SERİ CİNAYETLER

Tavsiye kitaplar, dergiler, gazeteler, köşe yazıları ve yorumlar...
nightmare411
Üye
Üye

SERİ CİNAYETLER

Mesaj gönderen nightmare411 »

gecen bi arkadas yeni bi kitap almış..A dan Z ye SERi CİNAYETLER ANSİKLOPEDİSİ diye...ALBERT FİSH diye bi seri katil ve dahasından bahsediyo..KARINDEŞEN JACK , ED GEIN......harfine göre katil....yaaaa adam manyak yaaa ne acayip fantezileri var herifin....bir sürü kişiden bahsediyo kitap..ben öylesine bi elime almıstım gözüme ilk bu adam takıldı ve bi kac tane olayını okudum dedigim gibi manyak bi adam :013
bence hem gercek yasamdan polisiye okumak isteyenler hem de bilgi edinmek isteyenler bu kitabı okusun :002
güzeeel.........

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

böyle seri katillerle ilgilenenler için http://www.beyazperde.com/film/2134 bunu seyredin ,birde timothy mc veigh araştırmalarını tavsiye ederim.bu iki şahısta mükemmel derecede soğukkanlıdırlar.bu arada ben seri katil değilim.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

düsseldorf vampiri vardı onla ilgili bi makale okumustum bende baya sapıkca :-D ama yetısme olayı etkılyo bence sonucta serı katıllerın cocukluk ve genclık donemlerıne baktıgınızda cok kotu ve ıgrenc yıllar gecırdıklerı soylenebılır sureklı dayak ıskence dolaba kılıtlemek fılan... sonucta boyle seyler yasamıs bır ınsanın ne kadar saglıklı bır bırey olacagı dusunulebılırkı?
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...