanlar)..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."