Yüzüklerin Efendisi

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Yüzüklerin Efendisi

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

fantastik kurgunun baş yapıtı.. kitabı filmden 2 yıl önce okumuştum ve o kadar etkilenmiştim ki.... sonra durmadan bu tarz kitapları okumaya başladım ejderha mızrağı.. kayıp diyarlar.. yer denizi vs.. frp ye başlamak için zor bi kitap eğer frp ile ilgileniorsanız ilk ejderha mızrağını öneririm.. Tolkien ustanın bu eşsiz eseri ile ilgili yorumlarınız
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

kitaplarla filmin hiç bi alakası olmadığını söyleyebilirim kitapta geçen en güzel yerleri kesmişler :!:

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Ehderha mızrağı serisi kesinlikle mükemmel.İnsanın ufkunda sonsuz diyarlar yaratıyor. Aslında bu türün yaratıcısı ve ustadı J.R.R.Tolkien'dir.Fakat eğer yeni başlıyacaksanız bende Ejderhamızrağı serisi tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

KoRn_eR yazdı:Ehderha mızrağı serisi kesinlikle mükemmel.İnsanın ufkunda sonsuz diyarlar yaratıyor. Aslında bu türün yaratıcısı ve ustadı J.R.R.Tolkien'dir.Fakat eğer yeni başlıyacaksanız bende Ejderhamızrağı serisi tavsiye ederim.

+100000...okuyanlardan duyduklarıma göre gerçekten çokk güzelmişş ama benim bu aralar kitap okumaya fırsatım olmadığıı için okuyamıorum :cry:

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

olağan üstü ya bi bulaştım bırakamıyorum.Ben ölsem aklıma gelmezdi bi kitabın elime bu kadar çok yapışacağı.Bide 9 seri meret.Artık alsancağa inip alıyım diğer kitaplarını.Ne yapalım katlanıcaz artık.
Artık bir ejderhamızrağı bağımlısıyım..

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

KoRn_eR yazdı:olağan üstü ya bi bulaştım bırakamıyorum.Ben ölsem aklıma gelmezdi bi kitabın elime bu kadar çok yapışacağı.Bide 9 seri meret.Artık alsancağa inip alıyım diğer kitaplarını.Ne yapalım katlanıcaz artık.
Artık bir ejderhamızrağı bağımlısıyım..

arkadaşım bi kere başlamışsın artık tamam sen bağımlı oldun bu illetten mümkünü yok kurtulamazsın :lol:

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

oliyim be ejderhaların hastası oliim :D
kurbanım size heyt ulen..
Verminaard , Raistlin , Caramon hepinizi öpüyorum burdan.Kucak dolusu sevgiler hepinize *(kafayı yer)* :D

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

KoRn_eR yazdı:oliyim be ejderhaların hastası oliim :D
kurbanım size heyt ulen..
Verminaard , Raistlin , Caramon hepinizi öpüyorum burdan.Kucak dolusu sevgiler hepinize *(kafayı yer)* :D

sen delisin yaaa :lol: :lol: aman en güzeli bu zaten başka şeylerin bağımlısı olcağına kitap bağımlısı ol daha ii dimi ama :wink:

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Ya iyi güzxelde.Okulda filan yakında büyü yapmaya başlıyacam ondan korkuyom.Du bakiim aslında güzel fikirr..

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

KoRn_eR yazdı:Ya iyi güzxelde.Okulda filan yakında büyü yapmaya başlıyacam ondan korkuyom.Du bakiim aslında güzel fikirr..

ne güzel işte okulda sewmediğin öğretmenlerini yok edersn sınawlarda hep yüksek not alırsın kötümü :lol: :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

yav bu gıcık öğretmenleri yoketsem nolcak ki.Bunlar amip gibi biri gider diğeri gelir.Ben en iyisi Raistlinin ilk kitaptaki yaptığı büyüyü yapiim.Hani lağım cücelerini kendine hayran bırakmıştı ya o işte.Tabi herkese yapmam onu.Saten okul da haddinden fazla gıcık insan var ..ya off neyse..

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen VirusDaerthe »

Bu kitapla orta sonda ögretmenim sayesinde tanıstım dönem ödevimdi :) ve halen Frp ile ilgileniyorum benim için Muhtesem bir hikaye tabikide flim Kitapla alkası yok gibi geliyor cunku bazı olaylar ve savaşlar yok ama genede flim bence iyi calısma 3 seriyide en azında 60 kez izlemişimdir :)

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

KoRn_eR yazdı:Ya iyi güzxelde.Okulda filan yakında büyü yapmaya başlıyacam ondan korkuyom.Du bakiim aslında güzel fikirr..
o ne abi öle harry potter mı okuyosun :)
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....